Въпросче от един новак

  • 1 552
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Определено смятам, че трябва да се информираме за всичко независимо има или няма проблем... човек трябва да е на ясно какво става с него. Аз до преди да започна да влизам в форума ( преди да забременея посещавах "Искам бебе" дори бях една от най- редовните посетители ) правихме опити 6 месеца които бяха неуспешни... не знаех какво да мисля и да правя, дали е нормално или не е нормално...
 Определено понякога нещата стават без да се плануват... аз си мерих БТ 6 месеца и накрая забременях в месеца в който не си я мерих и си правехме Кекс когато си искахме...
 Понякога не можем да разберем как се получават нещата... защо 1 година не е ставало и накрая точно когато си се предал всичко за което мечтаеш става реалност...

 Стискам ви палци да стане бебето по- скоро за да не се тормозите  Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 712
И за да се върнем отново на въпроса на Нели , бебето може да стане САМО по време на овулацията. Въпросът е кога е овулацията. Принципно 12-14 дни преди края на цикъла (т.е, ако ти е редовен, може да се изчисли горе-долу). Де факто - когато си поиска, за това примери много, включително и тези на жените, забременели по време на цикъл.

Така че, Нели, максималното, което можеш да направиш, при положение, че нямаш никакви медицински проблеми и е само въпрос на нацелване на момента, е да си вземеш тестове за овулация (на упътването пише от кой ден да се използват според дължината на МЦ), да мериш базална температура и да пробваш с графики, или да опиташ с фликулометрия (последното е най-точния метод, но изисква неколкократни посещения при лекар - ако имаш време и пари, резулататът е най-коректен).

Успех!

# 17
  • Мнения: 2 422
МЕГИТА браво на вас
 smile3501 smile3501 smile3501
НЕЛИ стискам палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт