Един може би наивен въпрос

  • 7 709
  • 212
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 920
То си има и чисто генетично обяснение. Жената може да роди определен брой деца и търси идеалния баща за тях, а мъжете гледат да разпръснат семето си колкото може повече. Ако в 1 курник има 2 петела, всички кокошки се хвърлят на по-готиния, не се разпределят по равно.

# 181
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Животът не ми позволява да повярвам  Sad

# 182
  • Мнения: 2 444
С мъжа ми не вярваме във вечната любов и още по-вечната вярност. Ако не за друго, то защото определението "вечен" предполага такъв период от време, който не може да се осмисли от човекшкото съзнание. Затова сме се отказали от постигането наневъзможни неща и си изграждаме наше истинско ежедневно щастие, в което всеки миг обич е ценен.

# 183
# 184
  • Мнения: 169
Да- вярвам.Хубаво  е според мен човек да вярва още в тези неща.

# 185
  • Мнения: 9 865
То си има и чисто генетично обяснение. Жената може да роди определен брой деца и търси идеалния баща за тях, а мъжете гледат да разпръснат семето си колкото може повече. Ако в 1 курник има 2 петела, всички кокошки се хвърлят на по-готиния, не се разпределят по равно.

О, да, мадам Гоце, да, говори ми така, говори ми...
А психиката на кокошкита: "Искам да е най-хубавият петел за да се излюпят хубави пиленца, да си пробият път в живота. За какво ми е някой серсемн, никой да не го поглежда..."

# 186
  • Мнения: 22
Бих казала рядко явление! Аз съм израснала в такова семейство и такава е представата ми за брак - изграден на вярност и взаимно доверие, появи ли се съмнение и интерес в страни май ще си" изпеем песента"! newsm66 fiuuuuuu

# 187
  • София
  • Мнения: 3 064
Може би е възможно, не съм сигурна...  Много хора са "серийно моногамни", т.е. не изневеряват на никого, но често сменят партньорите си. Е, аз лично съм с първия си мъж, все още, и слава Богу, но... не ми е последния. Нито аз на него. Но, мога да кажа, че сме щастливи заедно вече 14 години.

Та, всичко е относително и субективно. За мен физическата вярност не е най-важния критерий за здраво семейство.

# 188
  • Мнения: 2 723
Аз вярвах, до много скоро вярвах... мъжът ми обаче се постара доста за да видя как точно стоят нещата... тъжна история... поне ми стана ясно, ТАКЪВ ФИЛМ НЕМА

# 189
  • Мнения: 1 952
Аз вярвах, до много скоро вярвах... мъжът ми обаче се постара доста за да видя как точно стоят нещата... тъжна история... поне ми стана ясно, ТАКЪВ ФИЛМ НЕМА

Идентично, идентично.....

# 190
  • Мнения: 3 268
Това обяснява някои неща.
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1055706

# 191
  • Мнения: 9 865
Може би е възможно, не съм сигурна...  Много хора са "серийно моногамни", т.е. не изневеряват на никого, но често сменят партньорите си. Е, аз лично съм с първия си мъж, все още, и слава Богу, но... не ми е последния. Нито аз на него. Но, мога да кажа, че сме щастливи заедно вече 14 години.

Та, всичко е относително и субективно. За мен физическата вярност не е най-важния критерий за здраво семейство.

В какъв смисъл е първи и как не е последен?
Не разбрах, леко си го завоалирала.

# 192
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз го четох сутринта и си мислех дали да не пусна линк тук. Доста истини има.

# 193
  • Мнения: 836
Вярност за мен е не само да не си правил секс с друг, а и много други неща.

Peace
На въпроса: Не вярвам в подобни свръх възможности на човека.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 252
Честно казано не вярвам.Просто ми се вижда невъзможно.Рано или късно все единия от двамата ще го направи.

Общи условия

Активация на акаунт