Спечелихме награди в сайта за игрички - Prizze.com

  • 28 747
  • 859
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 942
дай си данните за акаунта на някой да провери

Дадох ги и пак не можаха да влязат
всъщност не изписва нищо просто страницата не може да се зареди до край

Успя ли да влезеш? Ако искаш дай на лични акаунта и паролата и да видим дали мога да направя нещо. Hug

# 811

При регистрацията можете да напишете, че някой друг от ви е казала за сайта, така ще получите малко повече безплатни игрички. Ето никовe които преписвам от старите теми: Sillveto, kalasita, Kalinkamalinka, cvetemar, Evi4ka, borbi, kama4e, munny10, Моника312, Kalima79, Violeta7, ROYZIS, Hipomila, Evi4ka, Miloto77, chockolina, stelinka, hristinam,  ificouldfly, Kris4eto, federikka, jedaqt /моля желаежите да бъдат вписани тук да ми пуснат едно ЛС/


Я ме щракнете как така ще получа повечко игрички, а? Или май вие ще получите повече точки от реферали????

Божке хвана ме!!  ooooh! Пробвай, виж и после ми задавай подобни въпроси! И да не забравиш да ми се извиниш  Party

Пиша, точно защото пробвах и се хванах. Без значение на кой си правя регистрацията ми дава все същите 12 игрички

# 812
  • Мнения: 1 942
Мале deizitta, хем играя от година и ти се хванах  ooooh! Викам "Брей може промяна да има" и на всичките мои акаути от тоя комп, на гостите които също си цъкат техните тия дни от моя взех че си регистрирах нов акаунт да видя как стоят нещата  newsm78.  Дано не ме изтрият. Та НЕ СИ ПРАВА! Без рефер получаваш стандартните игрички, колкото всеки ден, с рефер получаваш всичките двойно /т.е ако играта е била по 1 за ден, първия ден имаш 2, ако е била 3 броя - става 6/. Айде сега се извинявай  Crazy

# 813
  • Мнения: 1 353

При регистрацията можете да напишете, че някой друг от ви е казала за сайта, така ще получите малко повече безплатни игрички. Ето никовe които преписвам от старите теми: Sillveto, kalasita, Kalinkamalinka, cvetemar, Evi4ka, borbi, kama4e, munny10, Моника312, Kalima79, Violeta7, ROYZIS, Hipomila, Evi4ka, Miloto77, chockolina, stelinka, hristinam,  ificouldfly, Kris4eto, federikka, jedaqt /моля желаежите да бъдат вписани тук да ми пуснат едно ЛС/


Я ме щракнете как така ще получа повечко игрички, а? Или май вие ще получите повече точки от реферали????

Божке хвана ме!!  ooooh! Пробвай, виж и после ми задавай подобни въпроси! И да не забравиш да ми се извиниш  Party

Пиша, точно защото пробвах и се хванах. Без значение на кой си правя регистрацията ми дава все същите 12 игрички
Еми същите ще ти дава ти какви искаш да ти даде?Идеята е ,че ги играеш по два пъти и печелиш повече точки.А за подаръка като спечелиш предлагат същия и на спонсора или бубзчета.Не си се вътрила ако това те притеснява.

# 814
Е добре де, ама игрите са си все същите, това ми беше мисълта. Всеки като прочете този ред ще разбере, че вместо 12 ще има 13,14,15 игри от които да играе.  Tова разбирам под безплатна игричка аз, a не free daily GO!

# 815
  • Мнения: 985
Е добре де, ама игрите са си все същите, това ми беше мисълта. Всеки като прочете този ред ще разбере, че вместо 12 ще има 13,14,15 игри от които да играе.  Tова разбирам под безплатна игричка аз, a не free daily GO!
а бе ,Дейзита,много го мислиш.А помисли за това,че едва ли щеше да има тема дълга 41 страници и още незнам колко преди нея ,и толкова хора играещи и до сега никой да не се е оплакал. ThinkingИзвинявай,ама ми стана смешно,не се заяждам,но си направи изводите. Peace

# 816
  • Мнения: 1 942
Е добре де, ама игрите са си все същите, това ми беше мисълта. Всеки като прочете този ред ще разбере, че вместо 12 ще има 13,14,15 игри от които да играе.  Tова разбирам под безплатна игричка аз, a не free daily GO!

Да, възможно е да има недоразбиране в началото.  Peace

И да използвам случая да апелирам всички - КОГАТО РЕГИСТРИРАТЕ ПОДАКАУНТИ НА ГЛАВНИТЕ СИ АКАУНТИ, ПРЕДИ ДА ПОЧНЕТЕ ДА ИГРАЕТЕ НА НОВИЯ АКАУНТ ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ Е РЕГИСТРИРАН И ВПИСАН В ЛИСТАТА НА ОСНОВНИЯ ВИ АКАУНТ. Явно има бъг някакъв в сайта и не всички ви се вписват като подакаунти и след като спокойно си играете и стигнете до подарък, очаквайки да получите точките/подаръка на основния се оказва, че той не е в листата ви и нямате двойната файда. Ако тези проблеми зачестят пишете на мейла на сайта.

# 817
  • Мнения: 1 353
Не е ли време за нова тема newsm78.Тая бая набъбна май а? newsm78 Rolling Eyes

# 818
  • Мнения: 1 942
Не е ли време за нова тема newsm78.Тая бая набъбна май а? newsm78 Rolling Eyes

Ох да  Thinking Утре ще пусна  Hug

# 819
Явно наистина е имало недоразбирателство, за което се извинявам, но просто трябвахте да го обясните по-добре. Главно написах това заради една приятелка, която е врътнала вече 30т, за които е играла 3 месеца, и сега ще ги подари на някой от гореизброените юзъри, само защото не го е разбрала правилно.

# 820
  • Мнения: 3 760
Явно наистина е имало недоразбирателство, за което се извинявам, но просто трябвахте да го обясните по-добре. Главно написах това заради една приятелка, която е врътнала вече 30т, за които е играла 3 месеца, и сега ще ги подари на някой от гореизброените юзъри, само защото не го е разбрала правилно.
Трябвахте, трябвахме.... Wink Ти май наистина нищо не разбираш!
Какви 30 точки ще подарява на някого?!?  #Crazy

# 821
  • Мнения: 985
Явно наистина е имало недоразбирателство, за което се извинявам, но просто трябвахте да го обясните по-добре. Главно написах това заради една приятелка, която е врътнала вече 30т, за които е играла 3 месеца, и сега ще ги подари на някой от гореизброените юзъри, само защото не го е разбрала правилно.
И що ще ги подари според теб,а?

# 822
Защото скоро ще си спечели бинокъла.
Други въпроси???

# 823
  • Мнения: 985
И ти за какво се ядосваш толкова?!Ами този,който е писала за спонсор също ще спечели.Все пак от него е научила за сайта.Какво толкова не одобряваш не мога да разбера???"

# 824
  • Мнения: 3 760
Защото скоро ще си спечели бинокъла.
Други въпроси???
Е и?!?!?

Общи условия

Активация на акаунт