Да дам или не?

  • 1 494
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Пюрета може, сок от череши според мен не.

# 16
  • Мнения: 1 701
ако си захранила,защо да не дадеш?!!!
Обаче пробвай с круши или сливи,че съм чела че черешите запичали... Hug
Напротив, разхлабват, но се дават по-нататък!
За крушите и сливите съм съгласна, също и тиквата върши чудеса!  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 986
   Моята дъщеря не се е запичала досега Wink,но доста разхлабващо са й действали пюрета от сини сливи и круши Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
По-добре му давай пюре от сини сливи или круши. Има голям ефект  Mr. Green
Сокчета - за сега не давам  Peace

# 19
  • Мнения: 1 467
Аз също съм чувала за тиквата, че действа разхлабващо. А и е един от зеленчуците, които се приемат добре от малките бебета.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 298
Не разбрах дали си захранила с нещо. Моята дъщеря беше същата, докато беше на АМ, акаше през 3-4 дни. Захраних малко преди края на 5-ти месец, т.е. горе-долу на вашата възраст - със зеленчукови пюрета. И след около седмица някъде, стомахчето й се регулира- зпочна да ака по 3-4 пъти на ден.
Сокове по-добре не давай. Опитай с пюре от тиква, например

# 21
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Прасковите и кайсиите са алергени, не се препоръчват през първата годинка на детето

# 22
  • Мнения: 2 152
Е, почти накрая сте, изчакай още малко, докато навърши 5 месеца и можеш спокойно да дадеш.Пробвай с круша или слива.Изчакай с кайсиите и прасковите Peace

# 23
  • Мнения: 344
Всичко зависи от това как е захранила детето.Ние сме на 5 месеца и вече няколко пъти съм й давала сок от череша и й влияе доста добре.Иначе пюре от круша или сини сливи. Simple SmileМойта яде и пюрета от праскови и кайсии.Даже съм й изцеждала сокче от кайсии.Е ако не е давала до сега праскови и кайсии може да изчака още малко.

# 24
  • Мнения: 155
На нас ни помага много пюрето от сини сливи. Peace

# 25
  • Мнения: 1 081
Ако си захранила, дай, но виж майките какво са написали за по-подходящите плодове.

Общи условия

Активация на акаунт