Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 179
r0ksi,мерси   bouquet
Аз търсих пелени в Пинокио и още 3-4 магазина,но ще пращам някой до Пигиса или Хиполенд.
За хемороидите ще пробвам с лед,а течната храна си е задължителна,че не ми се искаше да си правя експерименти с напъване след секциото.

# 256
  • Мнения: 1 098
Честит Рожден Ден, Софи, бъди здрава и много щастлива!
Ние сега се завърнахме от обиколка по магазините. Купихме бебефон на ТСМ с видео камера. Сега го пробвахме, много му се радвам. Laughing
Рокси, вие откъде купихте матрачето за кошарката и за колко пари, има ли възможност да се приспособява на различни нива и ортопедичен ли е?  И мъжът ми иска да вземем допълнителен матрак.

# 257
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна честита количка smile3501
Емчето ,скоро ще те затрупаме от въпроси Laughing а този Мастандойч хич го няма,леда помага повече,аз ползавах и проктогиванол на който пише за бременни,но за кърмачки незнам.Рокси добре сте посвършили нещо нашата жилетка 6,5лв беше,на далавера сте WinkНещо за бебе купихте ли?

# 258
  • Мнения: 81
Честит рожден ден Sofi Bo, много радост, здраве и щастие ти желая!!!
Емчето, аз със сигурност виждах такива пелени в Бебе Маркет в Изток (мисля, че и в Бебе Маркет-Иван Вазов ги има - защо не питаш първо по телефона?)и много се учудих, че има, доколкото си спомням за дъщеря ми майка ми купуваше тензух и не знам как се казва другия плат и ги шиеше

# 259
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Лекси, този път можех да върна жеста на пилетата Simple Smile Има едно Мими на снимките, което е с бяла рокличка на цветя. С нея се видях в понеделник в 3 градска, докато чаках пред кабинета на алерголожката. Но не знаех, че е от нашите отчетни Simple Smile

Ей ама верно ли?На кой етаж било това, че аз ходих и на 2ри и на 1ви да си избирам педиатърка.Там даже се запознах с една печена мама с много сладко момиченце и тъй сладко си побъбрихме че даже забравих че съм в болница.  Hug
Днес беше готино на срещичката.Момичета аз съм си малко мълчалива на първа среща ама няма да се сърдите.   bouquet

# 260
  • Мнения: 4 300
Borianna, матрака го взехме от Пигис хаус, 60/120, с кокос и пяна, 49 лв. Колебаех се доста между него и Магнифлекс (120лв, който казват че е най хубавото, което може да се купи за бебе), но решихме в крайна сметка да вземем по хубавия, когато вземем и голям дървен креват (70/140). Не знам какво значи ортопедичен обаче- нашият от двете страни е различно твърд. Иначе се слага в сгъваемата кошарка на горното ниво без никакъв проблем. Ето тук има малко информация за различните видове матраци: http://junio-bg.com/index.html?p=matraci. Иначе според мен ако ще се ползва сгъваема кошара си е направо задължително да се вземе отделен матрак. Ако искаш мога да ти го снимам.
Гоца, за бебето нищо не сме купили, освен прах за пране. Ама аз не се сещам какво друго трябва да купувам на първо време, така че най вероятно повече няма да пазарувам преди раждането. Освен ако някой плат с крави не ми стопли сърцето пак Embarassed Laughing Embarassed

# 261
  • Мнения: 640

Ей ама верно ли?На кой етаж било това, че аз ходих и на 2ри и на 1ви да си избирам педиатърка.Там даже се запознах с една печена мама с много сладко момиченце и тъй сладко си побъбрихме че даже забравих че съм в болница.  Hug


На втория етаж беше в тъмното коридорче Simple Smile

# 262
  • Мнения: 493
Момичета,на какво се дължи металният вкус в устата.Питам ви,защото моята приятелка е бременна в 8 месец и сега ми се обади да поровя в интернет за това.Аз питам първо вас!
Аз днес понакупих някои неща и утре ще подреждам стаята и ще направя снимки!
Сега отивам да чистя едни стъкла.

# 263
  • Мнения: 640
Анжела, от хиляди неща може да е. Като се почне от самата бременност (при някои това е през цялата бременност), минеш през бактерия на езика, невралгия на троичен нерв, живак в организма, та стигнеш и до лекарствата, които приема през бременността. Затова си трябва лекар  Peace

# 264
  • Мнения: 1 098
Рокси, мерси много за инфото Hug

# 265
  • Мнения: 640
Днес съм голям спамер Simple Smile Донесоха ми леглооооотоооо Simple Smile
http://progroup.org/cpg133/albums/userpics/10003/leglo2.jpg
http://progroup.org/cpg133/albums/userpics/10003/leglo1.jpg
 newsm44

# 266
  • Мнения: 329
Здравейте
Да ви питам - дали тежестта и постоянната болка ниско долу, имам чувството че направо срамните костите ме болят, е признак за скорошно раждане.Плюс това непрекъснато ми се гади , което през цялата бременност ми се е случвало веднъж два пъти.И бебто е много неспокойно, рита доста силно и на често-имам чувството че спи много малко???????Хвана ме доста шубето  Sick (термина ми е на 9.07- все пак ми се струва далечко)

# 267
  • Мнения: 521
Ками, и аз съм като теб. Доктора каза, че нямало да раждам близките ве седмици. И моя термин е тогава. Мериха ли колко тежи бебчето ти?
Иначе споко! Не се шашкай и ти!
Рени, честито легълце. Много е сладурско! За първи път виждам такова. Ти не си ли на концерт?

# 268
  • София
  • Мнения: 3 524
Хехе много сладко легълце Рени, честито   bouquet
А снимките от срещичката също са много хубави, леко ви завиждам, че ние пак не се спряхме днес. Иве много свежа мила ми се виждаш, както и всички де, пу пу Simple Smile
За последно пера на ръка днес, че много почна да ме боли гърба и понеже другите дрешуни са по-големи, пералнята ще ги отнесе. Peace За сега сме на Тео бебе препарат за пране, мама търсила и не намерила Сано, а каза че било и към 13 лева, някой има ли информация по въпроса?
Засега от Тео-то съм доволна Peace
Емче и аз си взех от Пигиса пеленки 2 пакета че ми се видя малко 1 пакет. Peace
Ками аз пък сънувам че раждам вече а хептен ми е рано затова (терина ми е 25 юли). Не се поддавай на паниката доколкото можеш Hug
Хубава и дано - спокойна- вечер на всички!  bouquet

# 269
  • Мнения: 329
twettybaby малко ме поуспокои  Praynig Хич не са ми мерили бебето, там където ходя на консултация апарата е много стар и моята доки изобщо не можа да определи колко тежи, само спомена че едва ли ще е повече от 3 кг.
елпет не ми се иска да се поддавам ,ама мисулта ми все е там.Плюс това онзи ден бях на обиколка в Майчин дом и сега честно казано съжалявам, като че ли това ми даде повод и идея да мисля за предстоящото със страх

Общи условия

Активация на акаунт