Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 2

  • 21 416
  • 353
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 928
Къде се загубихте всички?
Да не би да сте заслабнали до изчезване  newsm78 newsm78 newsm78  Laughing

# 76
  • Мнения: 1 416
добро утро мили момичета днес ще съм на картофки обаче я кажете колко горе доло е кг картофи нямам кантарче 4 големи картофа килограм ли са  newsm78 newsm78 newsm78Понеже моя мъж купува направо чувал картофи сега не знам как да преценя.Сигарно ще ми се смеете  hahaha hahaha hahaha hahaha ама проблема се е проблем как да преценя  newsm78 newsm78 newsm78

# 77
  • Мнения: 247
Здравейте, днес ми е четвърти ден куткудяк ден  Joy обичам яйца и за това днес доволна  Grinning

Кантара ни е електронен и разликата е 0.300 грама само за 3 дни, може би е нормално защото аз съм 158 52 кг бях но винаги съм била под 50 и то доста и за 3 седмици смъкнах 1, но ходих на масажи,  малко спорт и диета и елкарнитин, по скоро разликата дойде в см. Но ми се иска да сваля още някое др килце за да се чуствам добре като преди.
Днес съм 50.700
Успех на всички

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 08:50 от май влюбена

# 78
  • Мнения: 247
мами 73 да ти кажа в момента и ти ме затрудни с тези големи картофи  hahaha зависи колко са големи  Laughing свари си 4-5 колкото да ти стигнат за 3 порции, а и ако ги хапваш без сол те ще ти останат  Simple Smile защото няма да ти е толкова вкусно а в същото време поне аз като бях на картофи се чуствах най заситена

# 79
  • Varna
  • Мнения: 288
Добро утро и от мен.Днес ще съм на черешки и динка.Вчера успешно изкарах на картофи и казах"чао"на един излишен килограм,но имам толкова много да свалям EmbarassedРешила съм един ден седмично да си се освинвам с шоколад и тестянко Grinning.Много воля на диетуващите Wink

# 80
  • Мнения: 1 416
мами 73 да ти кажа в момента и ти ме затрудни с тези големи картофи  hahaha зависи колко са големи  Laughing свари си 4-5 колкото да ти стигнат за 3 порции, а и ако ги хапваш без сол те ще ти останат  Simple Smile защото няма да ти е толкова вкусно а в същото време поне аз като бях на картофи се чуствах най заситена
Благодаря мила пак е някакъв ориентир  Hug Hug

# 81
  • Мнения: 928
Добро утро,
Аз днес съм на салатки,ама без ракийка  Joy
 
мами 73, качи се първо на кантара и си виж кг,после вземи 3-те картофа и пак се качи на кантара  Laughing  Joy

май влюбена, ако си била 52 кг преди 3 дни,а днес си 50.7, минусчето ти не е 1.300кг? Поздравления smile3501

pepta, Честито ти килце   ura  ura

# 82
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте и аз днес съм на зеленчуци.Мисля че ще изкарам тъй като всеки ден ми се хапваха домати и краставици

# 83
  • Мнения: 928
Здравейте и аз днес съм на зеленчуци.Мисля че ще изкарам тъй като всеки ден ми се хапваха домати и краставици
Аз мисля да си направя зелена салатка с краставичка, а може и една шопска да си забъркам Wink

# 84
  • Мнения: 1 416
Пепи ти си голям сладур идва ми да те разцелувам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Кантара ми беше гола вода и замина в кофата много отдавна.Меря се само в Каофланд на електронния пред аптеката така че не става номерчето мила Hug Hug

# 85
  • Мнения: 928
Пепи ти си голям сладур идва ми да те разцелувам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Кантара ми беше гола вода и замина в кофата много отдавна.Меря се само в Каофланд на електронния пред аптеката така че не става номерчето мила Hug Hug

Вземай картофите и бягай до Кауфланд newsm62 newsm62 newsm62   love001

# 86
  • Мнения: 1 416
Пепи ти си голям сладур идва ми да те разцелувам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Кантара ми беше гола вода и замина в кофата много отдавна.Меря се само в Каофланд на електронния пред аптеката така че не става номерчето мила Hug Hug

Вземай картофите и бягай до Кауфланд newsm62 newsm62 newsm62   love001
О МНОГО ЯКО ДО ТАМ СА 3 КМ ПЕША ТИЧАМ  running running running running running running    hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 87
  • Мнения: 917
Айде отчет и от мен  Laughing
Вчера трябваше да съм на кисело мляко  Sick Sick Sick хич не обичам и цял ден се навивах да ходя да си купувам... и не си купих  Laughing Laughing Laughing хапнах задушен грах  Laughing 3 литра вода както обикновено  Wink днес съм 68.800 тоест 1 килце по-малко  Party Party Party чудя се днес пак ли да се навивам за млякото или да го заменя  Rolling Eyes Пепита дай идея мила ти си ми надеждата  Hug

  bouquet

# 88
  • Мнения: 928
О МНОГО ЯКО ДО ТАМ СА 3 КМ ПЕША ТИЧАМ  running running running running running running    hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
newsm62 тъкмо ще направиш една хубава тренировка Joy Joy  bouquet

# 89
  • Мнения: 928
Айде отчет и от мен  Laughing
Вчера трябваше да съм на кисело мляко  Sick Sick Sick хич не обичам и цял ден се навивах да ходя да си купувам... и не си купих  Laughing Laughing Laughing хапнах задушен грах  Laughing 3 литра вода както обикновено  Wink днес съм 68.800 тоест 1 килце по-малко  Party Party Party чудя се днес пак ли да се навивам за млякото или да го заменя  Rolling Eyes Пепита дай идея мила ти си ми надеждата  Hug

  bouquet
Миличка, ако не обичаш кисело мляко по-добре го замени с някой друг ден или просто го прескочи Heart Eyes
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ----   bigdance2
Ти къде се губиш?

Общи условия

Активация на акаунт