На ВАРНЕНСКИЯ бряг да турим среща, на цаца, бира и компания гореща!

  • 12 368
  • 374
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 893
мойто съпруж прави някакви планове за събота да ходим на село  Thinking
за този уикенд се оправдах че на малката и избиват зъбаците и е крива в червата та остана да й сменя обстановката Crazy (което изобщо не е лъжа!!!) силно се надявам да ми се размине и другата седмица, щото остай че ще изпусна веселието, ами ще ми се вземе здравето на село, ще трябва да помъкна половината къща със себе си заради малката кривотия ooooh!
та стискайте палци де  Praynig

# 76
  • Мнения: 399
Като ви чета ми "звучите" че сте много cool!   newsm10
Ама съм нова-новеничка  newsm03 и се тревожкам,дали ако реша да дойда ще приемете и мене у ваш'та веселка тайфичка!?  newsm12

Мойто мъж работи по много и до късно,тъй че ще шляпам саминка до входчето на Морската градинка!  newsm68

 smile3525

# 77
  • Мнения: 503
И моичкия се точи да идва. И той искал от сосиалните контакти.

# 78
  • Мнения: 87
Поканата само за мами и татковци ли е? Ние без деца може ли да се включим Embarassed

Само за мами - к`ви татковци?  Mr. Green
агхахахахахахаха , ти значи няма да идваш...?!  Mr. Green

! само да напомня да се взимат фотоапарати , че предния път останахме капо откъм снимки...

Тонколоне, кого имаш предвид?

 Ако не мен, то имах предвид да се съберем само форумки (по женски) , без татковци.  Wink

'ми , точно теб имах предвид , щото явно не ти се ходи на тая среща...тъй като там ше съм и аз , а не съм мама...
сеш ли се? ника ми може и да ти звучи като на жена , ама не съм! е , за сметка на това съм татко...

# 79
  • Мнения: 170
Ша мой  ли и мен да ма драснити в редиците на купонясващити? 

# 80
  • Варна
  • Мнения: 10 810
Ми, тонколоне, да, теб не те познавам, и не знаех, че си мъж, но на форумски срещи съм била, може би даже повече от теб.  Wink

# 81
  • Варна
  • Мнения: 4 818
За толкоз народ у такваз почивна вечар, ще да има нужда от рюзюрвация на някой място. Тъй виждам будущето, така говорят бобовите зърна. Иначе знайте методата - черга, чарвило, всичкото котило, бъчонка-запивка с беззъба усмивка, накит, забрадка, черпак кат лопатка и малко чубрика - не ни тряба публика... Drunk

# 82
  • Варна
  • Мнения: 893
имам една лошаво-добра новинь - на Лорището започна да и расте 2ри зъб!
добрата е че ще ни се размине селото,
лошата е че ще ми се е*е мамата на нервната система и тъпанчетата  #Crazy та очаквайте една полуглухо, полудяло заоблено нископърдящо същество , ни моиш ма збъркъ  Crazy

# 83
  • Мнения: 87
Ми, тонколоне, да, теб не те познавам, и не знаех, че си мъж, но на форумски срещи съм била, може би даже повече от теб.  Wink
...че аз нямам претенции да съм ходил на много срещи... само ми стана странно
като каза , че без мъже щяло да бъде... - прозвуча ми сякаш ме гониш!  Peace

# 84
  • Мнения: 1 517
Сичкото ново съфорум да заповяда. А Уважаемата Небесна понеже има повече опит от мен в рюзюрвациите  Embarassed мож да направи нещо.
Плийз   bouquet

# 85
  • Мнения: 830
За толкоз народ у такваз почивна вечар, ще да има нужда от рюзюрвация на някой място. Тъй виждам будущето, така говорят бобовите зърна. Иначе знайте методата - черга, чарвило, всичкото котило, бъчонка-запивка с беззъба усмивка, накит, забрадка, черпак кат лопатка и малко чубрика - не ни тряба публика... Drunk
Абе маце вземи си оправи профила, че предния път с Тонколоната се оглеждахме за мъж на Козирката Joy hahahaДобре, че Гери ни светна че си жена- умряхме от смях
Аз ще вися до последният момент,сега умувам как да съчетая и двете форум срещи #Crazyтака се получава като човек пише в два форума Mr. Green

# 86
  • Варна
  • Мнения: 10 810
Я, ако обичате, кажете кой от вас е мъж, кой жена, кой какъв е, че стана една.... ooooh!

 Аз повечето от тук писалите и канещи се да присъстват, кажи-речи, за пръв път им мяркам никовете...  Crazy

И къде се скатават "ветераните" на варненските форум-срещи?  newsm78 Да не посочвам имена...  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 784
Аз все още съм замаяна от новината, че Алма си е сменила пола... Shocked Rolling Eyes
Иначе много ми липсвате- и корнишона, и Мюр, и Калина... Айде да не изброявам. Надявам се да се видим. Hug

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ангажмонти не поемам никакви. Зает муж съм, левитирам честно и ме няма. Простете ми безпокойството. Сдружавайте са и замисляйте плана. Не помня кой ден беше, вече забравих, май Събота пишеше, но нощес разглеждах и не видях много народ по плажа. Може би ще има място за голяма компания тук-там. Нищо не знам. Нямам се. Бай.
Ако дода - ши дода. Туйто.   smile3549

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Тъй като не мож предречем колко от толковата ще дойдат (само Небесна може, ама си трай, щото ще готви боППП), предлагам да се "импровизейшън" и кат` са сберем нейде да измъдруваме местенце. Ако не купуваме си 2-литрови бири и семки и на плажа...

Общи условия

Активация на акаунт