Алергия към прах

  • 2 826
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
от няколко дни синът ми е с давеща кашлица без никакви други оплаквания. закашля се по 2-3 пъти на ден, но гърлото и гърдите му са чисти и според дж-пи то е едно абсолютно здраво дете, а аз си въобразявам и няма нужда от никакви сиропи.
притеснявам се да не е алергична реакция, защото той по принцип беше с алергия към белтъка на кравето мляко и атопичен дерматит /каквато и да е връзката м/у двете/. мислех, че вече съм го захранила успешно с всичко, но кашлицата се появи след захранването с кис.мляко.
педито казва, че няма симптоми и за алергична кашлица /според мен точно липсата на други симтоми говори за алергия.../
първо беше пресипнал 2-3 дни, после няколко дни нищо и след това започна да се дави
вчера ходихме при Мустаков, но за съжаление след 2ч. чакане нервите ми не издържаха и си тръгнахме...., а и ако не се закашля пред него, доктора как ще разбере какво му е? поне реакцията на джи-пи-то беше такава "ама от както сте при мен аз не съм го чула да кашля?!"
вече самата аз се мисля за хипохондричка и се чудя какво та правя? #Silly

# 16
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета, свекърва ми е със жестока алергия към прах. Всъщност това е били преди- сега киха от време на време. Подобрила си е положението с чай от листа от праскова. Странно- защото те също са мъхести но факта си е факт. Ще я питам как го е пила и ще ви разкажа подробно.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт