ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ!!!

  • 20 954
  • 491
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 453
Пак спряхме да пишем какво хапваме,Мими ме подсети кат осподели та да се отчета и аз:една пил.пържолка от вакумираните на скара с една краставица.3 шок.бисквити и към 4-*5 локумчета Embarassed Вечерята може и да я пропусна ако не освирипея от глад.В краен случай ще е малка.

# 436
  • София
  • Мнения: 10 858
Крисси, в диетата се набляга на Омега 3 и 6 мастни киселини.
разрешените храни са:
- риба
- пълнозърнести продукти
- плодове
- зеленчуци
- обезмаслени и замръзени кисели млека
- готовият крем-пудинг /въпросната закуска Mr. Green/

Приготвя се:
1. Две лъжички маслени сурови семена /слънчоглед, сусам, орехи, лешници, бадеми, тиква/, току що смлени или счукани
2. Две лъжичкитофу, обезмаслено кис. мляко, обезмаслена извара или жълтък.
3. Една лъжичка сурови биологични зърнени храни /ориз, жито, овес, просо, ечемик/
4. 100гр. пресни плодове според сезона
5. Сокът на половин лимон или един портокал

# 437
  • Мнения: 4 111
Здравейте, момичета, позволете да се запиша, тук ми е мястото... Много съм гладна и дебела...

# 438
  • София
  • Мнения: 10 858
Лиляна здравей и добре дошла Hug

# 439
  • Мнения: 2 099
Лиляна, добре дошла.  bouquet Разкажи ни малко за себе си, колко кг.си и каква е целта ти , а и какъв режим си си намислила да спазваш.

Момичета аз пак прегреших с 2 шок.бонбона и 2 солети при бабите, та вечерята ще ми е това, а по-късно най-много да си направя кафенце ако ми остане време.

# 440
  • Мнения: 3 453
Лиляна, добре дошла.  bouquet Разкажи ни малко за себе си, колко кг.си и каква е целта ти , а и какъв режим си си намислила да спазваш.

Момичета аз пак прегреших с 2 шок.бонбона и 2 солети при бабите, та вечерята ще ми е това, а по-късно най-много да си направя кафенце ако ми остане време.


Оооооооо това не е никакво прегрешение Hug аз вечерях зелен фасул една чиния,салата от марули домати и краставички и двете към по 400гр, общо 800 и дев малки пил.мръвчици печени на фурната с яйце и сирене...и сега май ще има и сладолед Joy

НО ТОВА Е КРАЯТ ОТ УТРЕ ДАЖЕ ДЪВКА СЛАДК АНЯМА ДА СИ ПОЗВОЛЯ!НАЙІМНГО ЕДНА КОЛА ЛАЙТ!ОБЕЩАВАМ ВИ!Тази седмица само ям!Добре,че още не съм надебеляла!Като някоя умряла от глад съм!Не се понасям вече!Накарайте ми се,моля ви!!!!



Добре дошла Лили и разкажи повече за теб,както те е посъветвала Мими Hug
Здравейте, момичета, позволете да се запиша, тук ми е мястото... Много съм гладна и дебела...

# 441
  • Мнения: 2 099
Криси, няма да ти се карам, защото съм забелязала, че колкото повече ям толкова повече ми се яде, та май и при теб е така- пустата му лакомия, трябва някой ден и нея да преборим. От утре без прегрешения и ако вече пак сгафиш за наказание на следващото кафенце ще доведа Вики и само ти ще тичаш след нея. Laughing

# 442
  • Мнения: 4 111
Благодаря за топлото посрещане! Малко ме е срам, но ще кажа... 85 кг съм, 2-3 месеца преди да забременея бях 63 кг, забременях 73 кг, влязох в родилното 93 кг, излязох 85 кг и си стоя и тропкам тежко на едно място. Пробвах Японското чудо, 1 и 2 част една след друга, свалих 7 кг, но после като падна едно ядене... Много ми е криво, тежат ми килата, дрехите не ми стават. Днес съм изяла 2 яйца (пържени без олио, ако може да се употреби 'пържени' в този случай на незалепващ тиган с нищо, никакви подправки) 2 ябълки и 1 портокал. Така ми стърже стомаха не е истина... Записах се тук, за да чета какво похапвате, че тежките диети не са явно за мен...

# 443
  • Мнения: 3 453
Криси, няма да ти се карам, защото съм забелязала, че колкото повече ям толкова повече ми се яде, та май и при теб е така- пустата му лакомия, трябва някой ден и нея да преборим. От утре без прегрешения и ако вече пак сгафиш за наказание на следващото кафенце ще доведа Вики и само ти ще тичаш след нея. Laughing

Ооооооо супер аз много обичам децата и без да сгафя ще си играя с нея JoyИзмисли нещо по-лошо Hug Heart EyesТова за лакомията е много вярно и аз съм същата.Мисля за наказание в петък да лунувам на айрян PeaceЗа последно и после си продължава режима без прегрешения

В дневника писах засрещата в Пловдив да я направим в петък към 18-18,30,четох че си съгласна за петък, а Зечова?Зечова пиши бе моме  bouquet


Виви[/b], ч[/b]акаме те и теб ако можеш Hug


Лили ще успееш!Дюкан е много подходящ кат орежим,щом имаш повечко за сваляне Peace Ако гледаш менютатат ни мойто тази седмица го пропусни,че е удебеляващо...добре че не качих ooooh!

# 444
  • София
  • Мнения: 10 858
Накарайте ми се,моля ви!!!!
[/quote]

Крисси Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Я спирай да ядеш! Какви са тия усвинвания от теб! Ти ще отслабваш ли за сватбата или???
Готово Twisted Evil Mr. Green

Хайде сега някой на мен Mr. Green




Виви, чакаме те и теб ако можеш

миличка, вечерта няма да мога, много ме е яд но няма как. Ако беше през деня, уреждам децата на някъде Mr. Greenи съм там Heart Eyes
А толкова обичам Пловдив!!!!

Сега отивам да готвя, пожелайте ми да не ям hahaha

# 445
  • Мнения: 2 099
О Лили, хич не се срамувай даже, ти пак ранко си се сетила да се стегнеш и да влезеш във форма. Я ме виж мен детенцето вече  стана на почти 1.5год. докато се наканя.
Иначе горе-долу като гледам всички ние в темичката наблягаме главно на салатките, рибата и пил.месо, което е хем здравословно, хем пък и се слабее от него, стига да не прекаляваме де. Laughing
Виви много, ама много искам да се видим и ужасно съжалявам, че нямаш възможност. Пожелавам ти да не вечеряш. Peace

# 446
  • Мнения: 2 099
Отивам да гледам "Монк" по БТВ-то- голям олигофрен е и много ми допада филмчето и после отново съм при вас.

# 447
  • Мнения: 3 453
Накарайте ми се,моля ви!!!!

Крисси Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Я спирай да ядеш! Какви са тия усвинвания от теб! Ти ще отслабваш ли за сватбата или???
Готово Twisted Evil Mr. Green

Хайде сега някой на мен Mr. Green




Виви, чакаме те и теб ако можеш

миличка, вечерта няма да мога, много ме е яд но няма как. Ако беше през деня, уреждам децата на някъде Mr. Greenи съм там Heart Eyes
А толкова обичам Пловдив!!!!

Сега отивам да готвя, пожелайте ми да не ям hahaha
[/quote]

Ти само кажи коя събота ще дойдеш и ние с Мими ще се видим с теб и без тов апочивните дни пийваме кафенце Hug Пожелавам ти да не ядеш и много благодаря за карането.. Hug  bouquetможеше и още ама айде от утре съм в строя! Naughty

# 448
  • Мнения: 3 453
Оооооооох от понеделник твърдо съм на месо и зеленчуци.Влюбих с ев темата,вижте предните два поста преди моя:

Херинга две колелца, както и оскъдно парчо сушеница
домат и краставела  по една вилица съм си взела
ох, а пък сладолед за десерт да не съм вече серт Crossing Arms
и все пак добре му й на томбака, звук издава-сякаш жаба квака Crazy
ощи ли храна му се ще....ей не са наяди туй шкимбе
А отново вир се задава, прозореца да ми напоява
кой посли с парцала ще са кълчи на пиедистала
Тихомир ли...мне Naughty, той е голямото диване
не мож го фана да бърши джама



   Информирай модератор 
Профил Лично Съобщение (Online)
Фен
Ентусиаст
*

Online Online

Пол: Жена
Публикации: 93


Местожителство:
Южен Шалмуй


   
   
Re: ВМ-НВХ Мазна гънка изпъвам свинска плешка кат' нагъвам-17част
« #277 13-06-2007, 20:34:07 »
   Отговори с цитат
Ляля...ляяяя.....ляяляюю...
Ква я мислехме...ква стана тя?А?
Яде той и бира пи, три дни от кантар се кри.
Днеска метна се и ето-чудо Shocked!Нема го килцето!
Лопат дънки, дрънка фънки
как спаси се от издънки? newsm78
Всичко чудничко изглежда
и се правилно нарежда,
само циците горките-
беж-си плюха на петите! Sad


Уникални са тези девойки Joy Напълниха ми душата.Много весело и готино ми стана като ги четох

# 449
  • Мнения: 2 099
 hahahaТова второто направо ме разби.
Виви, права е Криси, като се освободиш някоя събота идвай да пием кафенце в П-в.

Общи условия

Активация на акаунт