Каква кола карате?

  • 4 708
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ланфеар, супер много ви се изкефих на возилото.  Peace
Само не разбрах, как в БП има Техномаркет  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 2 161
Мили мами: Споделете каква кола карате, защо я избрахте, какви са и + и -.
Оооох,не питай,че пак ще се избием.

няма да се бием... само ПАК ще си ГО мерим Wink

Точно  smile3521
Пак се почна ooooh!

# 17
  • Мнения: 257
...една от стъпките ни при планирането на деца ни беше да си вземем кола

А ние първо заложихме на секса. Оказа се, че действа и сега имаме 2 деца! (По-късно си взехме и миниван.)

# 18
  • Мнения: 216
...една от стъпките ни при планирането на деца ни беше да си вземем кола

А ние първо заложихме на секса. Оказа се, че действа и сега имаме 2 деца! (По-късно си взехме и миниван.)

ХАХАХАХААХа, ние пък решихме да му/и/им подсигурим малко бъдещето, а сеска го ползваме за тренировки за сега и набавяме $$$$$$$$$$$$$ и други удобства ама вие след като сте се сетили за тези неща 4ак след забременяването няма смисъл да се хабя. Не се обиждай ама не ми харесва някой да ми държи сметка за това 4е не искам да родя поредното мексикан4е на  wellfare.  Sick Sick Sick

# 19
  • Мнения: 2 270
Мъжа ми кара - Ланчия Капа, а аз - Пежо 306;
Доволни сме!

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Моята е Пежо 106 двувратка, исках малка кола.
Мъжът ми кара служебна.

# 21
  • Мнения: 257
...една от стъпките ни при планирането на деца ни беше да си вземем кола

А ние първо заложихме на секса. Оказа се, че действа и сега имаме 2 деца! (По-късно си взехме и миниван.)

ХАХАХАХААХа, ние пък решихме да му/и/им подсигурим малко бъдещето, а сеска го ползваме за тренировки за сега и набавяме $$$$$$$$$$$$$ и други удобства ама вие след като сте се сетили за тези неща 4ак след забременяването няма смисъл да се хабя. Не се обиждай ама не ми харесва някой да ми държи сметка за това 4е не искам да родя поредното мексикан4е на  wellfare.  Sick Sick Sick
Ти пък, не го премай толкова драматично!  И чак мексиканче... Нали за коли говорехме?! Ние също имаме Мазда5  и мога да кажа, че има място и за още едно щастливо българче в нея, дай Боже!

# 22
  • Мнения: 90
Пежо 307, мого си го обичам и то мене много ме слуша.

# 23
  • Мнения: 1 298
Аз карам Киа Пиканто.
Не ти го препоръчвам. Като бях сама ставаше- икономично, компактно, лесно паркирам. Ама сега с бебе е ужас. Багажник почти няма, количката я слагам отзад на седалката. Двама възрастни и бебе и колата е пълна. А за 2 деца направо е абсурдно.

# 24
  • Мнения: 1 299
Ланфеар, супер много ви се изкефих на возилото.  Peace
Само не разбрах, как в БП има Техномаркет  Rolling Eyes
Ми Технополис е май, де да ги знам, всички са ми еднакви  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 172
Доста често сменяме колите. Пътуваме много. За семейна кола винаги избираме тип "лимузина", 4 врати, с климатроник. Няма да споменавам марки и модели. По тези критерии има автомобили във всички ценови категории.

# 26
  • Мнения: 6 167
аз до колкото виждам авторката е в щатите.
има ли смисъл да се препоръчват европейски марки коли newsm78
в европа караме по-малки коли, по-икономични и правим компромис с количеството багаж (и хора).
освен това разстоянията са различни и тн. манталитетът също е различен.
докато за мен е достатъчно да вкарам покупки и детско столче във фиата си, за живеещ на онзи континент
сигурно това е богохулство.Laughing като добавим и цените на бензина там, да се даде съвет от европа е трудно.
семейна кола може да е всяка по-голяма кола. за етапа на семейно планиране мисля, че е достатъчно Laughing 

# 27
  • Мнения: 257

Няма смисъл-момичето вече си е купило кола и нашите мнения и съвети няма да променят нищо.  Grinning

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Доскоро бяхме с комби (марката и модела не са предмет на тази тема). Беше ни много удобно защото пътувахме с много багаж (бебешки колички и т.н.) но я ползвах предимно аз да возя децата и да ходя до хипермаркетите. Сега я сменихме със кола тип "лимузина" като наблегнахме на екстрите защото съпруга ми започна да ходи с нея на работа всеки ден а пък и вече не ни е необходим голям багажник. Не е малка кола обаче. Събира спокойно цялото семейство а багажника е достатъчен за багажа с който пътуваме. За сметка на това дългото пътуване е приятно и комфортно. Идеята ни е да вземем още една но съвсем малка която да ни служи из града тъй като напоследък е невъзможно да се движи човек спокойно с кола в центъра на София, за паркиране пък да не говорим. Целта ни е да е икономична и маневрена.

# 29
  • Мнения: 5 103
Семейната ни кола е голяма, за да може като пътуваме да събираме багажа, а личната ми е малка за в града ми е много удобна Peace

Общи условия

Активация на акаунт