Кога ви се появиха първите стрии?

  • 9 691
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 205
За сега нямам, но се мажа многооооооооооо. Дано не се появят след раждането или към края на 9 месец, много маика пишат, 4е съвсем на края са полу4или стрии  Sad Дано се размина, но е Божа работа  Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 5 728
Моите тръгнаха преди месец в най-долната част на корема и сега днес като се загледах по така май май тръгват и нагоре към пъпчето и въобще.... докато родя не знам на какво ще заприличам  ooooh! Cry а най-лошото е че килограмите ще си свалим ама стриите няма как! Confused

# 47
  • Мнения: 439
Нямам нито една,но се плесках нон стоп

# 48
  • Мнения: 649
 в 7-тия месец видях по коремчето (3броя #Cussing out), като подчертаем, че останалите ги имах от тинейджърските си години, сега само се "подчертаха" #Cussing out!

# 49
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
В седми месец видях няколко много малки по бюста, който хич не се беше уголемил. Бях доста изненадана. След като родих се появиха няколко малки от двете страни на кръста, там, 'дето са така наречените "секси дръжки". По корема нямам, но може би, защото така и не влязох в 9-ти месец ooooh!

# 50
  • Мнения: 20
Индивидуално е,а и след раждането също се получават,аз получих тогава от бързото прибиране на корема около кръста.Съвет от мен-отслабвай бавно без значение колко си наддала Peace

# 51
  • Мнения: 2 677
Две седмици преди да родя.

# 52
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С първата бременност - още във втория месец по гърдите, защото много ми порастнаха изведнъж, с втората не се появиха нови.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 269
В 9 месец - нацепи ми се корема за един ден, въпреки мазането и то редовно на корема и цялото тяло  Sad Сега имам едни ужасни големи лилави стрии, с които пак продължавам да с ебора, ама май без особен успех  Confused

# 54
  • Мнения: 91
В началото на 7 месец - по бедрата

# 55
  • Мнения: 1 467
Чак след раждането, като ми се сви корема. Но определно са почти незабележими.

# 56
  • Мнения: 1 488
И при мен се появиха след раждането на единия крак и на циците! Всичко завсиси от кожата по принцип, но моя съвет е Мажи се с крем всяка вечер, а ако се нацепиш поне знаеш че си напраил нещо за себе си и че не си се оставила  Wink

# 57
  • Мнения: 674
късно - към 8м и от веднъж  Tired

 Жал ми е за себе си чак! Sick Хубавите ми гърди отидоха по дяволите!

# 58
  • Мнения: 244
Към 6 месец по корема

# 59
  • Мнения: 374
Няколко дни след раждането, а аз си бях помислила, че съм се предпазила от тях! Sad

Общи условия

Активация на акаунт