С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 13 707
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Цачиииииииииии,  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Вие двете с Герчо,като започнете да разказвате нещо  и просто си умирам с вас! Ще оставите децата ми сираци, бре. Иначе добре си се справила като за сефте! smile3501
Малко съм гроги и ще се ориентирам към възглавничката. Само да питам - дайте идейка, какво би могло да се измисли за награда на тийнове до 16 години - които участват в един фестивал "Китна Тракия пее и танцува". Спонсори сме на мероприятието и сега се чудя какви награди да им прасна, ама понеже са по 12-13 участника , а и възрастовите групи са доста, та като финанси ще бъде доста. Та,моля  Praynig дайте съвет- нещо интересно зазадоволени и капризни 16 годишни пикли и пикльовци. Което разбира се да не е много скъпо. Аз като гледам сина, него освен телефони и РС-та не го интересува нищо друго.
Лека и спокойна от мен! smile3524

# 16
  • Мнения: 2 126
Упасна си Цачииииии hahaha Joy шАфиор шъ стане от теб newsm62 smile3534 newsm10

# 17
  • Мнения: 595
РАВИ, МР3 плейърчета
ще се кефят доста
ако има ТСМ наблизо няма и да са скъпи

# 18
  • Мнения: 993
Само да питам - дайте идейка, какво би могло да се измисли за награда на тийнове до 16 години - които участват в един фестивал "Китна Тракия пее и танцува".

Шише водка...  ooooh! Извинявай, ама и ние си имаме такъв тийнейджър, та не се сдържах...
Цачи, умори ме от смях!
Кали, като гледам Кайо какви ги е вършил на 6 месеца, ние май сме бавноразвиваши се newsm78 Или просто имам отсрочка, да не ми се струпва всичко накуп...

# 19
  • Мнения: 2 109
хаха... и аз се сетих първо за мп3, а после за пийване Simple Smile

Цачи ! БРАВОООО !

Дес, сега ще си изтипосам моя корем before&after, да ти оправя самочувствието.

Миньон... някое от двете бебета не се развива нормално, и определено не е твоето!
и се радвай. Кало днес се покатери ВЪТРЕ в гардероба (сам си отворил) и дръпна върху себе си един плик със стъклени бутилки и буркани. един буркан се счупи, след като го удари по главата, а после се разби на пода. и познайте Кало какво направи? Хукна да търси кърпа да забърше разсипания сок от домати! (и като се изпишка на пода пак така прави, забърсва си Simple Smile )

ДЕС:   bouquet

2-3 седмици след като забременях (още не знаех)



и 2-3 дни преди да родя (преносих 10 дни)


Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 01:16 от kalina na kayo

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Това за водката е добра идея, само дето после трябва да ходя да си ги събирам по улиците. Пък МР3, ееееееееее, айде мола ви се, аз да не съм дъщерята на Бил Гейтс- отде толко пари у наша фондация. Мислех си за по една кутия цигари, ама и те скъпи  пущините, а и не знам кой какво пуши, та да им умеря вкусовете.
Стига съм се лигавила, ще взема да им туря по 10 лева в торбичките, те да си харесат ,ако могат , нещо.
 Герчо, намерих такива пюрета в големия град Хаскьой Peace Взех на беба   и познай- опита го и го изплю  Sick Пробвах още два пъти , в различни фази на огладняване- не и не  Naughty
Спирам да си мъча детето, като иска да яде АМ, да яде, ако иска и по 6 пъти на ден. Ако трябва до бала ще я храня така, после я женя и мъжа й да му мисли.
 Нещо ме съмнявате с тия деца- особено Кайо на Калина. Аз ако присъствам на подобна случка съм изпаткала до две, а преди това ще викна Бърза помощ, да го превърже. А той хукнал даже и да бърше. В тази връзка да кажа,вчера снимах беба как чисти с прахосмукачката. По-късно ще кача снимки. Кали, как ги правиш такива малки и после клик и стават големи  newsm78 #Crazy Верно съм невежа, ама дай малко акълец.
айде много се разписах пак   typeuu
 Въпреки лошото време, ви пожелавам хубав и спорен ден!

# 21
  • Мнения: 1 269
Днес очаквам да влезнем в новините в Съединение вали като из ведро, всички улици за заляти  хубавото е в момента че поне има ток и работи завода не сме се и наводнили /дано ни се размине/ едвам дойдох на работа в Пловдив навсякъде отводняват пожарни.Та както ми се е стегнало около шията сега благодарение на последствията от атмосферните условия сигурно е че деня няма да е лек.От  7 сутринта се разправям по телефона.
Бебо е подстриган и прилича на вагабонтин.
Дано при Вас всичко е наред, немога да стигна до новините и незнам къде другаде вали.От доста години за първи път последните три седмици нямам време да прочета весник Капитал при условие че за цялата сесмица чета само него и едно списание дето го чета цял месец.Трябва ми нова система на организация старата нещо не работииииииииии.
Да пишете днес как сте.  

# 22
  • Мнения: 1 240
Здравейте работливки!

Дес, ще ни включиш ли и нас, ако е удобно, разбира се? Аз се представих в предната тема, ама беше на последната страница, та...
Казвам се Росица, на 30 г. и имам дъщеря Гергана на 10 месеца и половина. Роди се на 21.07.2006 г. в гр. Смолян.

Днес съм за 3-ти ден на работа, не мога още да свикна, но предполагам, че с времето ще стане и това. Гергана през деня е с баба си /моята майка/. Първите два дни се е представила много добре, майка даже ми казва, че такова бебе се гледа много лесно  Laughing, яде, спи, занимава се самостоятелно с играчки!!!

пепи111, Майра  Hug

# 23
  • Мнения: 658
Ха, ха, ха пак ме уморихте от смях Joy Цачи, браво за куража. Да знаеш, от теб шъ стани шефиор. Давай все така.
Равия, и идеята за 10 лв не е лоша. А какво ще кажеш за CD с отбрана фолклорна музика, "Тракията" все пак си е фолклорен фестивал и се предполага, че дяцата са почитатели на таз музика Thinking
Дес, Искаме снимки! Искаме снимки! Искаме снимки!
Ваня, дано ви се разминат новините, че пороя си е трагедия за хорицата ... много ми е жал за всички пострадали Sad
И ние подстригахме Ники наскоро, но вече не с ножица, а с машинка. Сега е като рейнджър Laughing
Роси, както ще те посъветват и другите мами, не се притеснявай за Гери. Тя ще се държи по-прилично пред баба си, защото й е по-непозната. Даже така е по-добре за нея Wink
Ние днес си имаме гостенка от Франция - маркетинг мениджърката на Лирак. В момента е насъбрала цялото търговско войнство, заедно със шефовете и им презентира новостите. Аз затова си позволявам лукса да влезна във форума. Иначе пада голямо бач по лансирането на моята марка. Стартираме на 19 юни с официално представяне пред медиите, абе въобще планираме всичко както си трябва, ама ми извадиха душата, защото всичко са ми оставили за последния момент

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 10:30 от Kabiv

# 24
  • Мнения: 2 109
Мда... дъжда си е истински този път. Но аз съм си добре, синът ми се грижи за мен. Сутринта вадейки учебниците за първия урок видях, че ми е сложил 2 чадъра Simple Smile Ту хев Simple Smile сега до довечера ще ги мъкна по автобусите... днес съм на работа на 5 места... да му мисли, който го е раждал...

Рави, Кало плаче само ако има кръв или ако му вземеш кабела.
онзи ден венци му се ядоса, че се катери по сгъваемите столове и свалайки го от трона, решил да затвори стола и му прещипал едното пръстче. като писна това дете!!! Аз реших, че протестира за санкциите, а той с разрязано пръстче и от двете страни, и кръв.... моя лекар първо предложи да го снимаме да не е счупено, 2 дни ми го показва, че го боли (не се е случвало до сега). но го мърда, та сигурно е от възпалението. ако и днес не се оправи, ще го мажа с антибиотик.
за малките снимки-линк, ще ти пиша на лични, ако някой друг иска да му кажа, кажете да обясня тук на всички.
извинявайте, че ви показвам толкова снимки, но на мен така темата ми става малко по-весела, дано и  на вас.

Гери, хайде дано като стане добре проекта се сетят, че може да ти плащат малко по-нормално.

# 25
  • Мнения: 2 109
позволявам си да пусна снимки на Ники преди и след машинката, Кабив, дано нямаш нищо против, но е неустоим!

# 26
  • Мнения: 1 240
Разгледах снимките в албумчетата, всички сте много хубави!!!  Hug
Позволих си да кача и аз малко снимки на моето гардже:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=97149&photo=63

Лек следобед и скоро да гушнете дечицата си!

# 27
  • Мнения: 1 668
Привет, мами!
Аз днес за пореден път попаднах на идиоти... Нали преди три месеца напазарувах мебели за хола и масата и бюрото ми останаха с поръчка, че ги нямаха налични. та от вчера им звъня на тея тъпири от Арон че вече 1 месец ми закъсняват мебелите, а тея се правят на луди калинки. та днес вече не ми издържаха нарвите и ги направих луди, защото от обяд ми обясняват как бюрото ми е тука, ама масата ми не е пристигнала. Та направо яхнах метлата от всякъде. Обясних на шефа на арон в младост, че се изисква елементарно възпитание като поемеш ангажимент към някого да се обадиш наистина да го направиш. Обясних на една от тъпирките, че когато ми обяснява, че цял ден се били занимавали 10 човека с мене това не означава, че аз съм кофти, а че те са некадърни и че ако фирмата беше моя и 10 човека цял ден не могат да оправят един проблем всичките щяха да продават картофи на пазара. После ми звънна някаква идиотка, която ми обясни, че имала страхотна новина за мене, че масата всъщност ми била в Бг вече та и на нея трябваше да обяснявам, че след днешния крив ден това е минало покрай страхотна новина... Та на финала от страхотни новини не можели да ми направят доставката, защото според процедурите на фирмата аз първо трябва да се разходя отново до младост, че да им дам парите и че ще ме компенсират с ранен монтаж на 13ти, та трябваше да им обясня, че тези правила могат да си ги заврат на едно единствено място и това не е моя нос, та като резултат утре ще дойдат да монтират в 10 сутринта като ще си платя след монтажа. Лелееееееее, а аз си мисля понякога, че в нашата фирма работят идиоти  newsm78. Ей, в тая шибана държава всеки се държи вске едно си му длъжен с нещо. на всичкото отгоре днес ми у ужасно криво без причина, та сигурно трябваше да съм по-мила с тея идиотите, ама не успях да се въздържа просто. Навиках почти всички тука в офиса та май ще си ходя скоро вкъщи, че направо явно нервите ми не издържат и няма да е лошо да си почина тази вечер.

# 28
  • Мнения: 658
 Joy Кали, изненада ме. Мерси за нагледния пример Joy Да, и аз мисля че със снимки темата е по-забавна... и най-вече когато снимките са на Ясмин или Кайо
... много ми хареса като идея и онази снимка на Гери на dew с куклата. Роси, сега пак трябва да я снимате във същата композиция - за сравнение на ръста Laughing

# 29
  • Мнения: 2 109
ааа. гер4о!
въпроса за държавата го обсъждаме философски в мартенската тема Simple Smile Simple Smile Simple Smile
дю, наистина е супер снимката с куклата, и първата с теб  е многоо нежна!

Общи условия

Активация на акаунт