ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ!!!

  • 20 917
  • 491
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 453
galateia Ще те чакаме мила  bouquet

Andjy Успех и споделяй какво хапваш и спортуваш Peace

# 31
  • Мнения: 552
Крисси, наистина не трябва да се смесват риба и млечни продукти. Бях чела преди години, че от комбинацията се получават някакви токсини (доколкото си спомням)
И така, ровейки се в интернет, за да открия повече информация, попаднах на това:

http://www.chambersz.com/index.php/content/view/4575/112/

според информацията, която дават за кръвната група и допустимите храни, аз трябва да дебелея от ограничителния режим, на който съм в момента  newsm78, така че много много не се съобразявайте с тази информация  Thinking

# 32
  • Мнения: 621
Крисси, наистина не трябва да се смесват риба и млечни продукти. Бях чела преди години, че от комбинацията се получават някакви токсини (доколкото си спомням)


И аз знам, че не трябва да се смесва риба с мляко, предполагам, че е валидно и за сиренето, що не пробваш с маруля или краставички   smile3521

# 33
  • Мнения: 552
Крисси, много си ми сладичка като те гледам как слабееш, за да си перфектната булка.
Аз така отлагах, отлагах, за да отслабна, накрая реших, че мога и сама да си остана и се омъжих пълничка  Mr. Green
Имаш достатъчно време да се погрижиш за себе си, за да ти остане страхотния спомен от сватбата.
Аз и на двете си сватби бях пълничка  Blush, а през останалото време - в страхотна форма..... Съдба  Sad
Вече съм три месеца съпруга и пак ме хванаха лудите да отслабвам.
Иначе си хапвам кисело млеко, сиренце с доматки, пия чай с мед и като ми се прияде нещо, си бодвам, ама внимавам с количествата. От няколко дни ползвам и кростренажора, който мъжа ми купи вместо дънки преди година  Joy

# 34
  • Мнения: 3 453
Крисси, много си ми сладичка като те гледам как слабееш, за да си перфектната булка.
Аз така отлагах, отлагах, за да отслабна, накрая реших, че мога и сама да си остана и се омъжих пълничка  Mr. Green
Имаш достатъчно време да се погрижиш за себе си, за да ти остане страхотния спомен от сватбата.
Аз и на двете си сватби бях пълничка  Blush, а през останалото време - в страхотна форма..... Съдба  Sad
Вече съм три месеца съпруга и пак ме хванаха лудите да отслабвам.
Иначе си хапвам кисело млеко, сиренце с доматки, пия чай с мед и като ми се прияде нещо, си бодвам, ама внимавам с количествата. От няколко дни ползвам и кростренажора, който мъжа ми купи вместо дънки преди година  Joy

Благодаря мила  bouquet Само където не си знам кръвната група имай по-добре.Да не се подведа по тази информация.Ами дано успея мисля че щ емога щом за месец и половина свалих почти 8кг.Наистина искам да изглеждам перфектно на сватбата.Аз също ползвам кростренажора.Много съм постоянна,но напоследък се запалих по пилатес и сега ще ги редувам з дни кростренажор и два пилатес.

# 35
  • Мнения: 2 099
Ей, браво много хубава групичка си заформяме.
Аз днес смятам, по-късничко да изляза на пазар с мънинкото, че има нужда от дрешки и мисля да си купя едно пиле на грил и тези дни да си го хапва, като си правя и салатки.
Зечова, моля те кажи по някоя диетична рецепта, че в Дневника беше писала няколко, но съм ги забравила, а е хубаво да се разнообразяваме.

# 36
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Аз съм А група и гледайте кво не трябва да яма:
Пилешкото месо да се консумира много рядко и не като основно ястие.
Избягвайте риба с бяло месо (хек, палтус, писия).
Почти всички млечни продукти не се препоръчват. В неголеми количества може да ядете кисело мляко, обезмаслена сметана. Яйца – понякога и по изключение.
Ограничете булгура и зърнените продукти - в частност пшеницата, употребявайте продукти от цели зърна.
Ограничете доматите, картофите, зелето, царевицата.
Избягвайте портокалите и бананите.
 М , че то не остана нищо за ядене  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 2 099
Аз съм А група и гледайте кво не трябва да яма:
Пилешкото месо да се консумира много рядко и не като основно ястие.
Избягвайте риба с бяло месо (хек, палтус, писия).
Почти всички млечни продукти не се препоръчват. В неголеми количества може да ядете кисело мляко, обезмаслена сметана. Яйца – понякога и по изключение.
Ограничете булгура и зърнените продукти - в частност пшеницата, употребявайте продукти от цели зърна.
Ограничете доматите, картофите, зелето, царевицата.
Избягвайте портокалите и бананите.
 М , че то не остана нищо за ядене  hahaha hahaha hahaha hahaha
smile3532 ми май така излиза, аз за това и изобщо не чета такива публикации.

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
И аз съм група А  Cry А пък ям в момента точно това, което си изброила - пиле, риба, зеленчуци, кисело мляко  Flutter

# 39
  • Мнения: 103
Аз съм А група и гледайте кво не трябва да яма:
Пилешкото месо да се консумира много рядко и не като основно ястие.
Избягвайте риба с бяло месо (хек, палтус, писия).
Почти всички млечни продукти не се препоръчват. В неголеми количества може да ядете кисело мляко, обезмаслена сметана. Яйца – понякога и по изключение.
Ограничете булгура и зърнените продукти - в частност пшеницата, употребявайте продукти от цели зърна.
Ограничете доматите, картофите, зелето, царевицата.
Избягвайте портокалите и бананите.
 М , че то не остана нищо за ядене  hahaha hahaha hahaha hahaha

ЕЕЕЕЕЕе то остава и водата да забранят за хората с тази кръвна група Laughing
 rotfImbo

# 40
  • Мнения: 2 099
Ей, подлъгах се и прочетох и за моята 0-ва гр., излезна че мога да ям почти всичко което обичам, само не ми хареса много това, че трябва да избягвам млечни продукти, тъй като на мен сиренето и кашкавала са ми слабост.

# 41
  • Мнения: 621
Брях, аз съм 0 и както подразбирам требе да съм на фауна основно Sick А пък съм лактоововегетарианка   newsm78 Демек съм вълк в овча кожа  Laughing - рупам си тревица и си пия водица  Party

Ама да не разводнявам повече темата  Naughty, Крисси сори за оффа  Peace   bouquet

# 42
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Ей, подлъгах се и прочетох и за моята 0-ва гр., излезна че мога да ям почти всичко което обичам, само не ми хареса много това, че трябва да избягвам млечни продукти, тъй като на мен сиренето и кашкавала са ми слабост.
Кво, се оплакваш виж аз на къв глад трябва да се подложа  Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 3 453
Аз затова съм най-добре не си знам коя група съм Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 1 416
Криси супер темичка чесно да ти кажа точно такова нещо ни трябваше.  bouquet  bouquet  bouquet Аз сега съм решила да си карам моно диетката 20 дни обаче после нали съм нахална като конска муха  #Shocked #Shocked #Shocked бръм тук при вас карах млечната,после японската и сега моното после със задържането на килцата май идва най-трудното  ooooh! ooooh! ooooh! но с ваша помощ всичко ще е ОК .ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ моите най-искрени адмирации супер е  newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74

Общи условия

Активация на акаунт