Нещо, което ви дава сили

  • 2 422
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 381
Различни неща ми дават сила - подкрепата от семейството и приятелите в тежки моменти. Изречението: "Нямаш вид на човек, който с нещо не може да се справи", казано от един приятел.   Може би и донякъде вярата в Бог.

# 16
  • Мнения: 3 376
Най-хубавият ден

Най-хубавият ден - днешния.
Най-голямата спънка - страхът.
Най-лесното нещо - да се заблудиш.
Най-голямата грешка - да паднеш духом.
Коренътна всички злини - егоизмът.
Най-хубавото развлечение - работата.
Най-лошото поражение - отчаянието.
Най-добрите учители – децата.
Най-голямото щастие – да си полезен на другите.
Най-неприятния недостатък – лошото настроение.
Най-красивия подарък – прошката .
Най-добрата защита – усмивката.
Най-доброто лекарство – оптимизма.
Най-мощната сила на света – вярата.
Най-стимулуращия дар – надеждата.
Единствената реалност – любовта .

Майка Тереза

# 17
  • Мнения: 1 568
EASpirit,това е много хубаво!!!!

# 18
Къде е ролята на свекървата в баснята?!

Поисках сила... и Господ ми даде трудности за да ме направи силен.
  Grinning

# 19
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Без значение за дребните проблеми ли става въпрос или е сериозно, има само едно нещо, което може да ми вдъхне такива сили, че Земята да завъртя наобратно. Когато всички ми казват че немога, или че няма смисъл да се боря, а милото ми само ми казва "До теб съм". В тези моменти съм се чувствала най-силна и най-свободна, и съм постигала най-трудните си победи.

# 20
  • Мнения: 901
Хората на позиции 1-9 за бързо набиране в телефона ми.
1.Мама
2.Мама, служебен
3.Татко
4.Татко, служебен
5.Другарчето ми
6.Другарчето, служебен
7.Детето
8.Сестра ми
9.Сестра ми, служебен

# 21
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Семейството ми Peace

# 22
  • Мнения: 43
детето и мъжът ми  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 674
Сили черпя от всичко наоколо,от природата/дървета,гора,небе,слънце,океана /. Hug

Сили ми дава съпругът ми като ме подкрепя във всичко.  BlushСили ми дават родителите ми като виждам колко ме обичат. Heart Eyes
Сили ми дават децата като виждам че имат хубаво  детство и растат щастливи... Grinning

Много сила  и енергия събирам от  мъдростта на източните философии,които чета с голям интерес... Blush Те ме учат да не се стресирам от нищо...понеже стреса едва ли ще ми помогне да взема  правилно решение в дадена ситуация. Поради тази причина съм много спокойна,живея  ден за ден като се радвам на всяка измината минутка от деня и ноща.

Не живея за утре тъй като то още не е дошло,не живея или съжалявам за вчера,тъй като то е минало.Живея ДНЕС...

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 21:51 от roza66

# 24
  • Мнения: 302
Силата ми идва от хората, които ме обичат. Щастлива съм, че ги имам и това ми дава сили да вярвам, че всяко утре ще е по-добро.   Hug

# 25
  • Мнения: 1 080
Когато имам нужда от сили ги търся във всичко, но я намирам най-вече в музиката. После в красивите спомени и най-сетне в мечтите. Много странно ми стана, колко хора черпят сили от  другите около себе си, аз никога не бих се сетила........ Confused

Общи условия

Активация на акаунт