Има ли фенове на Hell's Kitchen?

  • 1 212
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
не се и съмнявам, 4е е необходима здрава ръка в подобни ситуации, но ми се струва леко извратено да гледам как на някой му се кара Шефа, както и поредицата от предавания за раждания и секцио в едър план, пласти4ни операции, перфектния мъж, перфектната булка за сина ми, как да се продам най_добре и т.н. има невероятен бум на подобни зрелиЩа, явно аз съм изклЮ4ение с моите вкусове ...

Брррр, тези дето ги изброи и аз не ги гледам  Laughing Гордън го гледам по-скоро от професионален интерес. А Милика е права, че "една доза" се прекалява иначе няма да има интерес Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 1 800
Задължително 3-ти сезон наред! Любимото ми лятно шоу + So you think you can dance(или нещо такова).
Не мога да повярвам ,че тази дето си тръгна вече не можа едни яйца на очи да врътне, интересен кастинг този път, май ще има много драма, Еххаааа!

# 17
  • Мнения: 7 091
Задължително 3-ти сезон наред! Любимото ми лятно шоу + So you think you can dance(или нещо такова).
Не мога да повярвам ,че тази дето си тръгна вече не можа едни яйца на очи да врътне, интересен кастинг този път, май ще има много драма, Еххаааа!

И не само, че не може да опържи яйца на очи, ами е и с огромно самочувствие ( и доза наглост ако питаш мен, в отношението си към останалите). За съжаление и това шоу показва както и действителността, че в този бизнес е пълно с хора със самочувствие без покритие, не е лесно да откриеш такъв, дето да управлява р-т за милиони, драмата предстои наистина Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 1 800
Точно, готино беше как тази дето имаше право да номинира и каза да не се притеснява, тя няма да си тръгне. Изкефих се, че си тръгна точно тя. Аз иначе не съм в бизнеса( освен няколко месеца в БГ), но е е така за хората със самочувствие в доста други области... Айде да идва понеделник пак!!!!

# 19
  • Мнения: 7 914
 smile3508
ще почва при нас нов сезон  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт