ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- 08.06. / петък / от 14.42 ч.

  • 3 990
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Бухтичка сложих картинката, наистина е хубаво да я има. Съжалявам, че не се бях сетила. Peace
Момичета, намерих най-накрая и подготовката за лунната и я прибавих, знам че е вече малко късно за нея.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Мимивал, интересни неща си допълнила, благодаря ти Hug Не ги знаех!

# 17
  • Мнения: 434
Поздравления за темата,mimival !
Записвам се и аз,че нещо съм в застой.Дано се раздвижат нещата.
Леко лунуване на всички! newsm10

# 18
  • Мнения: 778
Браво, mimival, супер е, че темичката е съвсем навреме да ме мобилизира... И аз ще се включа. Лунувах успешно последните четири пъти ... Но този път се изложих още преди лунуването - изкуши ме едно парченце тортичка. Дано да не е фатално. Едно мъъъъъъъъъъъъъъничко парченце хапнах Sad.
Днес съм на 2 литра вода, кафенце, 200гр таратор и едно парченце тортичка.
Дано утре да няма изкушения!!!
Успех на всички лунатички и много минуси пожелавам!

# 19
  • Мнения: 624
Браво, mimival, супер е, че темичката е съвсем навреме да ме мобилизира... И аз ще се включа. Лунувах успешно последните четири пъти ... Но този път се изложих още преди лунуването - изкуши ме едно парченце тортичка. Дано да не е фатално. Едно мъъъъъъъъъъъъъъничко парченце хапнах Sad.
Днес съм на 2 литра вода, кафенце, 200гр таратор и едно парченце тортичка.
Дано утре да няма изкушения!!!
Успех на всички лунатички и много минуси пожелавам!


*Rozichka*-недей така де,не си се изложила,аз до сега все провали търпя,тази вечер ще хапна Нестле Фитнес,днес тичах редовните 4км,а утре,малиии,утре да видим ooooh! ooooh! ooooh!
Искрено желая успех на всички!Дръжте се дами Peace

# 20
  • Мнения: 634
Аййййде, запис в новата тема Simple Smile
Миналият път се справих отлично, цяла седмица я карам диетично и сега да видим утреееее Heart Eyes
Зарибих даже още 2 колежки от офиса, с тях май ще ми е по-лесно да си споделяме мъката от глада hahaha
Хайде, успех пожелавам от сега на всички, които мислят да се включат  bouquet Hug  bouquet Hug
Забеавих- поздравления за оформлението на темата!  bouquet

# 21
Записвам се и този път!  Peace
Успeх на всички и много минуси! Two Hearts

# 22
  • Мнения: 296
Записвам се и аз при вас. До сега не съм правила такава диета, миналата седмица я пропуснах, но утре ще пробвам и дано има хубав резултат. Peace

# 23
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз съм в кюпа Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро!
Аз започвам лунуването от сега, вече си пия кафето и няма да пия нищо друго, освен кафе и вода. Може и някое чайче.
Успех на всички!

# 25
  • Мнения: 814
И аз с вас !
Успешно и леко лунуване, за мен това е най - удобното като дни и часове време за диета! 
А после на черешките...

# 26
  • Мнения: 406
Добро утро и от мен! И аз съм в отбода днес. Почвам сутринта с кафенце. Евнтуално се замислям да си направя 200-250мл кремсупичка, че снощи не вечерях и да не припадна съвсем от глад...  newsm78 И после - цял ден водичка.
Този път наистина смятам да съм сериозна! Ако реша да се изкушавам ще влизам тук при вас да ме убедите, че мога да изкарам цяло лунуване  Hug

# 27
  • Мнения: 1 130
Урааа, луна! \не вярвах, че ще ми се случи аз да го кажа  Mr. Green Mr. Green Crazy\ - но последния път свалих -700 гр и с ограничения и постоянство и стриктно следене на кантара всеки ден \въпреки че не било хубаво да се меря всеки ден\ +по 2 л вода всеки ден  Laughing успях да ги задържа - така че сега започвам от задържаните - ха дано да е пак надолу - ха дано да е налоду за всички  - да свалите повече от мен миналия път  Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 235
 Добро утро на компанията лунатички!
Записвам се в отбора. Скоро не съм лунувала, а преди малко хапнах една палачинка с чая. Но обещавам това да е последно!!!

# 29
  • Мнения: 6 909
Добро утро на всички Grinning
Аз започвам тази сутрин от 50,6 кг, ще се изтегля и утре сутринта и вдруги ден.

Общи условия

Активация на акаунт