Отговори
# 375
  • Мнения: 1 813
Аааа,как забравих да се похваля - взех си кормуването,чакам да минат 5 работни дни и да подам документи за книжката  bowuu


Айде честито.Безаварийно каране.

ааа твоя ник съм го запомнила вече   bouquet  Благодаря ти.

# 376
  • Мнения: 4 435
Моля ,няма защо.Аз си спомням като взех изпита нямах търпение да си изкарам книжката и да покарам.От мерак първият път цял ден обикалях града.Големи емоции имаше и излагации,ама без това няма как просто. Simple Smile

# 377
  • Мнения: 789
Аааа,как забравих да се похваля - взех си кормуването,чакам да минат 5 работни дни и да подам документи за книжката  bowuu

Честито и от мен! Да видим моя милост какво ще направи...

# 378
  • Мнения: 1 813
Аааа,как забравих да се похваля - взех си кормуването,чакам да минат 5 работни дни и да подам документи за книжката  bowuu

Честито и от мен! Да видим моя милост какво ще направи...

Ще го вземеш каквото и да направиш,според мен късат само на много груби нарушения - например  : не спреш на знак стоп,минеш на червен светофар.....
Да не ти разказвам момичето,с която бяхме заедно,какви ги вършеше и пак я пуснаха  Crazy

# 379
  • Мнения: 1 798
Ах'Не!,честито и от мене!!  bouquet Я кажи как мина изпита и какво е правило момичето, с което сте били заедно.
Утре ще ми кажат датата ,май ще е към края на месеца...Страх ме тресе от сегааа..... Tired

# 380
  • Мнения: 789
Ах'Не!,честито и от мене!!  bouquet Я кажи как мина изпита и какво е правило момичето, с което сте били заедно.
Утре ще ми кажат датата ,май ще е към края на месеца...Страх ме тресе от сегааа..... Tired

Подкрепям! И на мен ми е любопитно какво е правила, а са я пуснали. За мое успокоение   Wink
minie mouse, няма смисъл да се страхуваш, нали знаеш! Аз викам вчера на мъжо:"Е, какво ще стане. Най-много да ме скъсат, няма човек да убия я." А той само:"Е, да..... Надявам се."  Mr. Green
Аз лично правя грешки, ако се притесня. Така че ще гледам възможно най-спокойно да го давам (само мисля детегледачката дали ще се оправи с малката, че без мен досега не са стояли) и всичко ще си дойде на мястото! То не е кой знае колко сложно - сядаш си, пускаш си музика за настроение и си караш  Grinning

# 381
  • Мнения: 1 813
Какво прави ли  Crazy
Казват и да потегли,колата се движи назад близо 5 6 метра може и повече  Crazy След това тя се усеща,прави опит да тръгне и загася колата (колата е дизел подяволите  ooooh! как успява се чудя дори ) . След това тръгва,спира на знак СТОП,не искам да казвам как спря... щяхме да убием изпитващия  Laughing   После на едно островче спира заради знак "пропусни движещите се с предимство" (всъщност не знам дали спря заради него или просто и загасна колата в завоя,който се взема доста бавно) и си премина без дори да погледне зад нея идват ли коли от главния път  Crazy  . След което потегли и се движеше в средната лента,а не в дясната.... караше на втора до не знам си колко км/ч и колата започна да издава онзи шум,който те "подсеща" да превключиш на по-висока предавка,тя си кара не знам колко време с този шум  Rolling Eyes  После и каза да спре,явно не искаше да вижда повече грешки,тъй като мислеше да я пусне  Mr. Green

# 382
  • София
  • Мнения: 2 958
Офф: Ах' не като ти видя аватара и изпадам в потрес.  Shocked Sick
Браво, че си взела изпита. И аз като теб само чаках да минат определените дни, за да мога да подам документите. Ако знаеш като ми я дадоха колко горда бях. Идеше ми да взема ключовете на таксиметровия шофьор, който ме вози до работа и да си правя кръгчета цял ден. После не слязох от колата. След работа просто взимах ключовете и карах като муха без глава. Мъжът ми гледа в нас детето и ме чака по нощите. На третия ден ми каза "Айде да ме повозиш!" и не ми даде точна дестинация и му отказах. Как така ще кара мбез да знам на къде  ooooh!

# 383
  • Мнения: 1 813
Офф: Ах' не като ти видя аватара и изпадам в потрес.  Shocked Sick
Браво, че си взела изпита. И аз като теб само чаках да минат определените дни, за да мога да подам документите. Ако знаеш като ми я дадоха колко горда бях. Идеше ми да взема ключовете на таксиметровия шофьор, който ме вози до работа и да си правя кръгчета цял ден. После не слязох от колата. След работа просто взимах ключовете и карах като муха без глава. Мъжът ми гледа в нас детето и ме чака по нощите. На третия ден ми каза "Айде да ме повозиш!" и не ми даде точна дестинация и му отказах. Как така ще кара мбез да знам на къде  ooooh!

То всички са така. Една приятелка си взе книжката преди 4 дни и кола и взеха,не сме слезли  Crazy  за една вечер 40лв бензин градскоооо  Crazy

П.с..  Какво му има на аватара ми ? Много е готина  Heart Eyes

# 384
  • Мнения: 1 798
Ах'Не!, ако са пуснали това момиче-всички сме взели вече книжкиииииии да знаете. Laughing

# 385
  • Мнения: 1 813
Ах'Не!, ако са пуснали това момиче-всички сме взели вече книжкиииииии да знаете. Laughing

Между другото тук изчетох доста паника и за двата изпита,а не разбирам защо е така  Rolling Eyes  Ако не вземеш листовки какво? Вярно е -30лв,но не зависи обучението или кариерата ти от тези листовки,другия път може да ги вземеш. Кормуването също - какво по-различно ще те накара да правиш от това с инструктора?-нищо.
Само спокойствие и това е.
Аз на втората част (тоест кормуването,не листовките) цял ден се смеех. И като ме изпитваха пак се смеех,едвам се прикрих  Joy 

# 386
  • Мнения: 1 798
Ами притеснение си  явно за по-притеснителните..като мене. Joy
Първите часове се бях спекла пред инструкторката,после се отпуснах, говорим си ...И на изпита-опа-а-а някой непознат до мен да ме гледа под лупа и вече виждам как кракът ми играе на съединителя... hahaha

# 387
  • Мнения: 20
Според мен въобще няма да обърнеш внимание на тоя от ДАИ,че е до теб.Трябва да си много спокойна и да си кара6 както можеш,а не да се стегнеш и да не направиш нищо.Спокойствието му е майката.

# 388
  • София
  • Мнения: 676
Момичета, да ви попитам дали сте срещали някъде конкретно написано на колко метра от гараж е забранено паркирането? Аз не съм го срещала в Закона, там е написано -"непосредствено пред входовете на жилищни сгради и гаражи, когато това затруднява достъпа до тях". Ама аз като съм шофьор от 5 месеца и съм смотана, ми трябва много място за "достъп", пък на мъжа ми примерно и половината му е достатъчно. Та се чудех, не е ли регламентирано някъде нещо по-конкретно, в някой правилник например... Ако някой в момента кара курсовете и попита инструктора си ще съм му искрено благодарна!!!
Успех на всички!

# 389
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Здравейте,вече имам дата за изпит -29.10  Mr. Green.Ходих на пробен изпит на листовки,имах една грешка.С кормуването нещата бавно се подобряват,но има още доста какво да се желае.Я кажете на кой в коя част на София ще му бъде изпита? Hug

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 16:40 от Фантичка

Общи условия

Активация на акаунт