Карлово и Сопот - 7

  • 21 850
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 232
Абе дали Водолей или Козирог то няма май особено значение. Ако пък Микки си науми да е Водолейче ще трябва да постиска малко повечко. Бива да е Козирог обаче. То аз съм Козирог всъщност, е па да не съм лоша  Laughing Хе-хе малко се поизхвърлих, ама сега беше момента малко реклама да си направя  Flutter
 
хе хе аз пък съм водолей,че кво ми е hahaha JoyАбе то детето само си знае кога да доде не му берете грижата Grinning

# 16
  • Мнения: 3 166
Мики, това се казва новина!!!! Лека и безпроблемна бременност. А иначе и Водолеите са готини. Аме все си мисля, че бебчо сам ще си я избере зодията. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 305
Микки Честито много хубавка новина. Лека бременност и една хубаво и здраво  бебче накрая  Hug

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз да почерпя, днес ставам на 32! Имам си и темичка по случая
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197461.new#new



# 19
  • Мнения: 1 232
Аз да почерпя, днес ставам на 32! Имам си и темичка по случая
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197461.new#new




жива и здрава да си ,лелееееее толкова дни все си викам да не забравя,да не забравя за РД на Мики,ама то като са ми се сляли и дните и датите и на забравих Embarassed Embarassed
Мики всичкото щастие на света ти желая на теб и на всички покрай теб,а големия подарък е ясен Мартина и тупкащото сърчице Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 143
Микки, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и късмет ти желая! А най-хубавият подарък мисля, че вече го получи  Wink

# 21
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
честит рожден ден мила,да си жива здрава и много много щастлива  bouquet

# 22
  • Мнения: 236
Честит рожден ден,Микки  bouquetПожелавам ти много щастие и любов и една прекрасна бременност Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 305
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИККИМного здраве, щастие, любов и догодина едно хубавко бебче  Hug   bouquet

# 24
  • Мнения: 458
Честит рожден ден,с пожелание да си жив,здрава и много обичана майка и съпруга

# 25
  • Мнения: 3 166
Микки, Честит Рожден Ден! Жива и здрава да си ни! А януари леко и безпроблемно да направиш Марти кака!  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Добро утро!
Връщам се от лабораторията, затова съм толкова ранобудна. Ей, ама колко е готино да си на 32 с едно дете и още едно на път, а да те наричат "момиче". Жената в лабораторията не беше 5-6 години по-възрастна от мен, ама нали съм си младолика Mr. Green
Хубава седмица!

# 27
  • Мнения: 844
Честит Рожден Ден МИККИ! / на патерица/ Пожелавам ти много хубави моменти, много здраве и много любов.

# 28
  • Мнения: 3 166
Голямо затишие е настанало нещо. newsm78

# 29
  • Мнения: 844
Голямо затишие е настанало нещо. newsm78

Наистина е затишие, а Тутти къде се изгуби някой виждал ли я скоро!

Общи условия

Активация на акаунт