Детски алерголог - Варна

  • 39 062
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 616
Аз съм доволна от д-р Малячкина срещу стоматологията Peace

Е дай някакви координати де  Praynig

Моето дете е с обриви и се чудя дали имаме атопичен дерматит или е някаква алергия. Това с ГЕР-а го надживяхме вече.

# 16
  • Мнения: 95
При нас алергията беше мн тежка, освен обрив по цялото тяло, глава и тн, чак крачетата и ръчичките се подуха.Лекарите казаха, че е някаква уртикария.Нашият обрив беше не пъпки, а цели петна. Вашият къде е изразен?

Д-р Георгиева приема в Терапията само във вторник, от 16.00ч.Трябва предварително да се запишеш, много е трудно и графикът и е зает с месец поне напред. Това е понеже е по здравна каса. Но съм мн доволна от нея като професионалист и отношение, изключително внимателна.тел.30-28-51 до 60.
Също приема и на частно в една клиника до магазина БЕБЧО, който е на Ген.Колев.Забравих му името, а координатите съм ги изгубила нещо.Сори.

# 17
  • Мнения: 2 616
Благодаря

# 18
  • Мнения: 95
Честит имен ден!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз съм доволна от д-р Малячкина срещу стоматологията Peace

Е дай някакви координати де  Praynig

Моето дете е с обриви и се чудя дали имаме атопичен дерматит или е някаква алергия. Това с ГЕР-а го надживяхме вече.
Съжалявам за закъснението Blush
Варна бул.Съборни 11,ет.2 офис 5 тел.052/615 136,617 137,0888 579 629

# 20
  • Мнения: 2 616
Благодаря, Глухарче!  bouquet

# 21
Здравейте!Аз съм мама на 7месечно бебе и имаме сериозен проблем с обрив по лицето който не можем да излекуваме вече 2 месеца....като мажа с кортикостероид минава но 2 дена след спирането на кремаи се обрива отново- само по лицето.Ходихме при Малячкина и го изкара алергичен към всичко заложено в теста освен към картоф и яйце!!!!!Ужас!Аз не мога да приема това за вярно и не съм доволна и от отношението на Малячкина и ще го заведа и на друг лекар за мнение, но за момента ще спазвам изискванията за ограничаване в храната - та ми е любопитно какви са тези пюрета на Хип за алергични деца?Моля те пиши ми на пощата, ще съм тии много благодарна:g.gradeva@abv.bg Също ми препоръчаха Георгиева да заведа бебо - вие с какви проблеми бяхте като отидохте при нея?Предварително благодаря!
Ами в крайна сметка заведохме Далия при д-р М.Георгиева в Терапията. Тя не е алерголог, а гастроентеролог, но дъщеря ми има няколко проблема-има ГЕР(повръща в големи количества и след всяко хранене), алергия и не наддаваше достатъчно.За да регулираме повръщанията и стабилизираме покачването на теглото, трябваше да ни препоръча диета, тоест хранителен режим и медикаментозна програма. Всичко това д-р Георгиева го съобрази и с алергията, но не я изследва от какво е алергичната реакция. В момента се храним с пюрета на Хип, коита са за алергични деца, а общо казоно започнахме захранването късно.
Не зная твоето дете на каква възраст е и дали съм полезна с нещо.
Но въпреки това- Успех!
[/quote]

# 22
  • Мнения: 603
За какви алергии при бебета говорите?
Няма тестове за бебета. Тестовете се правят при поотраснали деца.
Обриви и пъпки при бебета са появяват най често от претопляне. Има и други причини.
Повръщането при бебетата пък е характерно за тези които се хранят много бързо и стомахчетата им не могат да усвоят млякото толкова бързо. Дъщеря ми беше така. За около 10 мин. си изпиваше млякото, после го повръщаше и така всеки път.  Като започнах да я храня с друга храна, а не с мляко - повръщането спря.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 966
GinkaGradeva-Ivanova не съм чувала алергия да е съсредоточена само върху лицето. Може и да греша, но защо не пробваш да заведеш детето на дерматолог? Мисля, че такъв спициалист ще ти свърши по-добра работа  Peace Нали знаеш, че тези кортикостероидни кремчета не са толкова безобидни, особено ако се използвам върху кожата на лицето. Детето наистина може да е претоплено.

Общи условия

Активация на акаунт