Отново конкурс за фотошопки - нови идеи и предложения!

  • 6 967
  • 183
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 935


Мими,нали не се опитваш да ми кажеш ,че най-добрите спечелиха призове?


Нещо май пак бъркаш в клякането! Naughty

ако обичаш,не ми скачай
За да не го правя и аз.
 /Клякат тия дето скачат,нали знаеш?/

# 106
  • София
  • Мнения: 6 743
За да не се зароди поредният спор, ще изкажа и аз мнение  Hug
Учавствам за втори път на конкурс  Peace В първия с ясното съзнание, че още нищо не умея, но защо пък не  Thinking - аз съм на олимпийския принцип "Не е важна победата, а участието"  Hug
На мен ми е пределно ясно, че от фотография не отбирам, нито имам апарат с който да докарам що-годе прилична снимка, но това не ми попречи да учавствам в категорията просто заради кадъра, който смятам за сполучлив  Hug
За популяризиране на гласуването в конкурса, мисля, че варианта е една тема в клюто, както и всеки ако си сложи в подписа линк към темата в ХОБИ - ще има достатъчно популярност, за да се включат повече хора!
На всички ни е ясно, че на "вкус и цвет, товаришь (има ли мяхкий знак Thinking Blush)  нет" , така, че вота е относителен, но поне дава представа за по-масовия вкус, или за по силно лоби  Mr. Green Twisted Evil (да не скочите сега  Crossing Arms Mr. Green)
Аз лично учавствам в конкурс заради собствено удоволствие и кеф.Харесва ми да чета коментарите за творбите, които не са само "Ах, колко е готино", "супер" е и пр.
Адски ме изкефи идеята на Микки, да не се вижда вота до края на гласуването  Peace
Нека има няколко теми.Например:

"България"

1.Колаж
2.Картичка
3.Снимка

"Ваканция"

1.Колаж
2.Снимка
3.Реклама
4.Картичка (въпреки, че това почти се припокрива с колажа)

"Реклама"

1.Продукт
2.Туризъм
3.Социална

"Първи учебен ден"

1.Снимка
2.Колаж

И лятото е пред нас - да започваме  Hug до 01.09.   bouquet


# 107
  • Мнения: 2 935
не мога да си изкривя душата и да кажа ,
че не съм съгласна с Дамаянти Simple Smile

# 108
  • Мнения: 11 329


Мими,нали не се опитваш да ми кажеш ,че най-добрите спечелиха призове?


Нещо май пак бъркаш в клякането! Naughty

ако обичаш,не ми скачай
За да не го правя и аз.
 /Клякат тия дето скачат,нали знаеш?/


Не ти скачам, просто пак залиташ малко вляво.  Wink
Нали знаеш, че клякането е най=добрата стартова позиция Peace

Дамаянти, така синтезирано ме кефи!

# 109
  • Мнения: 2 935
вляво,вдясно ..
За къде си се запътила?

# 110
  • София
  • Мнения: 6 743
И не мен ми харесва, сега като го погледнах пак  Mr. Green Ако и другите са навити - Микки да пуска тема  Hug
И другото което исках да кажа е, че така има достатъчно категории всеки  да намери силата си и да твори това , което му е кеф.
В крайна сметка не е задължително да се учавства във всички категории  Hug - кой където желае   bouquet

# 111
  • Мнения: 3 810
Aз също съм за последния пост на Дамаянти.
Хем са много теми, така че няма да има ограничени, хем има теми за такива като мен, на които им трябва насока.
Само че аз ги преброих 12- голяма обърквация ще настане Mr. Green
може би първи учебен ден е излишна newsm78 и картичка Ваканция. Така остават 9.
Лелеее, почти всеки участвал ще е победител Crazy

А за спора, който без малко да се зароди- всичко е субективно. Никой не може да каже коя е най- добрата песен за сезона например- един харесва едно, друг друго.
Аз продължавам да твърдя, че жури е необходимо, в какъвто и състав да е той. Няма да давам доводи- така го чувствам че е по- справедливо. И ме бийте ако щете Hug това си е моето мнение Laughing

П.П. Дамаянти, въпреки че сме писали едновременно си го пускам поста Mr. Green

# 112
  • София
  • Мнения: 6 743
Ребята давайте жить дружно  Hug

# 113
  • София
  • Мнения: 6 743
Хихихихи, до като търсех картинка на котарака Леополд - вижте на какво попаднах  Hug Адски ме кефи  Joy

# 114
  • Мнения: 2 587
И аз съм на мнение че може и да изключим "първия учебен ден" понеже там ще са доста по-малко учасниците имайки впредвид че повечето деца са по-малки(поне така аз си мисля newsm78).Освен ако "първи учебен ден" не се отнася и за детска или ясла.

# 115
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз съм на мнение че може и да изключим "първия учебен ден" понеже там ще са доста по-малко учасниците имайки впредвид че повечето деца са по-малки(поне така аз си мисля newsm78).Освен ако "първи учебен ден" не се отнася и за детска или ясла.
Ще ме простите, ама вие не сте ли били деца и, защо "Първият учебен ден" трябва да е свързан конкретно с вашето дете  newsm78
Ако не ви харесва - просто не учавствате в даденат категория и готово  Hug  Peace - аз проблем не виждам  Peace

# 116
  • Мнения: 3 810
Моето съображение е друго- през лятот да творим за 15.09 newsm78
не е много вдъхновяващо. Пък и не стават ли малко множко темите?Но както кажете.
Наистина, не е задължително да се участва във всички теми Hug

# 117
  • София
  • Мнения: 6 743
Ок, без 1 чуебен ден.Него ще го творим за следващия конкурс  Mr. Green (примерно)
Та казвайте кои ще са последно темите и да действаме   Hug

# 118
  • Мнения: 3 810
А може срока да се изтегли към 1.08 да речем. 2 м. .е много време, а 3м. ужасно много.
Следващия да е за 15.09 Wink

# 119
  • Мнения: 2 587
Ще ме простите, ама вие не сте ли били деца и, защо "Първият учебен ден" трябва да е свързан конкретно с вашето дете  newsm78
Ако не ви харесва - просто не учавствате в даденат категория и готово  Hug  Peace - аз проблем не виждам  Peace

Абе била съм някога ама беше мнооооооооого отдавна.
Не че нямам идея и материал за да учасвам,ама мислех че се опитваме да намалим темите.Сори,ако пак нещо съм разбрала грешно  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт