Когато детето иска братче или сестриче...

  • 8 007
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 311
Аз съм лесна. Моят син иска братче. Ама ако можело той да го роди  hahaha И сме щели да го кръстим Бамби  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 401
Ако му бях родила братче на моя, щеше да се казва Анакин (Скайуокър).  Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 2 249
Ваче, бе прати я да се обади на Ради. Може да й охлади ентусиазма Laughing.
Когато преди време ме питаше защо този и онзи, вкл. Dora The Explorer си имали бебе (2 бебета всъщност) толкова бързо, а ние не, му обяснявах директно защо момента ни се вижда неподходящ.
Е, онзи ден на Габи на Янита по телефона й разправяше: "Бе аз исках бебе, но да знаеш, не е толкова хубаво - все трябва да ходиш след неговите работи" Laughing

# 48
  • Мнения: 3 740
Ива, честита ти рожба!
Да са ти живи и здрави и двамата! Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 2 249
Ива, честита ти рожба!
Да са ти живи и здрави и двамата! Heart Eyes
Благодаря ти Hug!!

# 50
  • Мнения: 920
В онези далечни години, когато аз раждах деца, по Указа....имаше някакви привилегии, ако родиш 2ро до 4 г. след първото. И в ДГ всички го спазваха. И мойта все Искам бебе. А аз Питай тати. И 1 хубав ден, в рейса - Мамо, а защо тати. Той ли прави бебето? Възцари се тишина.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 242
Е, онзи ден на Габи на Янита по телефона й разправяше: "Бе аз исках бебе, но да знаеш, не е толкова хубаво - все трябва да ходиш след неговите работи" Laughing
Преди няколко дни ми се обажда майката на приятелка на Цвети. Дъщеря й доложила, че Цвети ще си има сестричка и изкоментирала: "Горката...ако знае какво я чака" Mr. Green

# 52
  • Мнения: 448
Моята кака,когато беше на2год. и 9 месеца,започна играейки си с един телефон,да говори в слушалката така:"Ало,сестра ми,хващай едно тико от Бургас и идвай да пием кафе!".И не щещ ли ,след няколко месеца,без да е планувана(аз още учех,а и бяха годините на хиперинфлацията),се появи сестр и ,за което не съм съжалявала нито за миг!
П.П. Незнам какви са вашите мотиви,за да не искате още второ дете,но те уверявам,че "човек знае 2 и 200"!  bouquetА на дъщерята ти все ще измислиш нещо да и кажеш,че да забрави за известно време.

# 53
  • София
  • Мнения: 13 226
Ива, честита рожба!!!

Момичета, развеселихте ме   bouquet

Ще видя какво ще умувам и мъдрувам... все нещо ще измисля и пак ще ме свари неподготвена... Twisted Evil

# 54
  • Oslo
  • Мнения: 659
Когато големият ни син беше на 4 ни молеше всеки ден за братче, което да се казва Станимир.Почти изпълнихме желанието му! Laughing

# 55
  • Мнения: 3 268
Ами хайде,какво се туткате?Бързо работете по въпроса!И моята дъщеря иска ,ама аз й казах,че батко й е напълно достатъчен.Иначе децата наистина много обичат комбинацията мама и бебе.На дъщеря ми всички играчки си имат бебета.Малко солено ни излиза обаче тая работа! Grinning

# 56
  • Мнения: 505
И моята дъщеря иска сестричка, но аз и обещах, че ще я получи, когато стане на 7г., и когато ми свършат изпитите. От една година, тя постоянно пита "Още колко изпита ти остават?"  Laughing Надявам се да успея да си изпълня обещанието  Peace

# 57
  • Мнения: 11 329
Ваче, много е хубаво да си искат.
Обаче... какво ще правим, ако желанието за лелеяната сестричка не се изпълни, а се пръкне още едно вироглаво малко братче?
Ще го върнем в болницата да ни го сменят. Това беше заключението на дъщеря ми.
В момента сме на изчакване. Странното за мен е, че и малкия иска сестричка. Ама докога? Joy

# 58
  • Мнения: 223
Бабите постоянно го карат да си иска братче или сестричка,много им се ядосвам,но пък истината е ,че той наистина иска това.А аз искам,ама искам да е поне след около 2-3г.поне така съм си го планирала.Той постоянно ме разпитва къде седи бебето,как се храни..и куп въпроси се раждат в малката му главица newsm78.Надявам се,че това ще отмине.А как е при Вас?

# 59
  • Мнения: 4 555
Аз като малка много исках братче или сестриче, по-малко от мен.
Чак до почти десет годишна възраст се надявах нашите да размислят и да си имаме друго дете, но те не искаха явно.
Помня, че много пъти съм сънувала, че майка ми забременява и ще си имаме още едно дете, но не ме огря.
Когато бях на 10 ми се роди малка братовчедка и много й се радвах. Даже имам някакъв спомен, че черпех в училище и май казах, че ми се е родила сестричка  Embarassed но не помня много ясно. Абе май казах, че е братовчедка все пак, ама имах планове да излъжа, че е сестричка, защото много ми се искаше да е така.

Зарадвайте го детето. Явно не е толкова малко.

Общи условия

Активация на акаунт