Не мога да повярвам и съм много шастлива

  • 3 421
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Анита мила честито и от мен желая ти лека бременност и да гушка сладко бебоче накрая  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 112
Честито, Анита!   bouquet  bouquet  bouquet
Много се радвам за тебе!
Лека бременност и сладко бебче на финала!  newsm32

# 17
  • Мнения: 9 093
Трябваше да ми дойде на 04.06 - значи днес е 3 ден.

Отиди на лекар поне на 10-ти ден закъснение, сега нищо няма да се види Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Честито, Анита!
Лека и безпроблемна бременност ти желая! И здраво бебе на финала!
Щом си пуснала вирусчета- поотърках се в компютъра, па дано ме хванат! Praynig
Късмет! Здраве! Успех!  bouquet

# 19
  • Мнения: 802
Честито и от мен !
Лека и безпроблемна и накрая най - хубавото бебе .
Отивай да си видиш сакчето, при мен се видя на 33 тия ден от цикъла .
Пожелавам ти Успех !

# 20
  • Мнения: 1 792
честито бе пиле и от мен лека бременност и здрав бебок а защо не и два Mr. Green Hug
и аз си грабнах няко вурус на аванта Laughing

# 21
  • Мнения: 862
Честито миличка!  Hug
Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче на финала.
Моля те, сподели с нас, от колко време опитвате и имаше ли този месец някой по-особени признаци. Ако имаше такива, кога започнаха те?
Прегръщам те  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 966
Благодаря ви момичета. Много сте мили и както винаги ме успокоявате.
Муши и моят ми вика, че ще са 2. Имал такова предчуствие  Laughing Laughing Laughing
Хри това ми беше 6-ти цикъл на опити. Не съм имала по-различни признаци от предните месеци, когато не ставаше. БТ до скоро не ми изглеждаше много убедителна, но явно при всеки е различно. ТТ още на първия ден след ову ми стигаше през деня до 37.4. и сега продължавам да поддържам такава ТТ, но така беше и предните месеци - може и тогава да е ставало оплождане но не и иимплантиране. Иначе 2 дни преди да трябваше да ми дойде започна да ме боли долу ниско и яйчниците, но не по-различно от ПМС. Тези болки и придърпвания продължават и сега, но мисля че това е нормално. Другото са напрегнатите гърди и чувствителност на зърната / направо на моменти болизненост. Единствено досега зърната не са ми били така чувствителни.
Дано да съм полезна и успех на всички.

# 23
  • Видин
  • Мнения: 961
Честито, Ани!  bouquet Много се радвам и ти желая късмет Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
ЧЕСТИТО!Ти май си втората за тази седмица-дай боже до края да има още с по две черти!

# 25
  • Мнения: 660
Анита, мила, ЧЕСТИТО!!!!  Hug Hug Hug Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!!! И чудно сладко бебе след 9 месеца!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 370
Ани ЧЕСТИТО!!!  bouquetМного лека и безпроблемна и да се явяваш тук на отчет!!! HugВсичко ще бъде наред сигурна съм! Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
Ани ЧЕСТИТО!!!  bouquetМного лека и безпроблемна и да се явяваш тук на отчет!!! HugВсичко ще бъде наред сигурна съм! Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
честито   bouquet

# 28
  • Мнения: 741
Честито и от мен и лека бременност!

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добри дошла сред нас preggo и лека бременност  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт