Рицарки на бялото кантарче - 4.06. - 10.06.

  • 19 802
  • 581
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 040
Ехо, добро утро  Grinning
Айче   smile3501
Днес допивам джина и утре съм на линия.
Честна пионерска  Joy

# 541
  • Мнения: 5 873
Няма да пропусна. Днес вече 20 пъти гледах Crazy.


ами тортата днес  ще я вземат ,та затова днес ще я украсявам...
малиии,стискай палци да не оплескам работата....толкоз ми е притеснено.....
дали ще са доволни хората?!погледа ми е сбран в една точка  Crazy


Айче,предавам ти щафетата с питките,твой ред е.. hahahaама познах,че е 66.8 хихихи Party
щастлива си,детето е в къщи....сякаш виждам как сияеш.... Heart Eyes
 
Ума,здравей.Ще оздравее детенцето,да ти е жива и здрава. Hug

Ассе,обещавам-няма да се тъпча,от  вчера съм на линия... Grinning

ооо,Хъф   Hug

Днес мисля пак да карам по Дюкан....Имам намаление от вчера...скоро ще съм точно толкоз колкото показва тикера Twisted Evil

хади чао от мен после пак ще ви навестя.

# 542
  • Мнения: 2 956
Добър да е денят ви мили дами  Hug
Айче   Hug  smile3501 нямам думи,ама те са и иизлишни...много ти се радвам  Heart Eyes нещо ме настъпваш по петичките ми се струва...да си плюя аз на моите тогава  Crazy
Аз незнам как съм килограмово , ама снощи доооста късно вечерях предвид мастичката  Laughing
От тоз момент натам съм самата сериозност- е не колкото Айчето предполагам, но пак...
Като седнах сега с поредната цигара даси допия кафето и като видях тия мити мишелински гънки по корема и ми се дорева  Sad пък и обух 1 панталон дето миналото лято го стеснявах ,за да го нося и се оказва,че сега ми седи почти по същия начин както тогава  Close което ще рече ,че почти 8-9 месеца се въртя на едно положение поне с мерките  smile3515
Умма дано бързо се оправи малката ти принцеска  Praynig на мойта прекрасница това и беше 3-ти път антибиотик за 1г и 11мес.
Сега ви желая прекрасен ден и до по-късно  Hug   bouquet

# 543
  • Мнения: 129
Дика! Хъфи! Ванче! Радвам се да ви видя!  Hug  Heart Eyes

Минавам само на бързо - колкото да не ме забравите, ако сте ме запомнили изобщо  Mr. Green

Не съм чела нищо от тази тема, прощавайте, но просто нямам време... желание не ми липсва...

При мен - много работа, никакво време и така...

Днес за пръв път видях 75 на кантарчето и съм много щастлива   Blush Мерките ми също са значително намалели, но вече изпих много течности, така че няма да се меря сега. Знам само, че ханшът ми се върти около 100...

Комшиите правят ремонт на тръбите и чакам да спрат водата за малко и да я пуснат, за да наготвя и да се изкъпя  #Cussing out

Утре съм пак на конкурс за онази работа, която работя в момента! Стискайте ми палци от 8 и половина сутринта, че до късния следобед (предния път ни държаха до 4). Ще ви докладвам и ще почерпя, ако има за какво!

И друго - на есен ще се жени сестра ми  Party. Трябва да разкарам максимално много мазнини!!!  Crazy

# 544
  • Мнения: 1 183
Ха здравейте и от мен!
Щях да пиша добро утро, ама докато се добера до тук станало след обед.
Отчета ми за вчера е следния:
кис. мляко с трици, лен. семе и фибри;
салата от краставица с обезмаслено сирене;
салата домати /написах комати  hahaha гладна кокошка просо сънува/ краставици, зеле и сос в Годцила
ииии накрая се издъних с един десерт от цедено кисело мляко и течен шоколад newsm43 много го обичам и не устоях че стояхме до 2 часа в заведението и само аз не пиех, не че ми се пиеше де.
Абе днес съм много засрамена от слабата си воля  Embarassed
Айче, много ти се радвам за силната воля  smile3501
Диче, ти поне си същата пък аз съм с 10 кг. повече от миналото лято, да не казвам че бяха 17 кг.
Ванче, ти от какво се притесняваш бе душа, като си направо корифей в готвенето и правеното на торти, я си погледни подписа и ще се успокоиш. Хайде като я направиш свиркай, че да я видим  Hug
Мариетка, хайде като дойдете ще се видим задължително  Hug
Аз в момента правя тиквичките на Айчето във фурната и след малко ще мариновам едно пиле както каза Ванчето.

# 545
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Днес ще бъде един прекрасен ден, нали!

При мен почна така хубаво. Обичам да сме си в къщи, да ходим по пижами, да пляскат боси крачета, никой не бърза да си пие кафето... Ох, защо не може да е така винаги, а то 1 път в месеца я има, я няма.

Закусих с чушка пълнена със сирене. Вчера купих кило чушки, май сама си ги изяждам. Ще гледам да ликвидирам и последната до довечера, че утре - Дюки.

СъниHug, отдавна не сме се засичали.. Не се отчайвай. Свикни с мисълта, че ще става все по-трудно. На мен мърдането от 85-86 ми беше най-трудно. Крепи ме мисълта, че правя всичко правилно, че ако съм постоянна, няма как да не се случат нещата. Ще ти кажа и една мисъл, която си имам (не съм луда, само малко). Мисля си, че съм вещица, добра вещица. Каквото поискам - ще се случи. И понеже съм от добрите - методите са ми отбрани, няма ръгане в ребрата. Цялата ми енергия и воля идва от това, че правя нещо добро за мен, за семейството ми, за хората около мен.
ЛейдиHug
Каккви са тези хора дето те изпитват цял ден. Не го проумявам. И два дена да те изпитват - все тая. Качествата се проявяват с времето. Даже повечето способни хора се дънят на интревюта  Rolling Eyes. Успех ти пожелавам!
Прегръщам ви всички! Hug

# 546
  • Мнения: 4 447
Хъфи, не мога да ти помогна с бутилката - това не е моето питие. Ама хайде, свършвай я, че утре пържоли само дават.
Всъщност аз ще съм на бяла риба (Пангасиус), в яйце, върху домакинска хартия. Веднъж пробвах върху ал.фолио, вместо с брашно да панирам - с трици) , ама залепна, та сега втори опит, без теиците.

# 547
  • Мнения: 5 873
Лейди,здравей!

Силви,тортата е готова...обаче не съм доволна Confused...дано я харесат,че съм в нервна криза...
поне съм сигурна ,че е вкусна...

# 548
  • Мнения: 1 183
Ванче, тортата е супер!
Какво точно не и харесваш  newsm78 Я, ква готина мадама си нарисувала отгоре.
Всъщност ти ли я рисува? или е някаква лепенка такава  Thinking
Аз те таквоз чудо не мой напрай. Мога само на вкус да го докарам.

# 549
  • Мнения: 1 369
Добро утро  Hug Тъкмо са излюпвам  Flutter
Ванюшко тората е страхотна   bouquet Успокой се, сигурна съм, че ще я харесат  Hug
Лейди  Hug Ще стискаме палци. Успех   bouquet
Айче бравос   bouquet Ти и Съни сте страшни   bouquet
Дика, Тани, Силви, Хъфи, Умма, Ассе  Hug
Снощи изкарах добре, снимки - утри. С манджите се държах прилично, но най-прилежно си изядох тортичката за десерт  Crazy
И на мен от няколко дни ми се върти мисълта за един ударен ДюкЯн, днес тъкмо ще мога да напазарувам провизии и утре - напред в атака  Laughing Много сме, силни сме  Hug
Хубав ден момичета   bouquet

# 550
  • Мнения: 5 873

Всъщност ти ли я рисува? или е някаква лепенка такава  Thinking
Аз те таквоз чудо не мой напрай. Мога само на вкус да го докарам.

Мадамата аз рисувах.Това се нарича трансфер.Рисува се с шоколад .Пипкава работа,особено без професионални пособия....
благодаря ви,ще видим какво ще кажат...ейй  що не идват да си я вземат ,че да си отдъхна вечееее....

Литълчооо,как си... Crazy игра ли хорце ? Laughing

да не забравиш снимките,плийс?! Heart Eyes

# 551
  • Мнения: 1 183
Ванче, супер е тортата! Аз това за трансфера го гладах в едни сайтове, ама ако аз тръгна да го правя направо ще стане нещо мнооого абстрактно   bouquet
Лътълче, ти също към Дюкана, а? Браво! Браво!

# 552
  • Мнения: 4 806
Ваня, тортата е чудесна. Искрено ти се възхищавам на уменията. Аз не мога. А може просто да ме мързи. Със сигурност нямам време.
Лейди, наскоро се оглеждах и питах за теб. Ще стискам палци. И да се похвалиш, освен с теста, и с поредно намаление.
За утре се оформя дружна "Дюки" компания  Hug. Да ви завиди човек. Що не си направите състезание - кой повече? Просто идея, за да е по-забавно. Поне за себа си съм го извела в ранг правило. За да стане нещо, трябва да е интересно. В предъвкването на месо радост има малко. Обикновено е така.

Днес ми е работно и горещо. Горещо и работно. И сънливо. Станах рано, че работно нетърпение ме бе хванало. И сега ми се доспа. Иначе съм режимна - ядене, пиене, както се полага. Теглих му една на кантара. При все, че знам, кой е виновен (аз, кой друг).

Няма нови версии по името на Птичето. Що не мислите? Предлагате? Утре, като дойде, ще се скъса да ни кълва, че нямаме идеи и ще си остане безимена.

# 553
  • Мнения: 5 873
Ассе,благодаря! Heart Eyes

# 554
  • Мнения: 2 956
Ванюшке тортата е неворятна  Hug ако не живееше толкоз далеч щях да искам и за щеркиния ден рожден да измайсториш една   bouquet

Аз още се двуумя за Дюки- в смисъл,че едва ли ще е баш протеинно-ударен съвсем при мен...

Ассе аз изказах предположение и чакам да каже дали има съвпадеж...ако няма тогаз ще мисля  Laughing нещо днеска извънредно много ми е зле...ще настъпва МЦ до утре предполагам- всички симптоми са налице , особено нервните ми изблици 2 поредни дни...щом днес ми е по-вятърничаво трябва да се оциклопвам най-после....

Айде пак да ви изоставям да ходя малко на кола-маска,че ме мързи да се епилирам...много време, много нещо  Tired

Общи условия

Активация на акаунт