Най-добрите неща, които направихме в жилището

  • 25 977
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Направихме си кухнята!  Peace

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
jana71, при вграденото казанче, няма ли да се получи проблем, ако казанчето се повреди? Как е решен този проблем?
azaf , дай снимки да видим балкона?

# 17
  • София
  • Мнения: 6 972
Направихме си много оригинален таван в хола от гипсокартон с различни нива и вградено осветление.
Съчетахме много добре цветовете на кухнята със стените.
Сложихме климатик.

# 18
  • Мнения: 4 965
...
azaf , дай снимки да видим балкона? [/b] [/color]

Бях пускала наскоро снимки - ще кача пак довечера или утре през деня.

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Направихме си много оригинален таван в хола от гипсокартон с различни нива и вградено осветление.
Съчетахме много добре цветовете на кухнята със стените.
Сложихме климатик.


Дай снимки да видим тавана. Че и ние планираме да си направим. Колко ви излезе?

# 20
  • Мнения: 474
jana71, при вграденото казанче, няма ли да се получи проблем, ако казанчето се повреди? Как е решен този проблем?


Аз също бях много предубедена към вградено казанче, именно защото ако нещо стане- разбиваш плочките. Но мъжът ми беше категоричен- блока е нов, инсталациите са правени с хубави материали, той вися поне за това на главите на майсторите- докато правиха тръбите и свързваха, монтираха и т.н. Надявам се да няма проблеми. Но е много практично, удобно и безшумно нещо в сравнение с открито казанче. И е по-тясно, което за нашата малка баня беше от крайно значение.

# 21
  • Мнения: 4 300
Понеже и аз питах за същото майсторите, които ги слагаха на работа, те ми обясниха че ако има проблем се маха бутона и през дупката се прави ремонт.
Това ако се прецака казанчето. Иначе ако се прецакат тръбите каквото и да ти е казанчето все трябва да се разбива- те винаги са зазидани.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 972



Дай снимки да видим тавана. Че и ние планираме да си направим. Колко ви излезе?

Излезе ни малко по-малко от 2000лв.-материали и работа,но без проекта.От снимките не можеш да добиеш кой знае каква представа.Стаята ни е голяма и се губи ефекта,но ето:  




# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
jana71 аз видях едно добро решение, беше вградена само, че като шкафче което преминаваше и към мивката. Доста сполучливо решение. Мога да покажа снимки.

elix много е красиво. Супер е, скъпичко но много ефектно.   Peace

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 17:03 от Tinka79

# 24
  • София
  • Мнения: 6 972


elix много е красиво. Супер е, слабичко но много ефектно.   Peace


Много ти благодаря,и ние си го харесваме  Laughing Не искахме да е много префърцунено,а по-семпло  bowuu

# 25
  • Мнения: 474
jana71 аз видях едно добро решение, беше вградена само, че като шкафче което преминаваше и към мивката. Доста сполучливо решение. Мога да покажа снимки.

elix много е красиво. Супер е, слабичко но много ефектно.   Peace


Да, пусни снимки, ако не ти е проблем. Ние приключихме с банята, но сестра ми сега започват и аз й пускам идеи, които си заслужават, понеже тя няма време да виси в интернет. А и те живеят в стар блок, където проблема с тръбите си е актуален. Все нещо някъде протича.
Иначе точно както е казала Рокси- самото казанче се поправя от бутона. Затова бутоните са толкова големи. Аз в един от магазините обяснявах, че искам по-малък бутон. Нямало по-малки, т-к. били аварийни отвори.

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530


elix много е красиво. Супер е, слабичко но много ефектно.   Peace


Много ти благодаря,и ние си го харесваме  Laughing Не искахме да е много префърцунено,а по-семпло  bowuu

Да не е претрупано, изглежда стилно и в никакъв случай не е кич.

# 28
  • Мнения: 474
Тинка79, много е идейно такова скрито казанче. Ако обаче не може да се купи директно целия модул, този шкаф, в който се вгражда, не е много ясно дали и кой може да го изпълни качествено. В този случай трябва да напаснеш мненията и уменията на каналджиите, на тия дето правят шкафовете и на тия дето после монтират мивки, тоал., плочки. Моят опит при правенето на апартамента е, че когато толкова много майстори се изредят, то все няко друг им е виновен и никой не носи отговорност, ако нещо се прецака. Не знам дали ме разбираш, но ние се опарихме доста от "специалисти".

# 29
  • БГ
  • Мнения: 351
ремонтирах си коридора и махнах всякакви закачалки, сега тренирам домочадието да си слага дрехите в врадения гардероб.

Общи условия

Активация на акаунт