Клуб - А сега на къде? Вход - 30+

  • 28 376
  • 894
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хубавото на 30те е, че са възраст, когато си сравнително поумнял, а още не си почнал да остаряваш. Златна междинност.

# 16
  • Мнения: 1 134
При мен нямаше преход. Ей така, както си се чувствах на 80, още от 18-годишна и хоп - на 30.

`Ми, хубавко е.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 742
А аз упорито съм забила пети на входа и не ща да влизам.

Ще следя внимателно и ще си записвам. Sunglasses

Искам поне още веднъж да бъда на 24-5-6, честно.
И да не нося сутиен Mr. Green

Прехода е неусетен- циганчетата пред работа, дет им купувам редовно банички, до скоро ми викаха "како"... Сега ме лельосват. Спирам им баничките.

# 18
  • Мнения: 183
Кейси ,какво пречи да сътворяваш глупости импусивно ,те са солта на зрелия живот ,защото са още по-осезаеми Mr. Green,аз успявам все още да ги сътворявам, еее малко по-дребнички са ама...все пак децата може пък да не са като майка си Mr. Green,надежди!!!

# 19
  • Мнения: 1 072

Вътрешно се чувствам страхотно, както не е било никога.


Ми най-вероятно са имали предвид неотразимото излъчване на 35-годишните жени.  Hug
Аз пък си помислих, че гърдите ми ще се върнат в 2000-та година.  Mr. Green

Хубавото на 30те е, че са възраст, когато си сравнително поумнял, а още не си почнал да остаряваш. Златна междинност.


Точно това исках да чуя.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 38 537
Септември ставам на 33. Тоя преход ми разказа играта, но сега поне знам за какво става въпрос.  Знам какво съм постигнала дотук, какво имам и какво искам. Малко се боря с гравитацията, ама засега се поддържам. Wink

Сега накъде - в кариерата! После - още едно дете, апартамент, коли и прочие. Живея си живота демек.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Сега накъде - в кариерата! После - още едно дете, апартамент, коли и прочие. Живея си живота демек.

Ей тая схема най-много ме плаши.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 7 837
Кейси ,какво пречи да сътворяваш глупости импусивно ,те са солта на зрелия живот ,защото са още по-осезаеми Mr. Green,аз успявам все още да ги сътворявам, еее малко по-дребнички са ама...все пак децата може пък да не са като майка си Mr. Green,надежди!!!

Понякога се усещам, как се усещам преди сътворяването им. Ей това не ми харесва  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 895
След месец ще съм на 32! Чувствам се добре и далеч не съм разтревожена от този факт Laughing

Равносметката:
-2 страхотни деца
-завършено образование
-приятна и интересна работа
-сравнително културно приключила затормозяваща връзка
-обещаваща и удовлетворяваща нова връзка

Липсва ми
-собствено жилище
-достатъчно свободно време

Като цяло съм по-скоро доволна отколкото недоволна от ситуацията и постигнатото за 30 години.

П.П. Забравих да спомена мръсната думичка пари, те май никога не са достатъчно Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 5 877
На трийсет точно имах бебе на единайсет месеца.
Бях адски щастлива и не исках нищо друго.
Сега съм доволна по скромному.
Освен от детето, от него съм доволна нескромно.

Преди да стана на 40, ще ида в Индия, да речем. Или в Бразилия.

# 25
  • Мнения: 4 806
я гледай, какво правят 30+ ... за нула време сме 2-ра страница ... отприщи се потокът емоционален ... вероятно и това е бонус Simple Smile

а самият преход от 20+ към 30 за мен си беше драматичен, не се боя да го кажа. Но може да е стечение на обстоятелствата, че точно тогава направих завоя. Като си вадя прашасалите спомени, не ми е било критерий възрастта - аз и досега обикновено си я смятам.

и за да не е прекалено розова картинката ... преди няколко дни след събуждане ми витае мисълта насам-натам и опря до ключовото "аз съм на 35, имам още 10 до 45 и кога ще я свърша всичката?" ... да видите как се изстрелях като Пършинг от леглото ... мдаааа

# 26
  • Мнения: 2 439
Специален клуб в клуба - 33.
СТРАХОТНА ВЪЗРАСТ smile3508

# 27
  • Мнения: 677
Никога не съм вярвал, че ще доживея до 30...
А скоро ще скачам в другата категория...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пък аз съм на 29  newsm03

# 29
  • Мнения: 1 072
Скоро намерих писма, които съм писала на времето до себе си. Възхитих се дълбочината на мислите и пракрасния изказ. Вероятното двете инженерни дисциплини са разказали играта на романтичната ми натура. Доста по-елементарна духовно съм сега. Може би това ми липсва. Ежедневието ме е деформирало.


Няма значение. Ти измисли мотото на клуба*.

* виж първи пост / б.а./

Общи условия

Активация на акаунт