Препоръчайте хотел в Златни пясъци

  • 3 317
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
По 24ти май беше егати гъчканицата, пък представям си сега как ще е ...  ooooh!

Тогава винаги е така, къде мислиШ 4е ходят абитуриентите от Варна и околността?  Laughing  Както ниЩо може да е мн по спокойно в на4алото на м. юни.  Peace

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Tatjana, аз българин там не видях.
Говоря за много семейства от Гемания, Англия, Румъния и чат-пат по някое руско, полско и т.н семейство.

Та не иде реч въобще за нашеници и абитуриенти.  Naughty Не се заблуждавай.  Stop

# 17
 Горещо ви препоръчвам хотел Елена 4*. Намира се на втора линия в южната част на комплекса,на около 250 метра от плажа на Ривиера,който е доста по-приличен от този на Златните и не е така претъпкан. Плюс това има голяма свободна зона,където не е нужно да плащаш за чадър или шезлонг. Относно хотела - не е All incl.,но има отлична кухня - за обяд и вечеря се плаща по 20 лв. на човек и ядеш на шведска маса. Стаите са светли,много просторни,с големи тераси. Миналата година бях със семейството ми в стая на 6-я етаж с чудесна панорама към морето. Цената беше 142 лв. на вечер със закуска. Мястото е сравнително спокойно, не е като лудницата в централната част на курорта.

Общи условия

Активация на акаунт