БЛАГОЕВГРАДски мами и деца заедно са на игра...(2)

  • 12 922
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 857
Just_VANIA   здравей!
Интересно име има твото дребосъче.
Ако е удобно разкажи от каде идва и т.н. Embarassed

 
 
Името и е от арабски и означава светлина, не е кръстена на никой, просто ни хареса как звучи. Единственото кофти е,че постоянно трябва да се казва,че не е АЯ, а АЙЯ Simple Smile

# 16
  • Мнения: 857
Фантичка честит рожден ден на твоята принцеска:) дати е жива и здрава и много да те радва!

# 17
  • Мнения: 83
Здравейте на всички Hug
Хайде качвайте снимчици да си напълним албумчето.Аз вече качих няколко наши:)

Аз влизам иначе доста често във форума, но в повечето случай само си чета BlushСега ще пиша редовно за да се отчитам и аз тук:)
Виждам че има и нови мами който се се включили ще се радвам да се запозная с всички форумки съгражданки Party

Приятен следобяд на всички Peace

# 18
  • Мнения: 1 269
здравейте и от мен.мама цоцолана бравос за новата тема Peace ще я навестявам по-често.

# 19
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ SILVIA M!!!
Да е здрава, послушна и много да ви радва!

!
Как е малката принцеска, слушка ли?
Ще ни покажиш ли малко снимки да я видим и да ни разкажеш повече за нея. Laughing

Фантичка върна ли се морската. Как е изкарала.  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 1 269
marci мерси за пожеланията.добре е малката слушка и расте,свикваме една с друга.снимки-скоро обещавам Peace

# 21
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте !
Какво правите в горещите дни?
Ние си правим плаж у дома на двора и е голям кеф.
Вечер ходим до Аква Парка или просто по алеята ( с колела или пеша).
Но определено дечко се уморява повече в тези горещини.
Добре поне , че носи шапки та пазим малко главичката от постоянното излагане на слънце.

Elenka ние утре най-вероятно ще бъдем на ЛОДИ, ако имаш път мини да ти дам дисковете, че вече ми е неудобно (ти направи услуга , а път аз ... Sad ......).

Много усмивки на всички !!!
  bouquet

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте и от мен,


аз жегата не я усещам много,че в офиса всички климатици са на макс.Но като си подам носа навън и падам  Joy Joy Joy
Иначе всички сме добре,каката утре се прибира от море и сме пак в пълен състав.Този уикенд ще идваме до Благоевград,но само ще оставим децата при баба и заминаваме да разпуснем малко.Ще отидем да си починем в Катарино,много хубави неща чух за него,но ще видим.После ще кажа как е било. PeaceА нашата баба обикновенно ги разхожда на алеята към плажа,та може и да ги срещнете някъде. Hug

# 23
  • Благоевград
  • Мнения: 84
Жегата е голяма.Не може да се излиза след 11 сутринта и преди 7 вечерта.По алеята предполагам е по-хладно, отколкото в града.Добре, че снощи валя малко.Спасението е морето......ама тази година няма да го видим.Приятен ден на всички. Simple Smile

# 24
Наистина пазете си децата от топлината,
че вечер хладнината е за разходка със бащата  Rolling Eyes

# 25
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Бреййй, къде сте се изпокрили всички Thinking Thinking......!?!

Дано поне да сте на прохладно място. Wink

Ние усилено се пляскаме в басейна с малката.
А вчера и днес успяхме да топнем и таткото.
Той ни го пълнеше с вода тези два дни, обаче
утре съм пак само аз на линия с кофите. Confused
Айде чао !

  bouquet

# 26
  • Мнения: 105
Здрасти банда Hug
Както винаги е много пусто тук ма то в тая жега с тез размекнати мозъци и мрънкащи наследства наоколо как ли да е.
За съжаление при нас е мноооооооооооооого горе6то. Деси надявам се утре да стигнем до градската градина до 9 4аса ма не обе6тавам. Понякога се срещаме там с Мария от Варна ма ако е без очила й се обади 4е няма да те познае Joy.
Гери малката е страхотна кукла  bouquet
А пък и Фантичка го е ударила на по4ивки. Алоу как беше на Катарино. Мислех да те изнеадам ма стигнахме само до предел и там се разложих.
Айде и бягайте на сянка  bouquet

# 27
  • Мнения: 11 607
Здрасти!

Аз активно мързелувам в къщи! Децата в Добрич при родителите ми....Днес записах учениците във Второ и така...Да има някой наблюдения от Второ?

Желая ви да ви е по-прохладно и хубаво лято с дечицата!

# 28
  • Мнения: 447
Здравейте!
Да се отчета и аз към благоевградските мами...  bouquet
Мама Цоцоланка, племеницата ми учи там и беше доволна, а и имам доста познати чиито деца учат там и са доволни... Ако искаш пиши името на учителката и ще разпитам подробно за отзиви.

# 29
  • Мнения: 11 607
Все още не знам имената, но това ако те ориентира...

на дъщерята - госпожата е водила известно време занималнята и не е тази от старото поколение - май доколкото разбрах вера се казва нашият човек

на сина - 2 паралелки - спортна и обикновена...та ние ще сме в обикновената паралелка.

Общи условия

Активация на акаунт