Каваците

  • 15 155
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362

Разгледах сайта,бунгало тип апартамент е 50лв,а дървено с изглед към морето е 20лв.http://www.sofiaholidays.com/new/journey/sea.php?type=1#2
Тези,които са 50лв,предполагам,че има всичко вътре-санитарен възел...Те надали ще са мизерни..
Тези зелените,които се виждат на снимките са мизерните.Стават само за спане.Баня и тоалетна ползваш общи.Другите са хубави Peace Хотела също Peace
От 09.08. съм там-пишете да се видим,ако някоя от вас ходи до там.

По-горе от другата страна на пътя има една бивша станция на МНО или МВР, която май вече е хотел - нямам никаква представа какво предствалява.
Това са "Смокините".Вече може да се ходи свободно там,едно време беше станция на военните.Но е цифромания отвсякъде..

Дюни са на 7-8 километра на юг от Каваците.
Там е страхотно,но в самата база "Дюни",а не около нея.И доколкото знам цената е за ол инклузив.

# 16
Ted_Ka,а тези другите бунгала за които пишеш са новите ли?Те в коя част са?Ти там ли ще си?Ще ми дадеш ли някакъв тел.евентуално да резервирам?

chudovisteto,аз понеделник трябва да резервирам.В коя част са тези трите за които говориш?Само 3 ли са нормалните бунгала:(

Общи условия

Активация на акаунт