Разградско дете в парка си играе, а майка му за морето си мечтaе!

  • 9 571
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Добре дошла, Надежда !!!  bouquet
Радваме се , че най-накрая се престраши . Разкажи ни за себе си , за да те включим в списъка.

# 16
  • Мнения: 256
 welcome на Надежда дано се чувстваш добре тук сред нас.  bouquet

# 17
  • Мнения: 441
на nadejda_r_bankova.Радвам се ,че най-после се престраши да пишеш в темата.Дано ти е приятно при нас  Party

# 18
  • Мнения: 441
Буби,страшен аватар  bowuu

# 19
  • Мнения: 119
 Здравейте момичета  bouquet има ли място при вас за мен?Реших да се включа в Разградския форум,че по малко да ми липсва градът и близките ми Sad.Аз съм от Разград,но от няколко години живея в Варна.Ще ми бъде много приятно да си форумствам с вас. Peace

# 20
  • Мнения: 256
Ооооо на драго сърце Tina82 ДОБРЕ СИ НИ ДОШЛА и на нас ще ние приятно Hug

# 21
  • Мнения: 119
Благодаря,а на кого да напиша инфо за мен и за моят малък мъж?

# 22
  • Мнения: 441
и на Tina82.
Инфо за семейството напиши тук или на Margaret на лични.С радост ще те приемем в нашите редици  Hug

# 23
  • Мнения: 119
Добре ето и инфото:мама-Радостина родена съм на 14.05.1982г. в град Разград,нашият тати е разградски зет Mr. Green казва се Богомил той си е от Варна.А малкия Валентин е роден на 11.02.2006г. Друго трябва ли да напиша?  Thinking newsm78

# 24
  • Мнения: 441
Мисля,че това за сега е достатъчно,ако искаш направи си албумче при нашите.Виж на първа страница Марго е написала името и паролата.Може пък с някого да се познаваш  newsm78

# 25

на новите мами дано ви е приятно с нас. newsm51

# 26
  • Мнения: 1 277
Само ще ви кажа, че в Добричката тема, когато се завихри спор, започваме да си говорим за времето навън   Joy Дори вече стана нарицателно.


Това за времето е добра идея Simple Smile. Дано не се налага обаче да го ползваме.
Добре дошли на новите момичета  bouquet.
Момичета, на някоя от вас детенцето посещава ли ясла? Моят син започна в понеделник за по един час, но много реве. В група са над 30 деца и сериозно се замислям дали да не го отпиша Sad

# 27
  • Мнения: 124
А ДОБЪР ДЕН И ОТ МЕН!МОЛЯ въоражете се с търпение,че имам много да пиша!
Първо-Честита ни нова темичка!Както винаги изпълнението е перфектно!За което  smile3501 получават Марго и кръстницата на темата баба Ягодина!
Второ -към Марго!Марго,държа много да се върнеш в редичките на Разградските мами и снахи!Моето лично мнение е ,че не товариш никого с проблемите си.Научих се да чета "другия форум" заради теб.Исках да съм близо до твоите проблеми.Не ги обсъждах само защото реших,че ти сама трябва да избереш времето.Ти си една от нас и адски много държа да се върнеш!
Трето-ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!  bouquet
Аз знам,че заслужавам сериозно порицание за несириозното си отношение към форума,но започнах подготовката за държавен изпит и се опитвам да не се разсейвам.
Баба Ягодина,не се отчайвай-аз дадох голямото си дете на 1г.и3м.на ясла.В началото доста си поплака.Пък и не само той.Така ме бяха лепнали хормоните(бях бременна),че едва издържах да завия зад ъгъла и почвах.Обаче свикнахме и двамата.Аз съм много доволна.
Ами това е!Аз ще се включвам рядко,а на 30 ще ви моля да ми стискате палци!Пък после живот и здраве ще ви спретна една форумска срещичка,че не ви познавам!

# 28
  • Мнения: 1 277
Бен, ще стискаме палци здраво на 30.  newsm10 И аз съм на изпит на 15. , но нещо не мога да си събера мислите да уча по-сериозно Embarassed. Утре моите двама мъже ще са в Разград и се надявам да намеря време да почета.

# 29
  • Мнения: 201
Добре дошли на nadejda_r_bankova и Tina82welcome

Ягодинче, всички дечица плачат като тръгнат на ясла и детска градина около седмица. През лятото обаче адаптацията им е по-трудна, т.к. се правят сборни групи заради отпускарския сезон, променя се обкръжението от деца, учителки /така поне беше, когато големият ми син ходеше на градина, тогава най-удачно беше детето да тръгне от есента или пролетта/.

Бен, разбира се, че ще ти стискаме палци, на Ягодина също.

Общи условия

Активация на акаунт