В името на щастието?

  • 3 086
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Мисля,че всекидневно правим компромиси,дори и да не го осьзнаваме
Просто не може да живееш с един човек и да мислиш само за себе си

# 16
  • Мнения: 1 668
Не се сещам за някакъв голям компромис, който някой от двама ни да е направил.
Иначе много често се налага да се правят малки компромиси.
newsm10

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Моят компромис е ,че се съгласих да живея в неговия по-малък град. Тук не ми харесва, подтиснато ми е, скучно и тъпо.
.... и ако това не е компромис. Confused

# 18
  • Мнения: 263
Заради мъж ми направих компромиса да не сиктирдосам категорично свекървата заради безобразното и отношение към мен, а и към детето ми най-вече и да и заявя, че никога през живота си не искам да я видя повече! Правя го вече два пъти този компромис, но третия път тя ще си хване пътя окончателно!

# 19
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Заради мъж ми направих компромиса да не сиктирдосам категорично свекървата заради безобразното и отношение към мен, а и към детето ми най-вече и да и заявя, че никога през живота си не искам да я видя повече! Правя го вече два пъти този компромис, но третия път тя ще си хване пътя окончателно!

Ей,това е най-големият компромис с разликата, че трябваше аз да си събера нещата,тъй като живеем в НЕЙНИЯТ апартамент.
Много постове съм изписала по въпоса, но нищо друго не ме дразни повече от нейното постоянно присъствие около нас....иска все да и се обръща внимание.....ама то май мъжът ми е виновен...и все ми излиза с думите :" Е да я оставим забравена ли?" smile3511
Не ми се приказва даже,ама ако знаех ча тъй ще стане бих се замислила над някой животоопределящи въпроси.

# 20
  • Мнения: 46 518
Не ни се е налагало да правим компромиси за сериозни неща.
Неща от рода а какво ще ядем тази вечер не ги броя  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 22 908
Компромисите които направих са - напуснах работа, започнах да пътувам навсякъде с него ( вярвайте понякога не е никак интересно, лесно или приятно ), промених целия си живот. Имаше месеци докато бях бременна да съм сама, а той в чужбина - ето сега пак съм сама, а той на хиляди километри - работи за семейството ни. Когато съм в чужбина с него, особено ако е някое забутано в географията място, изпадам в депресия, няма с кого 2 думи през деня да си кажа - добре че е форума.
Ами това е за сега, някой ден ще се наложи най-голямата промяна. Да си напусна завинаги страната, дома, приятелите и да създам нов дом, познати и приятели в неговата страна.
И аз така...много е трудно,наистина...

# 22
  • Мнения: 1 817
Според мен всяка връзка изисква много компромиси и от двете страни! Иначе няма как да оцелее. Но докато и двамата могат да живеят с тези компромиси добре, да се обичат, подкрепят и поддържат, не виждам нищо лошо в това! Отдавна спрях да вярвам в приказката за принца, който е перфектаната ми половинка! Те такова животно нема. Просто някои хора не искат да си признаят, че правят компромиси. Това е.

# 23
  • Мнения: 3 674
Дойдох да живея в Норвегия, тази така студена и ску4на държава, дале4 от семейство и лЮбими приятели, които за мен преди бяха целия свят, дале4 от Варна, градът, който се зари4ах никога да не напусна.

И не, той не го осъзнава, никога не съм му споделяла, колко ми е тежко дале4 от родината. Няма и да го направя. 6тастлива съм и само с него, просто малко по- малко и не напълно. Но пък пълно 6тастие има ли  newsm78

bob4enkа...скучна е Норвегия понеже предполагам нямаш приятелки и си сама. Я ела в Трондхейм да видиш дали е скучно... Wink Постоянно си правим купони... Grinning
Сори за офф-а.. Peace

По темата...Аз направих голям компромис като оставих всичко зад гърба си заради него и дойдох в Норвегия! И не съжалявам... Heart Eyes По принцип аз съм такъв човек, че навсякъде се чувствам добре... Grinning Е оня ден гледах предаването " Другата България"  за ЮАР...за Боцвания, Намибия...Макар и никога да не съм ходила в Африка, вътрешно  усещам и знам че и там бих живяла.  Grinning Много готини хора...нищо че  80% са  черни... Blush Къв такъв човек съм....не знам... newsm78  Sunglasses

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 05:53 от roza66

# 24
  • София
  • Мнения: 978
И двамата направихме компромис-аз си зарязах кариерата,за да се отдам на семейството, а мъжа ми започна да работи и за двама ни.Радваме се заедно на бебчо и компромисите не ни тежат Simple Smile

И ние сме така

# 25
в името на 6тастието ? простих на моят мъж една изневяра и само за6тото го оби4ам безумно ,мисля 4е с това засвидеталствах  любовта си към него .вие как мислите,дали е така ?

# 26
  • Мнения: 216
Някои хора може да не споделят моето мнение( нали затова сме анонимни- за да не се сдрапаме и станем на кълбета) ама аз мисля 4е си постъпила 4удесно и не мисля 4е изневярата е нещо не4овешко, в крайна сметка 4овек не може само пържолка да яде, някога ще ти се дояде и боб, например............. но може би това е за друга тема но по въпроса мисля 4е си направила добре в името на семейството и има и по-страшни неща в живота , но винаги са по-леки ако има близък с който да ги споделиш, бори се за 4естността в семейството да се запази Peace

# 27
  • Мнения: 3 674
в името на 6тастието ? простих на моят мъж една изневяра и само за6тото го оби4ам безумно ,мисля 4е с това засвидеталствах  любовта си към него .вие как мислите,дали е така ?
Зависи от изнеявярата а и защо ти  е изневерил.... newsm78 Не мога да кажа...не ви знам ситуацията... Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 2 846
Според мен всяка връзка изисква много компромиси и от двете страни! Иначе няма как да оцелее. Но докато и двамата могат да живеят с тези компромиси добре, да се обичат, подкрепят и поддържат, не виждам нищо лошо в това! Отдавна спрях да вярвам в приказката за принца, който е перфектаната ми половинка! Те такова животно нема. Просто някои хора не искат да си признаят, че правят компромиси. Това е.


Уверявам те, че има хора, с които е необходимо да се правят много по-малко и по-незначителни компромиси, отколкото с други. Има хора, с които е по-лесно да се живее, отколкото с други. Да, има хора, които са по-подходящи за всеки един от нас, отколкото други. Ако ти не си намерила такъв човек, не означава, че другите не са. След 3 брака мога да те уверя, че от мъж до мъж има огроооомна разлика! Peace

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Отказах стипендия за магистратура във Финландия и възможност за стаж и работа в Холандия . Но не съжалявам, магистратурата си я карам тука, а работа има бол и в бг само да му се работи на човек  Flutter
Той също остана в сф заради мен  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт