Рицарки на бялото кантарче - 4.06. - 10.06.

  • 19 800
  • 581
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 956
Ми айде ще я потърся  Whistling  Laughing
Джинче викате,м? А може ли мъстиска малко   Blush ама тая вечер ? Че готвя едно пиленце с много зелен лук и картофи (дето мисля аз да не ги ям де) , ама ще правя тараторец и ми се припи мастичка  Laughing
А джинчето утре ще го пропусна за компенсация  Laughing
Даже сигурно ще го оставя чак за морето- джинче с фанта лимон или мента със спрайт...ммм.. размечтах се за плажа  Laughing Laughing Laughing

Аз май ще се изгася от мрежата,че тук вали, трещи, гърми...да не ми отнесе пак лан-картата,че тази ще ми е десетата ,ако изгори... Crazy

# 526
  • Мнения: 2 040
Момичета  Hug
Бързам да го изпия, че в понеделник да почна на чисто.
Ма като гледам - мъжа ми и той ще удари едно рамо  Joy
Само да не се наложи утре пак да ходя за още една бутилка - щото в такъв случай в понеделник ще имам почти една бутилка   Thinking Crazy и пак ще трябва да я приключвам преди да почна  Mr. Green

# 527
  • Мнения: 684
Миракъл - понеделник - месо и зеленчуци  Peace
Това ли е ударният Дюкян, аз си мислех, че е само месо.
И аз ще унищожа всички гадости днес и утре, повечето ще дам на домочадието, разбира се и от понеделник сначале.

Съни, не се отказвай, много е гадно връщането назад, а ти можеш и си доста напред, така че пълен напред, не прави моята грешка, моля те  Hug
Много се радвам на завърналите се и на новодошлите. Поздрави на всички с нови придобивки.

# 528
  • Мнения: 5 873
    Детето опита от диетичните ме тиквички и каза ,че са върхът. Laughing Повече тиквичка в тиган няма да сложа , защото аз най-вече заради него пържех.


Айче,как ги правеше тези диетични тиквички? newsm78Моля да обясниш за оглупелите... Crazy

Пък да знаете какви пилешки късчета си направих-по Дюкански. Crazy

нарязах месото на парчета,овкусих го със сол,пипер ,чесън и 2 с.л. кисело мляко и го забравих в хладилника 4-5 часа.После метнах в тигана с малко олио и стана муцииии... Crazy

# 529
  • Мнения: 4 806
натиснах копката "отговори" и отговарям най-чинно ...

отговарям за всичките си действия в днешния следобед ... да видим утре какво ще ми пише кантарят - ах, този академик на числата и провиненията, а и на търпението ... м-да ...
сега си поработвам леко-леко ...
много хубаво се пише вечер

айде, до утре

# 530
  • Мнения: 2 487
    Ванче , къде си  Laughing, казвам за тиквичките.

   Обелени  и  разрязани по дължина на половинки ги пека в тава без нищо друго. На 220 градуса докато поомекнат . Като поизстинат ги режа на парченца и обърквам с кисело мляко и чесън. Може и копър.
   Не са хубави , ако се ядат веднага. Трябва да постоят поне 12 часа в хладилник. На 1.200 тиквички   слагам една кофичка мляко.

   На Съни исках да кажа , като си мисли колко много и предстои , да се сеща и колко много е постигнала  Hug

   И на мен ми се иска да съм  39  Mr. Green още утре , ама няма  Sad
   Като си помисля обаче каква бях по това време миналата година  ooooh!
   А каква ще съм догодина по това време  newsm56

   Някой ще гледа ли волейбола в полунощ  Laughing

# 531
  • Мнения: 5 873
   Ванче , къде си  Laughing, казвам за тиквичките.

   Обелени  и  разрязани по дължина на половинки ги пека в тава без нищо друго. На 220 градуса докато поомекнат . Като поизстинат ги режа на парченца и обърквам с кисело мляко и чесън. Може и копър.
   Не са хубави , ако се ядат веднага. Трябва да постоят поне 12 часа в хладилник. На 1.200 тиквички   слагам една кофичка мляко.

 
   Като си помисля обаче каква бях по това време миналата година  ooooh!
   А каква ще съм догодина по това време  newsm56

 

Айче,ще пробвам,специално за мен ще си направя....утре май ще съм на тиквички Laughing

за Съни много точно го каза... Hug

и каква ли ще си догодина фина маНдама...малииииии Heart Eyes

пробвай моята рецепта за пилешко,може да го метнеш на скарата без олио....
много крехко стана Crazy,от киселото мляко.. Laughing

ох,изчезвам,лека нощ  Hug
целувам ви    bouquet

# 532
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Начи тъй, кат се появя и вие изчезвате Thinking...

Айче, аз съм лудата за волейболЯ Crazy.

Ванче, ко стана с тортата Mr. Green?

# 533
  • Мнения: 5 873
Начи тъй, кат се появя и вие изчезвате Thinking...
Ванче, ко стана с тортата Mr. Green?

ами опекох блатовете,намазах със сметаната и утре ще я довършвам... Flutter
утре погледни в подписа... Laughing

лека нощ.

# 534
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Няма да пропусна. Днес вече 20 пъти гледах Crazy.
Лека и от мен Hug. Поне е хладничко и ще се спи добре.

# 535
  • Мнения: 2 487
    Добро утроооо wavey

    Нямам време никакво  Laughing

    Меся питка , плета плитка.
    Варя боб , суша джоб. 1ironing

    Изненадите ми не са голЯми,
    че устата снощи повечко изяли,
    но пак му е добре на мойто телце. Laughing

    Да ви е хубав денят Hug

   Ако тестото ми втаса  Mr. Green
   цял ден ще съм на маса  Laughing

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 07:42 от Айя

# 536
  • Мнения: 1 280
Здравей Ай4еееееееееее...как си мила? Гледам лентичката ти бързо тича в желаната посока,браво на теб!!! Само така! Аз съм ве4е по пижама...С диетите нещо 2 дни ме няма много..но от понеделник...ха ха ха...е,голям лаф е... Hug Весел уикенд!

# 537
  • Мнения: 2 487
    Здрасти , Пинкчо wavey

   Колко е часа при тебе  newsm78 Кога ша спиш   33uu

   Голяма радост да видя 66 , нищо че има 8 след туй  Twisted Evil

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 08:34 от Айя

# 538
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Ами каквото имаше да казва кантара, рече го ... уф - 54.5 ... , м-да ... седмичният цикъл се повтаря  Mr. Green

Айя,  Hug 

Пожелавам успешен понеделелнишки старт на всички. Да не се натъпчете днес като за последно, ейййй,   bouquet

Съни, честито ти намаление. Поредно. Поеми си глътка въздух и пак. Така ще е, когато си по средата на доста дълъг път. Но не се отказвай.

# 539
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Докато другите вкъщи спят, влизам набързо.
Малката мина на антибиотик... Все пак, удържа до годинка и 10 месеца на гадните вируси, без да я тровим излишно с лекарства. Геройка е тя все пак  Laughing вече няма темп., но от вчераа явно е супер изтощена, щом спи вече 13- ти час. След малко ще я будя да й давам поредната доза лЮкарство.

Ванче, благодаря   bouquet И аз си се кефя... понякога  Blush
Дика, аз преди да забременея бях 65 кг...  Embarassed
Мариеткова, стигна ли 56, спирам, няма да я гоня АССА. Тя нали ни е тийм- лидер и има защо  Laughing

Това е. Започвам да чистя.
А, да, масажЪТ ми пропадна, явно ще е по- натам.
Лек и усмихнат ден еврибади  Hug

Общи условия

Активация на акаунт