Аз, май, го оби4ам пове4е...

  • 3 815
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 428
Може да ти се стори глупав съвет, но съм го виждала на практика да работи - кажи му внимателно за своя проблем и че мислиш, че е от хормоните и го помоли да си създаде навик да те целува и прегръща два пъти на ден - може като тръгва за работа или преди или след закуска - зависи от вашия си ритъм и график на живот. В началото ще ти се струва глупаво, изкуствено и насила, но като свикне след седмица - две ще го прави с удоволствие, защото ще се е превърнало в част от ежедневните му навици.
Много мъже са възпитавани "като мъже" - да не плачат, да не се смеят, да не изразяват чувства - приема се за признак на слабост. И дори като те е срещнал и се е влюбил в теб това временно да се е променило, старите вкоренени в детството навици постепено са се върнали. Поне при много мои познати е така.
С моя приятел сме си изградили навик сутрин да си казваме обичам те - но то някак се е превърнало в най-приятното нещо на света - събуждам се и веднага усещам, че си го обчам. Пък и си казваме мишке малка - така като се обърне към мен или аз към него е чувстваме специални... ей такива лигавщини, но вършат работа. Заедно сме от 7 години и още не сме си омръзнали тотално)  

# 16
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И при нас е май така. Аз започвам да го обичам все повече. Като че ли той преди беше по - влюбения. Сега ролите май са се разменили. Понякога ми се иска да не го обичах толкова много, за да мога по - трезво да живея.
Следя всяка думичка, засягам се от най - малкото, търся си вниманието и когато не го получавам наистина много страдам.
А пък, че мъжете не са като нас това е сигурно.
Знам, че си ме обича, ама просто е такъв. 
И аз съм така. Обаче като се замисля, май си създавам проблем без да има причина за това. И защо трябва да развалям нещо хубавозаради моите глупости??? Не вярвам, че мъжът ти те обича по-малко, просто (като всички мъже) не е толкова показен, за разлика от нас...
Е, не точно всички.. Peace

# 17
  • Мнения: 1 299
Така, да се изкажа от позиция на "другата страна". Приятелят ми е като теб. Все трябва да ме прегърне, целуне...да ми каже обичам те. Чак ми става досадно. Аз не отвръщам със същото и знам, че го обичам по-малко Sad Просто е така. Винаги едната страна дава повече. В нашия случай е той. Аз не си падам по тези неща и неговото поведение на моменти ми идва в повече и ми иде да избягам  Sick Но пък друг път нямам против това отношение...Абе и аз съм една  Tired

# 18
  • Мнения: X
И аз обичам мъжа от аватара ми, повече, отколко той мен,ама.... съдба.Примирявам се! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 299
Може да ти се стори глупав съвет, но съм го виждала на практика да работи - кажи му внимателно за своя проблем и че мислиш, че е от хормоните и го помоли да си създаде навик да те целува и прегръща два пъти на ден - може като тръгва за работа или преди или след закуска - зависи от вашия си ритъм и график на живот. В началото ще ти се струва глупаво, изкуствено и насила, но като свикне след седмица - две ще го прави с удоволствие, защото ще се е превърнало в част от ежедневните му навици.

Не става така. Ние поговорихме за това, и той ме помоли да се опитам...не става. Не идва ли от вътре не се получава. както е казал народа - На сила хубост не става. Аз го обичам, не колкото него, но все пак изпитвам обич. Но хората са различни и показват обичта си по различен начин.
bob4enka, поговорете и вие и го попитай в прав текст той как изразява чувства. Аз на моя приятел му обясних при мен как е и той се съгласи с мен Peace

# 20
  • Мнения: 3 674
bob4enka...не знам какво да ти кажа... newsm78  Лично  при нас не мога да измеря той ли ме обича повече...или аз него..Никога не съм се замисляла.... Thinking И двамата знаем какво харесва другия,и го правим за да покажем че държим един на друг. За обичане... и двамата много се обичаме,но като че ли аз го показвам малко  повечко .Все пак аз съм доста по темпераментна от него.. Blush  Искам да споделя че моя човек по принцип е от нация която са айде да не кажа по-хладни..но по- сдържани.

Той с  бившата си  никога не са се хващали за ръка когато са вървяли по улицата... Shocked Тя никога не го е галела или прегръщала пред хора...нито пък той нея... Shocked.....

Но хората се променят.В началото и моя се страхуваше..В къщи ме гушка много...а когато сме сред беше като дърво  Grinning Явно е бил наплашен от предишната си връзка.Показах му че не съм същата студена жена както бившата...гушкам  си го пред хора.Той се отпусна и почна да ми отговаря по същия начин.Говорили сме за различията в културите.Той видя как е в Б-я,че хората вървят  хванати за ръка.Това мнооооого му хареса  Grinning
Всяка сутрин преди д тръгне на работа,ако аз спя..той идва да ме погали по бузата или по косата.Педи ме е целувал..но аз се събуждах...и после не можех да заспя бързо отново...Та сега само гали,понеже не иска да ме буди....и не спира да ме пита от време на време..."Харесва ли ти това което правя сутрин?"И аз винаги му казвам: "Да ! Много.... Heart Eyes

 Едно и също ме пита...не знам защо,но явно иска да чува моя отговор. Понякога съм искала да му кажа..."Абе мило...ти не разбра ли  че много ми харесва това което правиш сутрин... Joy За какво ме питаш постоянно едно и също нещо??".... newsm78" .... Ама не съм  му го казала...мисля  си че ще го раня така. Rolling Eyes

Поговори с твоя съпруг...

Може би той просто не знае че ти искаш да ти отвръща така...А може би си е просто такъв.Много да те обича, но да не го показва...да е по-сдържан например....Което не значи че те обича по-малко.  bouquet

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 00:39 от roza66

# 21
  • Мнения: 836
боб4енка, не се притеснявай излишно! Четох една книга: "Петте езика на любовта". В нея се обяснява за това, че ние хората имаме различни нужди, що се касае до даването и получаването на любов. В повечето случаи се разминаваме по "типаж" с половинката. Намерих ти линк, в който да прочетеш малко повече по темата:
http://www.bulgar-bg.com/deol/teen/index.php?option=com_content& … =31&Itemid=31
За мен тази книга беше много полезна (препоръчвам ти да я прочетеш цялата), защото също бях тръгнала да си правя грешни изводи относно отношението на човека до мен. Само, защото не реагираше по аналогичен, на моя начин. Хората сме много различни и понякога едно недоразумение може да ни направи нещастни.
Много любов ти пожелавам!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Здравейте моми4ета. Та така, от няколко дни ме е налегнала тази мисъл. Имам 4увството, 4е аз го оби4ам много пове4е отколкото той мен. Знам, 4е е нормално след брака 4увствата да поолегнат, но при мен не е така. Бу6уват си и то в нова сила. Немога да се сдържа да не го погаля и целуна като мина покрай него. 4ак ве4ер немога да спя понякога. Абе като цяло, все едно се влЮбвам в него за втори път.
&те кажете, ами това е 4удесно, къде е проблема. Въпросът е там, 4е липсата на съ6тото внимание от негова страна, много ме измъ4ва. Иска ми се и аз да полу4авам съ6тите ласки и внимание, които давам. Знам, укротил се е и се 4увства сигурен, а и мъжете не показват така емоциите си. НАкак си, оба4е това не ми стига, не се 4увствам емоционално запълнена.

Та как е при вас, има ли го съ6тия момент с ва6ите половинки?
Да, имах го , но от страна на мъжа ми. Имаше момент, в който се задушавах от прегръдки и целувки направо не можех да си поема въздух и го бутах от мен. Много е дразнещо някой все да те пипа, мачка и целува навлиза  в енергийната аура. Човек има нужда от лично пространство.

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Моми4ета, как да ви кажа... Знам, 4е ме оби4а, целува ме винаги като отива на работа примерно, държим се за ръце когато сме навън, ве4ер се гу6и в мен в леглото и по принцип сме в блестя6ти и много близки отно6ения. Някой път, оба4е мис е иска да знае колко много го оби4ам аз, не се лъжете, не го ма4кам и лигавя постоянно, въпреки 4естите си изблици на нежност към него. Контролирам се, но  ми тежи, знаете какво е да подтиска6 не6то в себе си. Говорила съм много пъти. Например казвала съм му "Ти осъзна ли, 4е днес не си се сетил нито веднъж да ме цунка6 или погали6 ?", а отговорът е бил "Не е вярно това". Това е всеки път, при всеки опит да му споделя как се 4увствам. Ина4е, ако аз му давам ласки с радост и удоволствие ги приема.

Знам и съм се примирила, 4е винаги единия изпитва по- силни 4увства, но ми се иска6е това да е той  Simple Smile.
Не искам и да му говоря пове4е за това, да не стане обратното и да го отблъсна  newsm78
Това, което ми казвате и коментирате е абсолЮтно вярно, мерси много.  Hug
Трябва6е просто някъде да си излея ду6ата.

# 24
  • Мнения: 1 299
Искам да споделя че моя човек по принцип е от нация която са айде да не кажа по-хладни..но по- сдържани.

Той с  бившата си  никога не са се хващали за ръка когато са вървяли по улицата... Shocked Тя никога не го е галела или прегръщала пред хора...нито пък той нея... Shocked.....

Хехе, аз пък Розе, винаги го майтапя, че той като че ли е от Бг, а аз от неговата "хладна" нация. Сърди се, че не го хващам за ръка навън, че на публични места съм резервирана към него, а аз съм просто такава. Може би затова Бг толкова му харесва и все ми вика - ето виж, хората тук не се притесняват да демонстрират чувства. Ми не мога бе мамка му  Embarassed Дърво съм си май  Embarassed Embarassed Embarassed
Бобченка, обича те, това е ясно. А може да стане по-открит в чувствата си като се роди бебето (виждам, че си бременна  Hug)

# 25
  • Мнения: 1 817
Или поговори с него и му кажи, че не са ти достатъчно ласките, а имаш нужда от тях. Или се дръпни и не му се натискай за няколко дни, за да му стане интересно какво става!

# 26
  • Мнения: 3 674


Хехе, аз пък Розе, винаги го майтапя, че той като че ли е от Бг, а аз от неговата "хладна" нация. Сърди се, че не го хващам за ръка навън, че на публични места съм резервирана към него, а аз съм просто такава. Може би затова Бг толкова му харесва и все ми вика - ето виж, хората тук не се притесняват да демонстрират чувства. Ми не мога бе мамка му  Embarassed Дърво съм си май  Embarassed Embarassed Embarassed
  bob4enka обича те, това е ясно. А може да стане по-открит в чувствата си като се роди бебето (виждам, че си бременна  Hug)

Ланфеарче
..не си дърво...просто си по-сдържана. Heart EyesАма си го обичкаш..това е най-важното. Wink

bob4enka..разбира се че те обича. Blush ...нищо че го показва по-малко от тебе.По това което пишеш...няма и  грам съмнения...
А вие чката бебче.......супер!!! Hug



# 27
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
roza66 , да за беб4ето той е много 6тастлив, но пак е малко по- дръпнат отколкото ми се иска. Не слага ръка на корема ако не го накарам примерно, ина4е пък с удоволствие пазарува за бебока.  Mr. Green
Просто в някои моменти м у се ядосвам, но знам 4е ме оби4а. Той пък се ядосва най- много като се скараме и аз му кажа 4е няма никакво право да реагира по еди какъв си на4ин, за6тото аз го оби4ам пове4е  Embarassed Crazy. Резултата е да ми каже "Ти не си наред" и после с кавгата е приклЮ4ено.  Peace

# 28
  • Мнения: 3 674
roza66 , да за беб4ето той е много 6тастлив, но пак е малко по- дръпнат отколкото ми се иска. Не слага ръка на корема ако не го накарам примерно, ина4е пък с удоволствие пазарува за бебока.  Mr. Green
Просто в някои моменти м у се ядосвам, но знам 4е ме оби4а. Той пък се ядосва най- много като се скараме и аз му кажа 4е няма никакво право да реагира по еди какъв си на4ин, за6тото аз го оби4ам пове4е  Embarassed Crazy. Резултата е да ми каже "Ти не си наред" и после с кавгата е приклЮ4ено.  Peace

Може би като се роди бебока ще се промени....и ще стане по-нежен... Heart Eyes Има и такъв авариант... Wink Peace

# 29
  • Мнения: 24 467
С кои мерни единици си мерите чувствата и по каква скала?
Питам, тъй като външният израз не е право пропорционален на това, което изпитваме като чувства.

Общи условия

Активация на акаунт