Специални пълнени чушки

  • 6 519
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Изглежда много вкусно ,ще пробвам.

# 16
  • Мнения: 2 825
Тъкмо вчера си мислех за пълнени чушки с яйца и сирене, но ще пробвам този вариант  Flutter Страшно вкусно изглеждат  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 795
Супер изглеждат! Още днес ще ги направя!   Peace

# 18
  • Мнения: 814
Ако намеря от тези чушки, мисля че се наричат камби, ще изпробвам и тази рецепта, звучи ми много вкусно  Peace !

# 19
  • Мнения: 418
Започвам да ги правя...и по-късно ще пиша

# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
Ето ги и моите чушки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86504&photo=53,само че замених сиренцето  с извара,сметаната с кисело мляко и прибавих две яйца.Станаха много вкусни. Peace
Лео,благодаря за идеята!  bouquet

# 21
  • Мнения: 418
чудни са чушките Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 159
 Супер, ще се пробва!

# 23
  • Мнения: 444
Наистина са специални ..... изядох си пръстите  Whistling

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Обезателно!  Peace

# 25
  • Мнения: 271
Много ми хареса рецептата, но ходих до магазина и имаше само тиквички. Чушки нямаше. Дали да се пробвам да напълня тиквичките, или само ще ги изхабя?

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 461
Ние пък решихме да ги направим с течна сметана вместо със заквасена. НЕ го правете и вие - имаха вкус на, извинете ме, повръщано  Sick.

# 27
  • Мнения: 271
Е, аз направих плънката точно по рецептата на Лео и стана невероятна. Напълних с нея тиквички (без да използвам вътрешността им) и станаха страхотни. Благодарности към авторката за идеята.

# 28
  • Мнения: 7 474
Ние пък решихме да ги направим с течна сметана вместо със заквасена.

Течната и заквасената сметана са много различни на вкус, така че е нормално, ако ги замениш да не се получи същото  Wink 

# 29
  • софия
  • Мнения: 25 461

Ние пък решихме да ги направим с течна сметана вместо със заквасена.

Течната и заквасената сметана са много различни на вкус, така че е нормално, ако ги замениш да не се получи същото  Wink 


Аха, знам. Рецептите ти винаги са страхотни, но аз реших да предупредя "експериментаторките" като мен. Проблемът не е в твоята рецепта, а в моя новаторски дух.

Общи условия

Активация на акаунт