Помогнете - проблем с детето на комшиите

  • 1 635
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Купи му сладолед - огромен и замразен.
Първо, децата са адски продажни.
Второ, това е първата стъпка да разбереш какво му забраняват родителите и да му го обещаеш. Нека ти да си добрата, а те - лошите. После ще го вардят на километър от тебе.

# 16
  • Мнения: 843
         Ако на моята 2- годишна щерка  и предоставят автомобил, дето бибка, като го бутнеш...  ще го прави  непрестанно. Тоест на влизане и излизане от къщи.. Защото " Бибка" !!  Репликата, че не бива... Тя се обръща и ми обеснява че колата пее  щото Ная е там.
   Нямаме точно този проблем... / Всъщноскт алармите я плашат , страшно/   но имам опит с постоянството на мъниците.
  Не се вързвай.
 Не знаеш как и от къде ще ти дойде под формата на мъник..с идеи ! Grinning

# 17
  • Мнения: 2 957
Изключи си алармата.

# 18
  • София
  • Мнения: 346
Как ще се справям с възпитанието на собствените си деца някой ден, като с едно комшийски не мога да излеза на глава? newsm78

Не го мисли толкова - твоето можеш и да го набиеш Mr. Green
Laughing  Peace

# 19
  • Мнения: 234
Съветът да почерпиш хлапето е добър.Това с поздравите също.Докато си хапва обаче можеш да го попиташ защо прави така.
Ние и свекър ми сме си паркирали колите една до друга пред входа.Аз поздравявам дечурлигата,когато минавам покрай тях и все се заговаряме за нещичко-поне за малко.Свекър ми обаче постоянно им прави забележки да стоят далече от колата му.С това си поведение си навлече неприятности.Децата му изрисуваха колата с пирон отвсякъде.Пишеха си разни неща по нея и такива ти ми работи.Нашата не закачаха,въпреки че е до неговата.

# 20
  • Мнения: 234
А за възпитанието на собствените ти деца не се притеснявай.  Naughty Ще ти дойде отвътре.  Peace

Цитат
Не го мисли толкова - твоето можеш и да го набиеш Mr. Green
[/quote]

 Wink  Hug  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт