ПОДАРЪЦИ (покупки) ОТ МЪЖЕ

  • 2 411
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Ами различно се справят моите мъже
№1 - количество под 5 кг. не съществува - 5 кг. домати, 5 кг. портокали, 5 кг. мек салам.
№2 - абсолютен пинтия - купува 2 яйца.
№3 - фен и на количеството и на качеството. 1 час избира какъв оцет да купи.

# 16
  • Мнения: 4 585
Да пазарува ходи със списък.Няма фантазия и не е достатъчно досетлив,че щом го пращам за кори за баница до щанда със замразени продукти,всъщност искам сладолед...
   Нямаме никакви шансове да ви разбираме.   Shocked Shocked Shocked

# 17
  • Мнения: 2 161
Бельо не купува.Но иначе за другите неща се Усмелява

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Непринудени подаръци ми прави - плюшено мече , китки ,шоколад ,бонбони  Grinning
Аз съм редвам детското се събужда в мен

# 19
  • Мнения: 3 634
Не ми купува никакви предмети освен цветя. Най-много обича когато кажа: "А откога не си ми купувал обици/парфюм/...?". Веднага знае, че аз съм ги харесала и само искам финансиране  Laughing

В събота допусна голяма грешка....влизах в магазина, а той ми каза "Ще те чакам отпред" и ми подаде портмонето си. Резултата 2 блузи и парфюм, а можеше да мине само с едното  Joy   

# 20
  • Мнения: 6 167
Усмеляват ли се да ви купуват бельо, парфюм, козметика, бижута...
Как са справят мъжете ви с пазаруването?


боже, смешки говориш
дано да има и такива филми  Laughing
моето съпружеско тяло прави подарък, ако сме пред някоя витрина и кажа
нещо от сорта на " ох.. имам нужда от крем за лице"
с две думи, моят мъж е по правия текст. така имам много подаръци  Joy

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
с две думи, моят мъж е по правия текст. така имам много подаръци  Joy

И моят.
Откак се научих да не му правя намеци, а да съм директна, живея далеч по-спокойно. И щастливо, според някои разбирания.

# 22
  • Мнения: 3 423
моето съпружеско тяло прави подарък, ако сме пред някоя витрина и кажа
нещо от сорта на " ох.. имам нужда от крем за лице"
с две думи, моят мъж е по правия текст.

Е, ако това е прав текст, аз съм мъж.
На негово място бих ти отговорила:
"О, скъпа, кожата ти така и така е мека"
и бих продължила към магазина за голф.
Явно твоят разбира от намеци.

# 23
  • Мнения: 5 713
Сеща се, но рядко. Затова пък подаръците са качествени и винаги ме е изненадвал и радвал.  Heart Eyes За повечето неща дори не съм намеквала и е било без повод. По- скоро РД-тата са ми минавали без подарък, но не се сърдя.

# 24
  • Мнения: 120
Ако открито си кажа  "искам!" , няма равен - аз избирам, той плаща, това са ми подаръците  newsm20

Да разчитам на досетливост и фантазия, изненада - няма да го дочакам това. Имаше един единствен такъв момент в първите ни два месеца - изненада от огромен букет рози по куриер ( без повод!  Grinningsmile3521

Затова пък понякога ми носи шоколадче или ягоди/череши на връщане от работа! Как да не си го обичаш!   Kissing Heart

# 25
  • Мнения: X
с две думи, моят мъж е по правия текст. така имам много подаръци  Joy

И моят.
Откак се научих да не му правя намеци, а да съм директна, живея далеч по-спокойно. И щастливо, според някои разбирания.

 JoyДоказано е,че мъжете от намеци не разбират Mr. GreenА при жените е обратно,не винаги  казват,това,което наистина искат.Ето малко от женската природа:


Какво имат предвид жените, когато казват...     

"Искаш ли да го направиш?"– означава---> "По – добре го направи!"

Никога не казвай “добре”, когато описваш външния вид на жена, това ще доведе до лош край. Много лош...

    5 минути? Всеки знае, че става въпрос за най-малко половин час, тя просто не се е изказала правилно Simple Smile

    "Нищо!" – това означава “нещо” и трябва да сте на щрек. “Нищо” обикновено се използва, когато жената трябва да си признае какво ви липсва според нея...

    "Карай!" (с намръщена физиономия) – това е смелост, която жената проявява, започвайки с “Нищо” и завършвайки с “Хубаво”, т.е. лош изход на нещата за вас.

    "Карай!" (със спокоен вид) – означава “Отказвам се!” или “Прави каквото искаш, не ми пука!”.
    Дълбока въздишка– означава, че в този момент ви мисли за идиот и се чуди, защо си губи времето с вас.

    Тиха въздишка– означава, че тя е доволна от това, което вижда и чува от вас.

    "Няма нищо!" – това е един от най – опасните изрази, който една жена може да употреби в разговор с мъж. Това означава, че тя иска да мислите дълго време върху това, което сте казали или направили. При всички случаи сте загазили, ако го чуете.

    "Направи го!" – това е покана, тя ти дава шанс, затова бъди внимателен, за да не чуеш “Няма нищо!”.

    "Благодаря!" – тя ти благодари! Това е хубаво, затова от теб трябва да се чуят думите: ”Пак заповядай!”.

    "Благодаря ти много!" – това е много по –различно от “Благодаря!”, така че когато една жена ти каже “Благодаря ти много!”, значи е доста ядосана, с нещо сте я засегнали. Внимавайте не я питайте какво не е наред, по – добре гледайте да оправите нещата.

 

# 26
  • Мнения: 6 993
Усмеляват ли се да ви купуват бельо, парфюм, козметика, бижута...
Не се осмелява, защото ще го убия, ако си похарчи парите за подобна глупост.
Подаръци за рожден ден, имен ден и Коледа.
Нуждата ми от внимание се задоволява по други начини. Искам да сме заедно, а не да ме обсипва с подобни неща. Confused
Подаръкът от него, на който най-много съм се радвала, е кинжал за сватбата и една книга, която много исках, за рождения ми ден.
И двете сама ги поисках, но на избора за кинжала се доверих на него.
Иначе от време на време ми купува дребни плюшени играчки, да ме гушкат, когато го няма. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 14 654
Жена изпраща мъжа си програмист на пазар и му заръчва:
-Купи един салам, ако има яйца, вземи 10
Мъжът се връща с 10 салама, а жена му пита какви са тия 10 салама, а той:
-Ми, имаше яйца.

Моят мъж не е програмист, но така пазарува

# 28
  • Мнения: 6 993
Жена изпраща мъжа си програмист на пазар и му заръчва:
-Купи един салам, ако има яйца, вземи 10

Има логика всъщност newsm78 Не че бих го направила, но след анализ на изречението, има логика Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 1 775
Жена изпраща мъжа си програмист на пазар и му заръчва:
-Купи един салам, ако има яйца, вземи 10
Мъжът се връща с 10 салама, а жена му пита какви са тия 10 салама, а той:
-Ми, имаше яйца.

Моят мъж не е програмист, но така пазарува
Ох как се смях, за моят мъж важи с пълна сила  hahaha. Преди време, ако го пратя за сирене се връщаше с 3 бучки, които се чудех какво да ги правя. Имахме хладилник "Мраз" и в него се събираше едната и за другите нямаше място ( образно казано). Но вече само той пазарува и определено се справя много добре. С малко тренировки и търпение става:D.

Общи условия

Активация на акаунт