За Св. Влас. Плажът става ли за малчугани?

  • 3 990
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
От една агенция ме увериха, че всичко е ок. Може би септември и ние ще отидем там. tan4eto3, моля те пиши после внечетления.

# 16
непременно!Отиваме на 4 юли!Стискайте палци -стри деца съм-едно на 13, едно на 2 и едно на 38
.

# 17
  • Мнения: 585
И аз резервирах за Синева парк, за първи път ще бъдем на оллинклузив, инициативата също беше моя и сега съм притеснена дали всичко ще мине добре! Ако някой е бил вече там и може да каже как е , ще се радвам, за другите хотели олл инклузив не се пишат много хубави неща и това страшно ме притеснява. Като си представя какво мрънкане ще бъде и как ще ми викат " нали ти казах да си ходим както всяка година" ако нещо се обърка с храната или  условията са лоши,просто изтръпвам!! tan4eto3 ако ходите преди нас / ние сме от 01.07./ сподели как е минало!!

# 18
  • Мнения: 3 537
Ние тази събота заминаваме за една седмица ето тук-http://www.bultourism.com/?menu=0&id=139

# 19
ще се засечем там- qala66-ние сме от 4.04,заедно ще ближем рани.....

# 20
# 21
  • Мнения: 585
Значи ние ще сме първи , поне от наша страна ще имате топло и радушно посрещане, за хотелското посрещане ще видим, дано да си заслужава парите!! Виждам че сме съгражданки, и аз ще бъда с три деца ,но малко по различна възрастова комбинация - на 3,на 8 и 37 г. Peace

# 22
виж,мила qala66 ,щом сме вече две не е толкова страшно,пък и групата от Пловдив винаги е била на ниво.предлагам с малките да се забавляваме и да оставим сърдитите татковци да се утешават на бара с чаша аперитив в ръка   hahaha

# 23
  • Мнения: 585
Напълно съм съгласна с теб!! В крайна сметка без мен изобщо нямаше да стигнем до морето, добре че съм инициативна и организирана/и скромна разбира се/ Mr. Green

# 24
Напълно съм съгласна с теб!! В крайна сметка без мен изобщо нямаше да стигнем до морето, добре че съм инициативна и организирана/и скромна разбира се/ Mr. Green
[/q
uteo]
не мога да повярвам!Днес открих в твое лице сродна душа с май сходна съдба!Хубавото е,че все още можем сами да вземаме решенията!Ако хапването е добро,мисля че недоволни мъже няма да има.иИ дано е така защото паричките никак не са малко. Голямата ми дъщеря я таксуват като възрастен. И на мен няма да ми е приятно като отидем да се храним ,да се започне-"това няма,онова-свърши...."Начетох се на подобни разкази за доста хотели ол инклузив

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И аз съм от Пловдив и ще ходя на Св. Влас от 01,07 само че съм в Парадайз Бийч. Жалко  Sad Щяхме да спретнем тайфа Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 585
Ох аз за храната най-много се притеснявам, моите дечица са все мъжкари, и пу да не  им е уроки си хапват, особено средния и най-големия, таткото ми е кротък, но когато е гладен просто с него не може да се говори Twisted Evil, А  като прочетох отзивите за такива хотели дето трябва да се биеш за последното кексче просто косите ми се изправииха ShockedПаричките изобщо не са малко, но аз исках да е осигурена храната защото с двете деца миналата година ми писна да обикалям по заведения докато намеря прилично хигиенично и с храна подходяща за деца!! Прадполагам че и твоите съображения са били подобни за да се решиш на олл инклузив.
Катерина78 аз доста се колебах за Парадайз Бийч, миналата година го разгледахме и много ми хареса , но не предлагаха олл инклузив,всъщност  ако не бях успяла да резервирам в Синева парк щях да резервирам в Парадайз!
Момичета стискайте палци и на краката даже времето да е с нас и хотелите да са на това ниво ,което са ни представили, а най-важното да сме здрави и да изкараме една прекрасна почивка, която мисля напълно заслужаваме!!!

# 27
здравей, qala66, иди на 57 страница в същия форум . Там има малко окуражаваща информация за нашия хотел , вярно , от миналата година е ,но пък е от първа ръка

# 28
# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Gala66, толкова точно си го казала, че по-точна не мога да бъда. Peace В Парадайз целия персонал е сменен, а мисля че и собствеността. Така че, надявам се нещата да са доста по-прилични от миналата година, що се отнася до храна и обслужване. Избрах го пред Синева, заради собствения плаж. Нашият татко не обича да ходи пеша, а пък и с кола на плаж пак не става...освен това пийва доста бирички, които ни излизат солено, ако не е олл инклузив.

Общи условия

Активация на акаунт