работно време и ясла

  • 2 318
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
явно във всяка градина/ясла си има и правила
 в нашата лелката е на линия сутрин към 7-7:10 / водех ги първи ...малкия все още/ вечер обаче ЯСЛАТА е до 18 часа , след това има дежурна група до 19 часа
 НО г-жите от детската не са длъжни да пазят малките , които от друга страна са по изнервени , с памперси и изискват непрекъснато наблюдение
малкия го взимах от яслата най -късно в 18:15 часа , но с него е оставала лелка от яслената група, изключение правят дните в които дежурна е била г-жата на големия ми син / която сега вече ще е г-жа на малчо / 
първи сутрин - последни вечер  .... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 362
Не не съм говорила. Намерих въпросната наредба и си я нося с мен. Много е нагло наистина да ти правят скандал в случаи, че си в работното им време, още повече, че знаят, че съм близка с директорката. Спира ме единствено това да не си изкарват яда на детето ми. Но все пак мисля да спомена за случая на директорката, съвсем приятелски, за да знаят, че няма да си замълча при следващ случаи.
Щом се познавате с директорката мисля,че дори ще ти е по-лесно да й кажеш всичко,каквото мислиш.А това дали ще рефлектират думите ти върху детето зависи от самата директорка-с какъв тон,по какъв начин ще подходи и ще го предаде на лелките,и т.н.
Скоро имахме подобен проблем,ако мога така да го нарека,но не беше свързан с раб.време на яслата.След разговор с директорката,и съответно нейното въздействие върху подчинените й имаше само една лелка,която леко се отдръпна и й охладняха отношенията.Те се виждат с просто око тези неща,нали знаеш..,но аз бях длъжна да се оплача и не съжалявам.Върху детето ми не се е отразил този разговор,а и да имат късмета да й кажат или направят нещо...  Twisted Evil

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, щом е в работно време, доста нагло е да ти се цупят. В нашата ясла такова нещо няма. Друг е въпросът доколко за самото дете е добре да седи до 7 часа в заведението, но...като няма как, туй то Confused

Общи условия

Активация на акаунт