Отговори
# 360
  • Мнения: 789
Аз съм на 32 часа и е 500 лева. Включваше и теоретични лекции. Чудех се колко струва изпита, че така и не съм питала инструктора. Чувам за по 100 лева, та като четох сега какво сте написали, май взех да се пообърквам... Иначе се надявам да успея от първия път, че за втори не ми се плаща, а и се връщам на работа и става сложно.

Нека кажат тези дето са си взели изпита колко струва. Аз ще си питам инструктора, но чак в събота. Да се подготвя психически  Wink

# 361
  • Мнения: 3 818
аз си карам почти винаги на втора  ooooh! Laughing Трета ми е върха на постижението, не се смейте

Наистина, опитай се на трета поне, аз втора я ползвам само за паркиране общо взето, и в редки случаи - ако завоят е много гаден. Иначе - на четвърта.  Simple Smile

# 362
  • Мнения: 1 798
Seat.t.благодаря, аз ще си кажа тука кога ми е изпита,да стискате предавки..пардон-палци. Mr. Green
Всичко се плаща, няма изпит безплатен-листовки и кормуване са си поотделно-по 50лв при мене.
Дъщерята на Мистрал, как твоят инструктор не ти е показал скоростите?И не може да караш само на 2-ра, я  да разпиташ другия път,плащаш си да те учи,а не да дреме до тебе.
Аз давех колата 3-те ми пъти качване с мъжа ми,преди кормуването, беше ме срам да отида със страха и срама на никога не сядала  зад  волан.Но той нищо не ми каза."Сядай и тръгвай' му бяха думите и си го друсах яко Mr. Green. Инструкторката ми каза за плавното отпускане на съединител и задържането докато тръгне колата и  сега това не ми е проблем. Проблемите ми са в проклетите задръствания.... Confused

# 363
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз пък се  чудя кой е този инструктор,който позволява да се шофира на втора.Опитай с трета не е страшно,разликата е в малко по високата скорост ,с която се движи колата.Моят мъж в момента ме кара дори завоите да взимам на трета ,но с малко спирачка.лелле то стана като манджа с грозде.

# 364
  • Мнения: 1 798
Хвана ли зелено си взимам завоите все на трета. Mr. Green
Плащате си,момичета, питате до втръсване за неясноти и принципно инструкторът не бива да мълчи като риба ,а  да дава наставления.Ще си мълчи на изпита.
Явно аз съм попаднала на готина инструкторка, да е жива и  здрава девойката,която ми каза за нея.  bouquet
И да ви кажа  Close какво ми каза един таксист-'Жените  не сте за зад волана, смотани сте'.

# 365
  • София
  • Мнения: 1 951
Смотани са те,а не ние!

# 366
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ох,и моя взе да ми мърмори...Не съм тръгвала плавно,не съм спазвала дистанция,не успявам да следя ситуацията...и т.н  ooooh!

# 367
  • София
  • Мнения: 1 951
Кате,внимавай,и ще вземеш книжка.

# 368
  • Мнения: 1 798
НИщо,нека мърморят, така поне следят,а не се возят само.

# 369
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Не знам какво очаква,не може от третото си качване да съм спец. ConfusedАма и аз не млъквам де,накрая ми каза,че се чуди как ме трае мъжът ми.. Joy Joy JoyНа всяка негова дума,аз казвам 5 .И все питам и разпитвам,ще му писне от мен.

# 370
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Така като ви чета и се плаша. Първо ме учудва, че са ви взели по толкова много пари за изпитите. Вярно, че е практика, но пък аз останах приятно изненадана от фирмата, към която си карах курса. Те не си удържат пари за изпитите. Пращат да си ги внесеш директно в някоя банка по сметката на ДАИ. Така всеки изпит излиза по 12 лв (10 изпит + 2 комисионна за превода). Теорията ми струваше 20 лв (това за самите часове), а кормуването 360 (24x15). Общо 400 с изпитите, ако не броя левчетата за банката. Като гледам и на инструктор съм попаднала. Нямало е "празно" нито един час. Тормоз до дупка  Joy Той е изключително педантичен човек и много държеше всичко да се прави така както трябва. А бе доволна съм!  Mr. Green Само дето още не съм взела БЧК-то. Все не мога да намеря време.  Tired Пък как искам да си гушна книжката  Mr. Green

# 371
  • Мнения: 789
Ама и аз не млъквам де,накрая ми каза,че се чуди как ме трае мъжът ми.. Joy Joy JoyНа всяка негова дума,аз казвам 5 .

Ха -ха. Моя инструктор пък един път бях супер отнесена и той два пъти поръчва да кажа на мъжа ми да ме заведе на ресторант, че да се освестя малко. Накрая му викам да ти дам телефона да му кажеш ти, че мен я ме чуе, я не  Mr. Green   А за мърморенето, ако много почне да мърмори хич не го удостоявам с отговор и по някое време сам си спира. Няма сам да си говори, я  Grinning

# 372
  • Мнения: 789
Пак избегала темичката....
Взех си новите въпроси от инструктора и добре, че ги взех. То като ги чета, с половината от тях цял механик ще ме направят, не само шофьор....
Изпита е 50 лева (теория + практика) така че ме изненада приятно - бях се подготвила за двойно.
Почвайте да ми стискате палци от сега, че е другата седмица  Grinning

# 373
  • Мнения: 1 813
Аааа,как забравих да се похваля - взех си кормуването,чакам да минат 5 работни дни и да подам документи за книжката  bowuu

# 374
  • Мнения: 4 435
Аааа,как забравих да се похваля - взех си кормуването,чакам да минат 5 работни дни и да подам документи за книжката  bowuu


Айде честито.Безаварийно каране.

Общи условия

Активация на акаунт