Давате ли децата си на сборна група?

  • 1 607
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Като няма кой да ги гледа, ще ходят и ходят Peace
Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
Да, ходи и ще ходи! Само че яслата ни почиваше 1 месец, та тогава аз излизах в отпуска, Сега градината почива 2 месеца и миналата година беше на сборна и тази ще бъде Grinning

# 17
  • Мнения: X
Да ,ходеха и сега малкият ще продължава да ходи.Каката е изписана вече -наесен ще е първокласничка.

# 18
  • Мнения: 1 734
Надявам се да има кой да го гледа и да не ми се налага да го пращам в сборна група

# 19
  • Мнения: 1 426
Сборната група си е все пак добро решение, ако няма кой да гледа детето. А и си мисля, че тя е проблем повече за най-малките, по-големите бързо свикват.

# 20
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Ходи, не обича сборните групи, но няма друг начин.

# 21
  • Мнения: 479
В случай че има при кого да остане за периода, в който групите са сборни, не бих имала колебания как да постъпя - щях да го оставя вкъщи (при баби, дядовци, лели). Лошото на сборните групи е не само, че събират деца от различни възрасти, а и това, че учителките се редуват (понякога дори само лелки остават с децата).
Теди е посещавал сборна група миналия септември, сега също са ги събрали с 4 група. Но той е вече голям и за него е важно, че приятелите му са там. Така че няма проблеми.

# 22
  • Мнения: 109
Аз не бих се колебала,ако има баба,още по добре на село.Не понасям сборни групи,а когато те са и в други градини направо откачам #Crazy.
Няма да забравя с голямата ми дъщеря случая:прибирам си я от дежурната  градина в Студентски град- насинена,ожулена.На моя въпрос какво е станало ,отговор:"Това дете не даде на нашите деца,нашите играчки"

# 23
  • Мнения: 503
Избягвам да пускам детето си в сборни групи. Много трудно се адаптира и направо се побърква от мъка...

# 24
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз не бих се колебала,ако има баба,още по добре на село.Не понасям сборни групи,а когато те са и в други градини направо откачам #Crazy.
Няма да забравя с голямата ми дъщеря случая:прибирам си я от дежурната  градина в Студентски град- насинена,ожулена.На моя въпрос какво е станало ,отговор:"Това дете не даде на нашите деца,нашите играчки"


Иии, при такава ситуация госпожите ще видят другата страна на характера ми  Twisted Evil Досега са виждали само добрата... Grinning

# 25
  • Мнения: 4 473
Ако има алтернативен вариант, нормално е да се предпочете той. Thinking Аз нямам такъв, но и не съм пускала детето си в сборна група.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Оставяли сме го в сборни групи - и в яслата и в градината - алтернатива няма друга. В яслата беше на възрастта на твоя син и му беше скучно вече - беше един от най-големите, за него другите деца бяха бебета и не му бяха особено интересни. Затова пък сборната група в яслата ми даде чудесна възможност да го подготвя за градината - с обяснения как ще бъде при големите, колко ще е интересно, как самия той е вече достатъчно пораснал и пр. В градината сборните групи са му по-интересни, но пък и Мартин ходи с голямо желание на градина. 

# 27
# 28
  • Мнения: 5 362
Нашата ясла ще почива през август.Тогава ще я гледаме аз и майка ми.
Но в друга ясла и при непознати госпожи не я давам Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 245
Веднъж я оставих в сборна група и то в нашата ясла и ще направя всичко възможно повече да не го правя. Беше ужасно  Sad

Общи условия

Активация на акаунт