Отговори
# 15
  • Мнения: 2 622
Обикновено като го чуе,че отключва, голямата щерка изприпква в коридора така че първите му думи са към нея:кво правиш,тати...ооо,на тати кокошчицата...

# 16
  • Мнения: 184
"Скъпа, прибрах се! Дай целувка!"
Това ми казва, когато се върне у дома. След което сядаме с чаша вино да си побъбрим.

# 17
  • Мнения: 4 965
Ние пък се прибираме заедно - работим близо един до друг и се чакаме на прибиране.
А вкъщи от вратата ни "нападат" децата - целувки, прегръдки.
После е ред на Голди и Данчо - рибките ни (златна рибра и данио/синя риба-зебра). Всеки ден тържествено обещава пред аквариума, че ще им купи охлювче да им чисти водата и един розов Данчо Joy.

# 18
  • Мнения: 2 401
Жено, я бързо салатата и ракията! Laughing
Шегувам се. Като влезе почне да целува наред, нищо не казва.

# 19
  • Мнения: 4 546
брей, какви мъже  Grinning
моят казва - ела - и ми връчва торбата с покупките да ги разпределям, докато се събува. и обикновено започва да се обяснява какво е купил или пък да се оплаква какво го е ядосало през деня.

# 20
  • Мнения: 2 401
брей, какви мъже  Grinning
моят казва - ела - и ми връчва торбата с покупките да ги разпределям, докато се събува. и обикновено започва да се обяснява какво е купил или пък да се оплаква какво го е ядосало през деня.
Затова пък моя не пазарува и никога не се е сетил така спонтанно да донесе я китка, я някое шоколадче, щото го обичам (шоколадчето).

# 21
  • У дома
  • Мнения: 96
Привет! Как сте банда ?

# 22
  • Мнения: 217
Обикновено като го чуе,че отключва, голямата щерка изприпква в коридора така че първите му думи са към нея:кво правиш,тати...ооо,на тати кокошчицата...

при нас е същото самоче имаме син и от вратата се започва тате ,татеееее,следват прегръдки ,целувки и т.н Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Здравейте, слънца мои!

# 24
  • Мнения: 2 022
Здрасти, как си? - и целувка.
А след това иде моментът с торбите с покупки
  Laughing

# 25
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ние се прибираме заедно, защото след работа минава да вземе и мен, но първото нещо, което ми казва в колата е "Айде бе, мечо, какво се моташ!" и ме целува. А детето ни посреща с "Мамоооо, татееее".

# 26
  • France
  • Мнения: 726
Пристига с покупки, целува ни - първо мен, после детето. Къпе се и сяда на масата, на която е сложена салатата, вадя му ракийката от фризера, и тогава започва да се оплаква, но от работниците, защото той е шеф. Само от мен не се  оплаква (все още).

# 27
  • Мнения: 6 993
Опитвам се да се сетя някой момент, в който аз съм била вкъщи да го чакам да се върне, ама няма #Crazy
Но предполагам, че ще иска да яде. Laughing

# 28
  • Мнения: 3 205
"Здрасти, татеее" - към сина ни, който го посреща. Следва групово гуш и цун (тук и аз се включвам).

# 29
  • Мнения: 1 299
След 2 месеца и 4тири седмици ще отговоря  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт