Орифлейм 10 :)

  • 10 326
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 095
ама не е толквоа розов нали Crazy

# 31
  • Мнения: 3 782
Защо така в първата страница долавям странни чувства,наистина ли вече не ти харесват продуктите Бубанка? Ама изпатила ли си си от някои определен или просто вече си купуваш по-скъпа козметика?

# 32
  • Мнения: 3 782
ама не е толквоа розов нали Crazy
Кой Теди,розовия ли? Embarassed Ами не по - скоро безцветно към розово.

# 33
  • Мнения: 9 095
аз не съм Бубанка, но има някои продукти от които и аз се разочаровах, преди години сякаш нямаше такъв голям избор и повече ми харесваха или вече много привиквам към тях незнам, да за този гланц питах, щом е безцветехн да го вмъкна в кошнището Joy

# 34
  • Мнения: 3 782
Може и да го има моментът с привикването, знам ли. На мен още не са ми омръзнали,е аз нямам и една година от както съм почнала. Sad

# 35
  • Мнения: 7 186
Този гланц Баия ползвал ли го е някой? Бива ли го? Малината ми харесва /поне на снимката де/.

http://www.oriflame.bg/images/brochureImages/bg/200706BG/im/05.jpg

http://www.oriflame.bg/images/brochureImages/bg/200706BG/im/04.jpg

Гланцът е много хубав. И мирише хубаво.

А цветът на гланца- малина, същия ли е като на снимката? Ако е, да си поръчам направо два Laughing

# 36
  • Мнения: 3 743
Мен ме интересуват лаковете "Баия", харесала съм си Paradise Rose. Някои да го е пробвал, и дали е дълготраен?

# 37
  • Мнения: 9 095
аз ще ти кажа като се наканя да си пусна поръчката което ще е след няколко минути, иначе го видях и по ми харесва от на снимката, за дълготрайност, аз вече казах че си обезмаслявам плочката и по 2 седмици ми изкарват Peace

# 38
  • Мнения: 7 186
аз ще ти кажа като се наканя да си пусна поръчката което ще е след няколко минути, иначе го видях и по ми харесва от на снимката, за дълготрайност, аз вече казах че си обезмаслявам плочката и по 2 седмици ми изкарват Peace

А как си обезмасляваш плочките, я сподели Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 782

А цветът на гланца- малина, същия ли е като на снимката? Ако е, да си поръчам направо два Laughing

Цветът може да се кеже,че е същият зависи от цвета на твоите устни. Една приятелка като си го сложи /а тя е с по-тъмни устни/ и стоеше само с лек червен /вишнеш/ оттенък.

# 40
  • Мнения: 3 782
Мен ме интересуват лаковете "Баия", харесала съм си Paradise Rose. Някои да го е пробвал, и дали е дълготраен?
Точно него съм го пробвала - ами много е хубав. Стои като на гранулки и за тези,които не ходят на ноктопластика като мен този лак им идва по чудо. Иначе като измия две чинии и вече няма помен от лакирване.
Абе всички продукти от тази серия са много хубави.

# 41
  • Мнения: 9 095
аз ще ти кажа като се наканя да си пусна поръчката което ще е след няколко минути, иначе го видях и по ми харесва от на снимката, за дълготрайност, аз вече казах че си обезмаслявам плочката и по 2 седмици ми изкарват Peace

А как си обезмасляваш плочките, я сподели Simple Smile

спамим темата, маникюристката се занимава с това Peace

# 42
  • Мнения: 661
Има ли вече някъде сканиран каталога за месец ЮЛИ?

# 43
  • Мнения: 3 782
Eтук може да видиш част от каталога. Сканирани са само новите продукти. http://www.imgshare.eu/anipetrova/Oriflame_7/

# 44
  • Мнения: 9 095
Ани писна ли ти да пишеш вече коя част от каталога и къде е Joy

Общи условия

Активация на акаунт