онлайн БГ ТВ

  • 10 907
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 700
и при мен нетера е най добрия вариант. И те има върху какво да поработят, ама не искамд а се оплаквам. Преди 2 години и това няма6е. Дано да пуснат и Нова Телевиzия.

# 16
  • Мнения: 1 299
http://www.thedoor.free.bg - на мен Нова ми въви много добре тук, но екранчето ми е много малко. Ако можеше да се увеличи някак  Thinking

# 17
  • Мнения: 4 700
а пробва ли да кликне6 два пъти върху него?


Ей, и при мен не насича. Урааа. И ми се увеличава екрана като кликна 2 пъти върху него.

# 18
  • Мнения: 1 299
лелееее ooooh!стана Rolling Eyes
 Sick Embarassed Sick Embarassed Sick

# 19
  • Мнения: 1 817
Бгтелевизия ползва канала на нетера и двете са с еднакво качество съответно!  Peace

# 20
  • Мнения: 1 381
От 1 юли част от програмата на нетера става платена.

Нетера въвежда платени услуги

 
 Уважаеми приятели на Нетера ТВ,

 
 През август 2005 година Нетера започна да излъчва в Интернет програмите на най-популярните български медии. През тези почти две години ние работихме за да направим най-добрата Интернет телевизия за вас и вашите приятели по широкия свят.

 
 В момента потребители от 145 държави и територии от Америка до Каймановите острови, Танзания и Ямайка се радват на българска телевизия, музика и филми в Neterra.TV. Вече имаме над 200 000 потребители.

 
 За да можем да поддържаме качеството, на което се радвате, и да заплащаме авторските права, които дължим, ние въвеждаме месечна такса за част от съдържанието.

 
 От 1 юли 2007 година част от медиите в Neterra.TV ще бъдат достъпни извън България чрез платения абонаментен план „Пълен спектър“. Абонатите на Пълен спектър ще се радват и на специална отстъпка за всички филми в сайта. Повече информация относно пълнотата на съдържанието и начините на плащане може да получите на http://www.neterra.tv.

 
 Уважаеми българи и любители на българската култура!

 
 Ние от Нетера, както и вие, милеем за всичко българско и искаме да виждаме все повече и по-качествени предавания, забавни шоута и филми от родината!

 
 Нетера работи като заплаща всички авторски и сродни права. Чрез своя абонаментен план в Neterra.TV Вие подпомагате българските медии и творци да правят това, което правят най-добре - да ни забавляват, разсмиват и разплакват всеки ден по един свой начин.

 
 Благодарим ви от името на всички артисти, музиканти, сценаристи, режисьори, телевизионери, оператори и водещи, които ще се почувстват по-добре от това, че вие се наслаждавате на техните произведения!

 
 С уважение,
Невен Дилков,
управител, Нетера ЕООД

 

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Хубаво е, че в Нетера се появи Нова, но къде изчезна Канал1  newsm78

# 22
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Slim,

Знае ли се какво точно става платено и колко?

# 23
  • Мнения: 6 167
Можете ли да гледате телевизия от този сайт: http://www.neterra.tv
А има ли други сайтове за Бг телевизия през интернет?
При мен нещо не става  newsm78

в редките случаи, когато гледам бг телевизия гледам от нетерра.
имам регистрация ( най-ниското ниво, безплатното) и понякога гледам новини или нещо, ако ми 'хване окото".
не бях влизала отдавна, но онзи ден видях, че вече са включили и Нова и още една програма ( забравих й името).
Нова не предлага засега много предавания, някои са ограничени само за България.

Калинка, на сайта на нетерра, долу вляво има АБОНАМЕНТНИ ПЛАНОВЕ, като се предлагат БЕЗПЛАТЕН АБОНАМЕНТ ( ограничени неща), и ПЪЛЕН СПЕКТЪР ( с бъдещо заплащане). Като кликнеш на АБОНАМЕНТНИ ПЛАНОВЕ ще ти излезе таблица с цените и достъпа до медиите.


Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 23:47 от Lennie

# 24
  • Мнения: 3 804
един въпрос малко извън темата
защо не си вземете itv partner по удобно е отколкото тв през интернет,аз имам такъв и не мога да се опла4а

# 25
  • Мнения: 6 167
един въпрос малко извън темата
защо не си вземете itv partner по удобно е отколкото тв през интернет,аз имам такъв и не мога да се опла4а

какво е?

# 26
  • Мнения: 3 804
предполагам че питаш за itv partner-това е фирма за сателитна тв с платени канали има:канал 1,бтв,нова тв,2-3 канала на диема,2 на евроком,здраве,fox life i crime,канал 3,gtv ,планета,етв,фентв,балканика и други+спортни канали +1 детски+2 axn,няколко на discovery преведени на бг и т.н
сключва се договор поне за 3 месеца,моя е за година и струва около 180$ ориентировъчно като ти дават комплект приемник с карта и чиния .каналите които приема са на eutelsat w2.но там пове4ето са щифровани без карта
дали от страната в коята сте се хваща спътника може да се провери на
www.lyngsat.com
http://www.itvpartner.com/



Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 00:31 от dtti

# 27
  • Мнения: 1 381
Slim,

Знае ли се какво точно става платено и колко?

Срещу платения абонаментен план има посочени същите телевизии , които са и срещу безплатния.Има обявени цени.
За една година 143.40 евро.
След 01.07 ще стане ясно кое можем да гледаме безплатно.

# 28
  • Мнения: 1 299
предполагам че питаш за itv partner-това е фирма за сателитна тв с платени канали има:канал 1,бтв,нова тв,2-3 канала на диема,2 на евроком,здраве,fox life i crime,канал 3,gtv ,планета,етв,фентв,балканика и други+спортни канали +1 детски+2 axn,няколко на discovery преведени на бг и т.н
сключва се договор поне за 3 месеца,моя е за година и струва около 180$ ориентировъчно като ти дават комплект приемник с карта и чиния .каналите които приема са на eutelsat w2.но там пове4ето са щифровани без карта
дали от страната в коята сте се хваща спътника може да се провери на
www.lyngsat.com
http://www.itvpartner.com/

Ако ти е позволено да имаш сателит Peace

# 29
  • Мнения: 1 381
Оказа се ,че нищо безплатно не може да се гледа от нетера.Нито на живо , нито на запис.

Общи условия

Активация на акаунт