Боядисване на косата по време на бременност

  • 4 254
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
 Не съм чувала да пречи. Знам само, че като кърмиш не е хубаво да се боядисваш

# 16
  • Мнения: 6 713
За да не отварям нова тема, пък и е на подобна тематика -
може ли да се лакираме през бременността?  newsm78 newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
И според мен няма проблем.
Аз  се и боядисвах, и лакирах през бременността. Peace

# 18
  • Мнения: 194
мисля,че няма проблем,но...по-добре използвай без амонячна боя,и аз мисля да се боядисвам,но с такава...и ще си сигурна,че няма да ти стане лошо от задушливата миризма на амоняка!!!

# 19
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз се боядисвах , но с безамонячната боя на Лореал. Peace

# 20
  • Мнения: 270
Боядисвах се през цялата бременност.

# 21
  • Мнения: 7 837
Няма производител или лекар, който да ти гарантира че е безвредно. И никой, никога няма да го направи. Така е и с лаковете, кремовете, шампоаните, лосионите за слънце, балсамите за тяло и т.н.

Аз също се боядисвам.
Сегашният ми гинеколог е скептично настроен срещу боите, но какво да се прави... Аз не бих издържала 9 чеи повече месеца без боя.

# 22
  • Мнения: 8 917
Не съм спирала да се боядисвам Peace

# 23
  • в Низината
  • Мнения: 705
Боядисвах се през цялата бременност и нямах проблеми с цвета - винаги ставаше добре. Същото и за лакирането.

# 24
  • Мнения: 3 010
А съвсем в началото, т.е 4-5 г.с дали е вредно?

# 25
  • Мнения: 865
До към 5 месец от бременността се правих на кичури,но след това фризьорката ме посъветва да ме направи с цвят ,който е близък до моя естествен на косата и така  докато родя не се боядисвах.Косата ми си почина от третиране с всякакви химикали и изглежда здрава и хубава.Но почивката и свърши, месец след като родих съм пак в салона.Кърмя и се боядисвам.Не виждам нищо да му има на бебето!

# 26
  • Мнения: 4 371
Един гинеколог в Гърция беше казал на майка ми, че до трети месец не е добре косата да се боядисва.

# 27
  • Мнения: 3 010
Един гинеколог в Гърция беше казал на майка ми, че до трети месец не е добре косата да се боядисва.

И какво препоръ4ват за блиндинки с израстнали доста 4ерни корени?

# 28
  • Мнения: 4 371
Не знам, аз миналия месец се боядисах, въпреки това.

# 29
  • Мнения: 5 362
Боядисвах се през цялата бременност,дори в 9-я месец  Peace
Не пречи.

Общи условия

Активация на акаунт