За подсладената водичка?

  • 2 786
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 621
Не съм слагала захар във водата Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 6 011
Не слагам захар във водата,той така или иначе почти не пие.Преварявам чешмяна все още.

# 47
  • Мнения: 19 326
Не съм слагала захар във водата никога. Не съм преварявала, давах изворна, подходяща за бебета. Не съм давала вода, преди въвеждането на твърди храни, вода не се дава на бебетата, освен в изключителни случаи (температура, повръщане, големи жеги, диария...). Захар са слагали навремето, за да накарат бебето да пие вода, защото то инстинктивно отказва, както е и редно. Съветът ми е да прекратиш захарта изобщо, а ако не е захранена - и водата.

напълно подкрепям.вода и аз не давам.педито така ме посъветва

# 48
  • Мнения: 649
до 4-тия месец, като накрая слагах захар-на върха на чаена лъжичка.

# 49
  • Мнения: 140
Няма смисъл да се слага захар във водата,според мен.За преваряването,мисля,че е добре в началото да се преваряват и бебешките води,просто защото всичко трябва де е стерилно.Аз спрях с преваряването,когато започна да слага всичко в устата си.

# 50
  • София
  • Мнения: 10 361
Не съм слагала захар във водата никога. Не съм преварявала, давах изворна, подходяща за бебета. Не съм давала вода, преди въвеждането на твърди храни, вода не се дава на бебетата, освен в изключителни случаи (температура, повръщане, големи жеги, диария...). Захар са слагали навремето, за да накарат бебето да пие вода, защото то инстинктивно отказва, както е и редно. Съветът ми е да прекратиш захарта изобщо, а ако не е захранена - и водата.
Същото и аз, но когато започнах да давам вода, я преварявах.

Прабабата на мъжо досега ми е сърдита, че не наливах новородената щерка с водица... Whistling

# 51
  • Мнения: 399
Захар слагах първите няколко дни и то по съвсем малко! Бебка до скоро беше само на кърма,сега я захранвам,но все още отказва да пие вода и затова приготвям от чайчетата на Хип!


# 52
  • София
  • Мнения: 4 397
Захар не съм слагала във водата, само в извара от копър и анасон слагам малко за да пие понеже виждам, че и се успокоява коремчето  Peace

# 53
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не съм слагала захар във водата Hug
И аз!

# 54
И аз давам чай на Хип,защото не иска да пие водата като не е сладка,ама и чая пише,че има захар-не е ли едно и също? Rolling Eyes

# 55
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не съм давала вода, беше само на кърма до 5, 5 м. След като захраних започнах да предлагам, разбира се без захар. Сол и захар не се дават на деца до 1 г.
Оризът е без глутен.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 618
"вече водата трябва да е превърена и без захар"ми каза моята педи

# 57
  • Мнения: 1 289
Нито захар,нито мед.Въпреки,че тук старото поколение мноооого се чуди защо  newsm78

# 58
  • Мнения: 57
Моята Васи е на 10 месеца и се мръщи на неподсладената вода. Поради тази причина пие малко, но когато й я подсладя й се услажда.

# 59
  • Мнения: 4 300
Захар се добавя и за да се добавят допълнително въглехидрати към храната на бебето ( по думите на лекар от Правителствена). Дали обаче е нужно и на кои бебета хал хабер си нямам.

Общи условия

Активация на акаунт