Идеален/а съм за водещ/а на...

  • 3 491
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 993
Добре, за Конче Фрактура, за мен ЗиРок, за Шушон ЛС Crazy

# 76
  • Мнения: 2 784
Имаше по Дискавъри едно предаване "Самотната планета" с една мацка, дето обикаляше света, нещо като Глобусът, ама не точно. Винаги съм си мислила, че това сигурно е идеалната работа- просто не би могъл да се оттегчиш. Та него си заплювам.

# 77
  • Мнения: 7 112
гледам няма кой да води Шампионската лига  Grinning
Точно се готвех за скок в "Гонг".  Grinning
Отговарям на условието да изговарям правилно "Аъ" (р).  Grinning Пък и бързичко приказвам. Ще вкарам динамика в играта.  Grinning

# 78
  • Мнения: 393
Аз съм скромна ... искам да водя ето това http://www.oprah.com/tows/tows_landing.jhtml
И двете сме пухкави и все отслабваме и надебеляваме обратно ...
Отделно нямам нищо против да си говоря с Брад Пит , нито с който и да е от известните личности - стига да е достатъчно красив и на края на шоуто да си съблече тениската , за да ми я подари !

# 79
  • Мнения: 1 352
Аз си мечтая да съм водеща на пародия на кулинарно предаване. Какви манджи ще засукам бедна ви е фантазията, ще 'Фърчи брашно, домати и др. на ляво и дясно. Всичко това гарнирано с добродушно-олигофренска физиономия  Crazy. Ще ползвам интересни тенджУри и тигани от едно време. Ще си каня гости, първият ще бъде Кръстьо Лафазанов, вторият Краси Радков. На края на предаването ще изяждаме с госта приготвеното с "подобаващите" маниери. Сигурна съм, че ще се радвам на висок рейтинг.

Ще, ще ще..
Много се размечтах Tired.

# 80
  • Мнения: 2 759
                   Шушон, трябва ли ти личен асистент  Whistling? Или поне някой да ти прави кафетата (уф, дано да ти трябва асистент, че с кафетата съм много зле). Искам, искам, искам "Отечествен фронт" и аз  Peace.

# 81
  • Мнения: 3 098
..."Живот на скорост".Ей как ми липсва това предаване. Sad
Също така бих могла да бъда водеща на предаване на сексуална тематика,но от по_сериозните.Такова предаване все още в България няма.

# 82
  • Мнения: 604
Искам онова предаване на Нона Йотова, дет се правеше на Индиана Джоунс, обещавам изпълнение на автентична музика от разни етно краища на света, макар вероятно да не склоня да си пробивам бузите с кости и да си удължавам врата...

# 83
  • Мнения: 6 417
Аз съм конфликтна личност. Искам мъжки личен асистент. Flutter

# 84
  • Мнения: 2 755
гледам няма кой да води Шампионската лига  Grinning
....шшшшшшт и за Формула 1 още не са се сетили. Wink white_r, давай да окупираме спортният отдел. Хем ще се забавляваме, хем и свят ще видим.  Wink Laughing Като начало, аз започвам с волейболните мачове в лигата, че тоя Сашо Йовков много ме дразни. Ти каквото си избереш. Пък и колко световни и Олимпиади ни чакат.........ех, мечти. Laughing

# 85
  • Мнения: 843
Хм...я вие кажете - за какво съм подходяща?
    "Глобусът"  , разбира се.   И ме вземи като помощник.  / не знам езици, ама как цветно ръкомахам, ако знаЙш!!/ И да има опцията да си мъкнем семействата...  Да свикват щерките на красоти...Simple Smile)

# 86
  • Мнения: 1 299
Ставам за радио водеща. Учавствала съм в много радио предавания, дори и като музикален редактор съм се изявявала. Предлага ли са ми работа в няколко радиа - всички казват, че имам много жизнен младежки глас  bowuu

# 87
  • Мнения: 1 299
..."Живот на скорост".Ей как ми липсва това предаване. Sad
Също така бих могла да бъда водеща на предаване на сексуална тематика,но от по_сериозните.Такова предаване все още в България няма.

Еми хайде де - създай го  Peace Аз обещавам да гледам  Party

# 88
  • Мнения: 750
Мани я тая "Фрактура". 8 години в ефир... newsm78

Не, няма да я махна! Оная статия е стара, бе. Само като инфо за водещия я пуснах. Ма иначе- няма да я махна! Искам да я водя! Laughing Тогава ще гледате концепция на предаването и рейтинг! А сега!

# 89
  • Мнения: 2 759
Аз съм конфликтна личност. Искам мъжки личен асистент. Flutter
                  Добре де, добре  cry ... Отстъпвам ти само защото съм зодия риби и евентуална близост с аватара ти ме притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт