Костенурката Франклин

  • 13 586
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А защо просто не им го пускате на филмче? В нета има доста сериики с бг аудио и Марти им е голям фен. Като се присети за него му пускам филмче и той не напира за играчка.

# 76
  • София
  • Мнения: 15 281
Друго си е да си има и играчка.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 097
А до МакДоналд'с е бензиностанцията на Шел, от която си купих Франклин.

Шани, дали го продават още в Шел, защото гледам, че постът ти е от юли?
И аз го издирвам пустия Франклин, а съм и наблизо  Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
А до МакДоналд'с е бензиностанцията на Шел, от която си купих Франклин.

Шани, дали го продават още в Шел, защото гледам, че постът ти е от юли?
И аз го издирвам пустия Франклин, а съм и наблизо  Wink

Има го още   Grinning В момента Калина го държи в ръцете си и не го изпуска  Wink

# 79
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586

Дъщерята на моя приятелка от доста време има един много як Франклин- доста по- голям е от показаните, на корема му има разни копчета с латинската азбука; говори костенурката, пее. Играчката е наистина много хубава  Peace

# 80
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Ако някой се интересува да кажа, че в Хиполенд продават оригинални костенурки Франклин. Малко са скъпи, но все пак идва Коледа  Grinning

# 81
  • София
  • Мнения: 3 090
Ако някой се интересува да кажа, че в Хиполенд продават оригинални костенурки Франклин. Малко са скъпи, но все пак идва Коледа  Grinning
Peace И аз ги видях, много са сполучливи. Не са много големи, 20-тина см, но са супер!

Позачудих се дали да не му купя на Фланклин-ман, ама се отказах, затрупани сме от плюшени играчки...

# 82
  • София
  • Мнения: 3 689
какви пари са?
Наскоро видях в книжарницата в МОЛ-а не много голям Франклин за 22лв!!!!!Безумие

# 83
  • Мнения: 61
Супер  си е костенурчето. Купихме си го от Хиполенд и е една от малкото играчки, които не са произведени в Китай. Peace

# 84
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
какви пари са?
Наскоро видях в книжарницата в МОЛ-а не много голям Франклин за 22лв!!!!!Безумие
Явно същата си видяла. Малката в Хиполенд беше 18 лв., а голямата 35 лв.

# 85
  • Мнения: 641
Супер  си е костенурчето. Купихме си го от Хиполенд и е една от малкото играчки, които не са произведени в Китай. Peace

Да попитам: този Франклин обикновен плюшен ли е, или "има" няколко фрази, песничка (както чужбинския)?


# 86
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз купих един Франклин от Шела, ама почти не си прилича и Нели не го хареса.
След това открих случайно оригиналния Франклин, даже си има етикетче с името, 19 лева струваше. С него вече Нели не се разделя.
Палечка, обикновена плюшка си е, но много много сполучлива и приятна.
Мога да го снимам довечера.

# 87
  • Мнения: 641
Аз купих един Франклин от Шела, ама почти не си прилича и Нели не го хареса.
След това открих случайно оригиналния Франклин, даже си има етикетче с името, 19 лева струваше. С него вече Нели не се разделя.
Палечка, обикновена плюшка си е, но много много сполучлива и приятна.
Мога да го снимам довечера.

Моля, ако не те затруднява Hug.

# 88
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Ето го въпросния Франклин

# 89
  • София
  • Мнения: 1 845
"По-добрият Франклин" мисля, че е този на издетелство ФЮТ.

Общи условия

Активация на акаунт