100 бъбриви тумбалани, през Октомври ще са мами

  • 10 395
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 558
О, Мирама, първата, няма спор!

Кажи аз да те запиша кога усети бебчо, пък ще те пусна после при момченца или момиченца групичката като разбереш.



Към 19та седмица, но определено не бяха ритници, както и все още не са, а някакво леко такова помръдване.  Simple Smile

А за количката мерси и аз мисля първата.  Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 1 524
 Me_and_baby  ясно кой хърка до теб Тайра   Joy  Joy  Joy , преди Цезар се свиваше понякога до коремчето ми - сега го избягва и даже не ще да стой дълго в мен, а виж колко е нахален - мъжо спи, а той го избутва от малката възглавничка

 Сутрин е най-кофти като го няма  - трябва аз да го разхождам, а ме буди като ми лиже ухото, просто тръпки те побиват.  Sick  Sick


Имам дълги ЧЕРНИ косми по корема - знам че се получава така, ама днес се загледах - доста противно   smile3511

# 77
  • Мнения: 948
Ей, нямате милост към работещите и пътуващите  Crazy много емоции, покупки  Flutter браво.

Аз изпуснах два полета от Франфурт, чак в 9:30 се прибрах, и докато се оправим с Марианата, пак стана 100 часа  Confused

Светле, добре си решила; това е много малка вероятност, не се притеснявай, само спокойствие сега!

Лека нощ!

# 78
  • Мнения: 1 572
Silverrow, моята мома я усетих за първи път в 13та седмица - преобърна се цялата в корема ми  Laughing После имаше единично шутче 2-3 седмици по-късно и това е.  Мога да кажа спокойно, че още не е промърдала като другите бебоци. Чакам я, но май ще е от спокойните. На прегледа при Марков само смени положението на ръчичките и накрая ни обърна гръб инъче през останалото време беше много кротка. Днес като се прибера от ЖК ще сложа снимките и в албумчето, че свекървите да оглеждат. Ама е много хубава и да не се изпокарате ей  Whistling

# 79
  • Мнения: 16
Silverarrow, моят момък го усетих в 19-та седмица.
Меги мила, честита ти първа покупка Grinning Обещавам, че и аз ще се отчета в най-скоро време, защото тук идва сезонът на отстъпките и цяло лято ще има обикаляне по магазините и инвестиране.  Mr. Green
Nigella, а ти защо си била само за толкова в Дубай? Аз живея в Ал Госес, а бара, за който говориш, не съм го чувала.  Rolling EyesНо аз пък съм последната, която знае баровете тук, тъй че Laughing Преди се живееше по-лесно тук, сега всичко стана в пъти по-скъпо и много хора си хващат пътя обратно. Наемите са космически и не знам до кога ще продължи тази тенденция.  Confused Такива ми ти работи.
Леко бременеене и много спокойствие на всички!!!  bouquet

# 80
  • Мнения: 227
Добро утро тумбалани  Hug

След един здрав сън и повече почивка мога да кажа, че положението отново е нормално.
Даже това си коментирахме с доктора и свекървата, че понеже макия пакостник рита много пък и силно, може от ритниците да се е спукал капиляр и затова да има зацапване. Наистина много може да се изпрашиш и побъркаш от нищо.

Желая ви лек усмихнат и успешен ден   bouquet

# 81
  • Мнения: 1 919
 smile3525 Добро утро! silverarrow как върви статистиката, че и мен ме гризе любопитство ..  Whistling Whistling Whistling лек ден мами аз подхващам учебниците..че какавато съм разсеяна..голям ор..но ще ви дебна еййй така, че пишете..

 Зайче Мече   newsm44  браво на теб и, че се оправяш!

# 82
  • Мнения: 22 558
Добро утро и от мен мами. Simple Smile

Аз да се оплача като за начало. Тази сутрин още в 8часа ме събужда някаква отвратителна миризма на готвено от терасата. Ей тези бабички са луди направо, как може в 8ч сутринта да готвят. И проклетата миризма не се махна досега и накрая станах.
Аз и преди мразех да ми мирише на манджи, ама сега направо е непоносимо.

# 83
  • Мнения: 270
добро утро
днес да се включа по навреме  Mr. Green
Зайче мече радвам се че се оправяш, и на мен с повече почивка ми мина (имах такова зацапване в началото)
Аз незнам дали усещам бебо или е нещо друго, на два пъти ми се превъртя нещо в корема и май беше той, абе пишете ме - момче 19.г.с.
Меги страхотни са чорапките  Hug и аз все в розово мислех до сега и не ога да свикна още по синьо да се заглеждам  Rolling Eyes
Galentinass успех и на теб с изпитите защото виждам че сме с една съдба  Confused
Хайде лек ден и да ви слушат бебоците  Hug Hug Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 1 228
Добро утро  Simple Smile

Да напълним статистиката: аз го усетих мойто бебче в 16 г.с. (понеже е второ, знаех какво точно търся да усетя   Heart Eyes). Момче щ бъде.

За статистиката на първа страница - и аз мисля да раждам в Тина Киркова, при д-р Щерева (същата лекарка като на tanini)

# 85
добро утро и от мен мами
эа статистиката аэ усетих моето момче 17г,с от  начало само като гадилкане а сега яки ритници

Эайче мече супер е че се оправяш почиваи си повече и се наслаждавай на бременоста

Galentiness успех с ученето и късмет на иэпитите ти ще се справиш

да ви се оплачя снощи вечеряхме навън и днес цялата сам нахапана от комари
спорен ден на всички  след няколко часа и аэ ще ходя на работа,но эа сега сам тук

# 86
  • Мнения: 68
Момичета, здравейте и от мен. Да споделя и моите преживявания с бебока.На ФМ ми казаха, че ще е момченце. Аз го усетих много рано, може би около 14 седмица. Споделих с доки и той ми каза, че май не било бебето, но си направихме експеримент: той го гледа какво прави, а аз му казвах къде го усещам и...беше бебчо. Оттогава не е спирал да шава. А ритничетата са доста силни вече. Преди няколко дни се завъртя надолу с главата и сега го усещам как ме гъделичка  ниско долу с малките си ръчички. Нощем аз като се завъртя и малко след това и той се завърта, много е странно усещането.
Забелязах и друго- след като хапна и става доста активен, рита с краченца, върти се и целия ми корем се мести. Леле дано не е толкова див и като се роди, че не знам какво ще го правя.  Laughing






# 87
  • Мнения: 270
Трилби, много е забавно отстран икато чета, мен ме е яд че още нищо съществено не усещам а вече станах 20 г.с. . Но последния път ми казаха че плацентата е предно разположено и май затова, но аз си знам че бебо е ОК и съм споскойна, като почне да раздава шутеве ще ми се иска да спре за малко сигурно

# 88
  • Мнения: 1 919
 Whistling аз викам за статистиката да ПИШЕМ и коя с каква плацента е, че и аз кат mimeto_iv   съм с предна и аз почти нищо не усещам.И така   С ПРЕДНА ПЛАЦЕНТА галентинасс

# 89
  • Мнения: 22 558
Здравейте пак от мен.)))
Аз не си спомням какво ми каза лекарката за плацентата, ама нещо се почуди миналият месец като ме гледа на ехографа.
Днес пак съм на консултация и ще я помоля пак да погледне, може пък и пола на бебето да види какъв е, че трябва да чакам края на месеца иначе.)))

Иначе продължавам да се чудя за количките, сега се появи и още една възможност, та пак ще ви пусна линк.)))) Да си кажете мнението и вие.)))

http://www.kiddies-kingdom.com/product_info.php?products_id=86
http://www.preciouslittleone.com/acatalog/GRMSTSML.html

Че до края на седмицата ще гледам да си дам поръчката. )))

Общи условия

Активация на акаунт