Болки в корема от снощи, бебето не се движи!

  • 4 069
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • в стаята
  • Мнения: 469
Отиди веднага, дано всичко е наред. Ще стискам палци Praynig

# 16
  • Мнения: 194
самодива,ходи ли на лекар?????????надявам се вс да е наред,това втвърдяване са контракции вчера и аз ходих заради тях  на лекар!!!и ми предписа но-шпа и магнерич!!!! Praynig се да няма нищо,пиши веднага като разбереш!!!!!!!!!

# 17
здравейте Sad потърсих подобна тема но не намерих.от снощи ми започнаха пак болки, не много силни, но коремът ми е втвърден като камък и болките не минават Sad освен това от снощи не съм усетила бебето да се движи  #Crazy обикновено се движи постоянно, като лягам го усещам, като се събуждам, а сега все 1 няма нищо в мене!!! много е зловещо усещането Sad имам ли за какво да се притеснявам или вече си внушавам излишно?
в 30 г.с. съм сега

На мен ми се беше случвало в по-напреднала бременност да не усещам бебето ден-два (без контракциите) - причината е нарастването и фактът, че и то е човек: има дни в които иска да си мързелува. В такива случаи помага единствено веднага да отидеш на опитен ехографист, както са писали и другите момичета, за да те успокои и все пак да види на какво се дължат болките.

# 18
  • Мнения: 1 555
Незнам дали това би те успокоило, но преди 2 дни и на мен ми се случи близо денонощие да не усещам бебка и щях да се побъркам от притеснение, ама какво ли не прави за да я размърдам и не та не ! Такъв инат е ! Но ето днес вече бях да отида на който и да е ехограф и нашта започна да се движи и подритва ! Знам, че е нормално при нарастване размерите на бебето, а и както една мама е казала, че и бебето си мързелува понякога !
Знам, че всичко е наред с бебчето, но е важно за твое успокоение да отидеш на лекар !

# 19
  • Мнения: 6 618
Надявам се всичко да е наред  Praynig

# 20
  • Мнения: 424
благодаря ви , момичета   bouquet
бях на дежурен , гледа ме на ехограф, сърчицето му бие слава богу Heart Eyesтоновете му се чуха с много зор, но все пак ги долови  Thinking обясни ми, че плодът е възможно да изпадне в такова състояние, когато е подложен на някакъв стрес, 1 вид така го преживява  newsm78 много странно. иначе за контракциите - би ми папаверин за да се успокоят.бебо не мърда все още, но се поуспокоих Praynig Simple Smile

аз досега бях свикнала , когато преживявам нещо по-емоционално , бебо да се бунтува много заедно с мене. и сега затова се сстреснах . сега ще пробвам с някаква храна да го размърдам  Peace

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
радвам се, че всичко е наред! Гледай си почиваш повечко!

# 22
# 23
  • Мнения: 258
Браво! Много се радвам, че сте добре  Hug

# 24
  • Мнения: 424
размърда се  Party Party Party Party с малко кафе и веднага се събуди на мама мързелчето Simple Smile
явно вече се е успокоило . нищо, че мамите ми се смеят, че си водя дневник на бебето, аз съм убедена, че и то с преживява някакви негови емоции и изпада в състояния, свързани с мама.

# 25
  • Мнения: 1 233
Браво! Дано да няма повече проблеми Peace

# 26
  • Мнения: 1 668
Няма утре - отиди СЕГА като си толкова притеснена на някой друг лекар - просто да те види на ехографа !

newsm10  трагвай !

# 27
  • Мнения: 194
слава богу,че всичко е наред,много се радвам!!!! Simple Smile целувки за теб и бебо от нас! Simple Smile
 Hug

# 28
  • Мнения: 51
samodiwaТова че бебо се е размърдал е чудесно...Аз почти през цялата си бременност лежах/в 5-тия месец се оказа ,че съм с 1 см разкритие/,корема ми беше вечно втвърден,а движенията около 7-мия месец -доста оскъдни/.
Стискам палци да родиш най-прекрасното и чаровно бебе! 

# 29
  • Мнения: 1 555
Бравооо !!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт