пуешко, пилешко, заешко...

  • 1 701
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
Засега съм въвела само заешко,скоро ще пробвам и пилешко Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 621
Аз въведох първо пилешко, пуешко, по късно заешко и телешко Peace

# 17
  • Мнения: 100
пилешко, пуешко, от вчера и риба (на 8 месеца и няколко дни).
Започнах с месото, точно на 7 месеца.

Ще дам и заешко този месец.

# 18
  • Мнения: 344
Пуешкото и пилешкото са почти еднакви.Заешкото също е леко месо.За един месец въведох и трите меса.Вижте за телешкото и свинското с тях вече трябва по-внимателно.Според мен бебчо трябва да е по-голям. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 362
Започнах със заешко,телешко,пилешко,а по-късно риба и други меса.

# 20
  • Мнения: 391
До годинката давах пилешко ,пуешко ,заешко ,риба .
Избягвах свинското и говеждото.

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Захранила съм със всички меса без говеждо.

# 22
  • Мнения: 153
Александра досега е яла само пилешко и пуешко, а преди няколко дена и дадох една лъжичка телешко и сега чакам да видя дали ще има реакция

# 23
  • Мнения: 94
Аз мисля да захраня с месо като стане на 7 месеца, което е съвсем скоро. Пуешко, пилешко, заешко и т.н. ли е правилната последователност?

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз мисля да захраня с месо като стане на 7 месеца, което е съвсем скоро. Пуешко, пилешко, заешко и т.н. ли е правилната последователност?

Аз поне захраних горе голу така. Започнах с пуйката.

# 25
  • Мнения: 274
... а преди няколко дена и дадох една лъжичка телешко и сега чакам да видя дали ще има реакция
Евентуални реакции чак след няколко дена ли се проявяват или просто при теб така се стекоха нещата? Мисля, че ако има нещо ще се прояви още до часове или най-много в рамките на 24 часа. Греша ли?
Ние днес за сефте хапнахме пилешко (мама вари пиле и слага към зеленчуковото пюре), следва пуешкото, заешкото, телешкото, агнешкото и прасенцето накрая.

Общи условия

Активация на акаунт