ДЕКЕМВРИ ще съм горда мама на малък мъж или на дама!

  • 12 224
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
Страхотно!ТЕМАТА Е СУПЕР! newsm10

# 16
  • Мнения: 70
Здравейте момичета, ей ама рекордьорки сме по писане а Simple Smile
Хайде наистина да си спретнем една среща, чудесна идея Клер.
При мен нещата за серклажа са ясни аз постъпвам на 17-ти в Шейново, a сега лекувам гъбички, голяма напаст бреййй, няма отърване от тях......
Голди в кой кабинет ти взе секрет Велев, аз миналата седмица така, не можах да открия моята лекарка и се обадих в кабинета в който ми взе секрет/13-ти кабинет/, и акушерката ми каза какво ми е, но ако ти има нещо, той трябва да ти назначи лечение, ако искаш пробвай .......

# 17
  • Мнения: 127
Честит рожден ден на Маленуш и от мен,много щастие,любов и най-сладкото бебе през декември!  party023  Момичета,да ви се оплача,днес много се притесних,разбрах,че съм била в контакт с болна от хепатит А SickЕдна колежка,тя сега е в болница,и почти цялото и семейство са заразени и те са там!Ужас,така се притесних,звъннах по тревога на майка ми,която ми е джипи,тя ме успокои малко,че хепатита се предавал при тесен битов контакт,и едва ли има нещо опасно.Дано наистина да е така, че...  smile3516Само това липсваше!Ох,малко ми олекна,като ви се оплаках,добре че сте всички вие,че мъжът ми е в командировка и сама съвсем се сдухвам,като почна да си мисля разни врели некипели!Хубава и романтична вечер на всички! 1dating

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
АНИ, взе ми го в кабинета "Патологична бременност", не си спомням номер. Разбрахме се утре да му звънна. Бе, то като е писано, ще чакам.
  Клер-чо днес хич я няма в активните.
   Момичета, спомняте ли си, в началото имахме една мацка КАЛИНУЦИЯ, къде изчезна тя? Някой да я е засичал?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 41
Честита нова тема,страхотна е!
Ivalinai,ако не те затруднявам,аз съм зодия Водолей,ще ми я сложиш ли до името?
Благодаря предварително!
Ако някой идва на море в Китен,да се обади,за да се видим,аз съм тук цяло лято! Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 1 098
munieca, мисля че във М.Ц. "Фемина" правят запис и на диск, а и снимка ти дават, така че изненадата може да е пълна. Ако искаш погледни във сайта им, там има информация. Не вярвам да се бавят. Можеш да се обадиш по телефона и да ги питаш директно.
Да се пазите бремелинки, и да се радвате на бременността си.

# 21
  • Мнения: 277
здравейте момичета и поздравления за новата готина тема. бях в софия за два дни и не си взех лаптопа, та днес едва намерих време да изчета всичко, което съм пропуснала. ходих в събота по лекари в софия, в резултат на което си записах час за ФМ при марков за 29ти. казаха ми, че е толкова добър колкото и димитрова, та ако искате по - ранен час от 12.07, може да пробвате при него, пак във фемина. минах през катя тодорова и мазнейкова, които единодушно ми назначиха ежедневни инжекции с фраксипарин за разреждане на кръвта. бях правила генетични изследвания, които показаха мутация на два гена, т.е. склонност към тромбофилия и прееклампсия, а това си е доста сериозно. и макар че нямам предишни бременности, сега ще правим профилактика. малко ме беше страх да не получа някакво кървене, но поех риска, защото другия май е по - голям. някоя от вас чувала ли е за такъв проблем или някой, който да е прилагал подобна терапия (само за разяснение, фраксипарина е ниско молекулярен хепарин). аз все още изпитвам известна несигурност
иначе тази седмица (влезнах в 15та) ме викат за БХС тук, резултатите ставали след 2 седмици (нов повод за треперене  Simple Smile )

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   ВЕНЧО, моя много добра приятелка ще ражда живот и здраве м. Юли, та тя си изкара цялата беменност именно с Фраксипарин. Всеки ден се боцка с него и сега чак го спря. Ами имай предвид, че това е доста добро решение. Ще я питам тези дни или щея накарам да влезе тук и да обясни точно за какво става въпрос.
   п.п.Кумата ни беше бременна и лежа няколко месеца в болница заради тромб в крака... Много е опасно, защото ако този тромб тръгне може да стане голям проблем.

# 23
  • Мнения: 534
АНИ, взе ми го в кабинета "Патологична бременност", не си спомням номер. Разбрахме се утре да му звънна. Бе, то като е писано, ще чакам.
  Клер-чо днес хич я няма в активните.
   Момичета, спомняте ли си, в началото имахме една мацка КАЛИНУЦИЯ, къде изчезна тя? Някой да я е засичал?

Gold-и, не само Калинуция изчезна ми има и други мами, които не са се появявали...а кво ли става с тях newsm78

# 24
  • Мнения: 3 070
кандидатмами, днес ходих на доктор за първи път.. ей, никой не може да разбере коя седмица съм  newsm78.. на 18.05 ми казаха 8-ма г.с., доки днес вика - 9-та г.с. (демек върна ме с една седмица назад).. иначе бебо тупка и нещо ръкомаха.. пусна ми изследвания, ама какви - идея си нямам защото са изписани някакви цифри.. докторицата нямаше много време и не ми направи картон, нито ме измери и прочие... малко ме ядоса.. каза - другия път като донесеш и изследванията... понякога се чувствам много зле от факта, че се опитвам да оползотворя това, което ми се полага от здравната каса и ходя на лекар с направление.. малко накриво ме посрещат  #2gunfire.. а не би трябвало да е така.. нали са лекари.. думата хуманност май вече нищо не им говори.. виж парите им говорят много.. ама ако докторката продължи в същия дух - ще се сменя! на мига! иначе сме добре с бебока, като изключим болките в кръста, киселините и гаденето.. дръжте се мами..   bouquet

# 25
  • Мнения: 277
благодаря golden rose за бързото включване. аз опитах да прочета в интернет, но изглежда фраксипарина е широко използван в българия, в други страни говорят за други нискомолекулярни продукти, които в бг (с изключение на клексана) са по-евтини. но това с парите не ми е най - голямата мъка. притеснявам се, че румънските лекари тук казват, че нямат достатъчно голям опит с хепарина и не знам какво ще правя, ако случайно се появи някой страничен ефект. не мога да разчитам и на телефонна консултация с бг лекари всяко инфо от майки, преминали през това, ще ми е от полза. аз и без това си карам бременността по интернет  Simple Smile. е, не мога да се оплача от лекарите тук, имат си система, но с моята странна бременност, сега и 2 мутации на гени. добре, че ходих при тодорова преди да забременея и тя ми пусна тия гени. обикновено тук, пък и в бг, ги изследват само при неуспешни бременности. чук чук, на никой да не се случва

# 26
  • Мнения: 2 641
vencho какви са тези генетични изследвания толкова рано ? не са ми правили подобно нещо и незнам дали имам мутации в гените. иначе хепарин ми слагаха в абокатите в МД да не се съсири кръвта.

# 27
  • Мнения: 277
anaise, аз съм диабетичка. може би това е подтикнало д-р тодорова да пусне тези изследвания. не се правят обикновено, освен ако нямаш лоша патология - над 2-3 аборта. после се сетих, че и баща ми има проблеми с тромбите по краката (не го бях споменала при посещението ми при нея)

# 28
  • Мнения: 277
да добавя. не е нужно да си диабетик, за да имаш някакви мутации на гените. може да има някаква връзка, тъй като диабета също е генетично заболяване вероятно

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Здравеите момичета!Поздравления за новата тема!Страхотни сте!Около 1 час ви чета-от вчера+днес...
Malenush, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ,другато си идва от самосебе си!Извинявая,че толкова късно  bouquet
Добре дошли на новите мами!
Момичета,много ме притесни това,че вие си записвате час за Д-ва от днес за 12,07,а пък аз се обадих миналата седмица и ми записаха час за 07,06?!Те ми казаха,че ми записват час между две мамчета.Тогава аз ги попитах как ще ми мине часа-да не е ей така и те ми обещаха,че всичко ще бъде наред!Много ме притеснихте тази вечер за този час.Сега си мисля,че ще ме претупат ЯКО! CryНе е ли така?????!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт